QUOTE(ifauru @ 2009 01 22, 09:45)
O gal galėtume ta info pasidalinti - tais straipsniais - pas šiuo metu situacija tokia, kad vėl kažko radikalaus reikės....O dar vakar mama sukarčšiavo - virusas, aiškiai, tėtis užkrėtė, bet vis tiek negera ir dar už pusantro šimto kilometrų tik patarimais ir tegaliu padėt....
Aš irgi tik užsieniečių moksliniais straipsniais domiuosi, kad žinoti kaip yra ir ko tikėtis. Ir žinai, optimizmo jie neprideda. Kaip dangui (i.e. USA), taip ir ant žemės (i.e. LT), o viskas vis vien Dievo valioje. Straipsniai straipsniais, o paskaičius amerikonų onko-forumus, kaip jie ten su stomomis ir jų atsikratę gyvena ar kupini vilties, bet, deja, labai trumpam, bandomose studijose dalyvauja, norisi žliumbti.
Maniškis, šiaip už mane žymiai gudresnis, pradžioje onko-informacijos vengė, bet po to prisėdo ir sužinojo tiek, kiek dar ne kiekvienas gydytojas žino. Optimizmo tai jam nė kiek nepridėjo, užtat atsirado kažkiek beprotybės, kuri, ačiū Dievui, jam kažkaip padeda gyventi. Šalia jo būti dabar sunku, bet be jo būtų dar sunkiau...
Gydytojai, kurie mus gydo, tuos straipsnius yra irgi skaitę ir dėl mūsų padaro viską, kas įmanoma padaryti Marijos žemėje ar USA. Tik, deja, jų galimybes dažniausiai riboja mūsų neduodami pinigai, o kartais, bet retai, - instrukcijos. Instrukcijų jie neperlips už jokius pinigus, t.y. jei LT kokie vaistai ar gydymo schema nėra patvirtinti, jie jų neskirs. Kai maniškiui buvo sepsis ir aš per inetą sužinojau, kad pasaulyje yra vienintelis šios ligos gydymui skirtas vaistas, naudojamas beveik visame pasaulyje, bet ne EU ir LT, reanimacijos gydytojai, beje, gerai pažįstami, pasakė, jog jie TIKRAI šių vaistų nenaudos ir net kalbų apie tai negali būti.
Tai ką daryti - skaityti tuos straipsnius ar ne? Rinkis pati. Nemažai jų, nemokamų, voliojasi inete, ir jie ten nesunkiai randami.