Įkraunama...
Įkraunama...

Vardas sudarytas iš abiejų tėvų vardų

ačiū Dievui, kad mano tėvai nesugalvojo jungti savo vardų lotuliukas.gif
Aš manau, kad vaikiukui vardą reikia duoti tokį, kad jis galėtų juo didžiuotis 4u.gif
Atsakyti
man tai grazu kai is tevu vardu sudaro varda vaikui,juk jis dvieju meiles vaisius,o jo vardas nuolat tai primintu thumbup.gif aisku nesneku apie nesamoningus vardus,bet apie derancius.man buvo tokia mintis irgi..vyras Jonas as Alvyde,gautus Jovydas..bet paskui kitas vardukas prilipo maziukui yahoo.gif
Atsakyti
Nesamone kazkokia,yra gi pilna graziu vardu
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2009 01 07, 18:41)
man tai grazu kai is tevu vardu sudaro varda vaikui,juk jis dvieju meiles vaisius,o jo vardas nuolat tai primintu thumbup.gif aisku nesneku apie nesamoningus vardus,bet apie derancius.man buvo tokia mintis irgi..vyras Jonas as Alvyde,gautus Jovydas..bet paskui kitas vardukas prilipo maziukui yahoo.gif


o čia tėvai ėmėm ir labai piktai išsiskyrė.... ką tada vardas primins?
Atsakyti
Pazistu mergaite, kuriai tevai taip suklijavo varda:
Vitalija+Algirdas = Alvita. Bet man kazkaip nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 01 08, 14:17)
o čia tėvai ėmėm ir labai piktai išsiskyrė.... ką tada vardas primins?


drinks_cheers.gif arba tėvai turės kelis vaikus, ne tą vieną. tai ką - tuos kitus, kurių nevadins savo vardų dūriniais, mažiau myli? ar darys vardus iš pavardžių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2009 01 08, 19:26)
Pazistu mergaite, kuriai tevai taip suklijavo varda:
Vitalija+Algirdas = Alvita. Bet man kazkaip nelabai  g.gif

o aš pažįstu merginą Alvitą smile.gif Puikus žmogus. Ir vardas tam kliūčių nesudarė ax.gif
Atsakyti
As pazistu tokius Alvyda ir Milda, tai jie uzdejo savo sunui varda Milvydas. Tikrai nekoks vardas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2009 01 09, 10:27)
As pazistu tokius Alvyda ir Milda, tai jie uzdejo savo sunui varda Milvydas. Tikrai nekoks vardas schmoll.gif


tai čia jiems išėjo UŽDĖTI normalų lietuvišką vardą tongue.gif
Atsakyti
Tikrai Milvydas normalus vardas, tik gal ne mano skoniui. Ir va ką jis reiškia: Milvydas, Milvydė (05.26, 11.01, 11.11) – lietuvių: mil- (pa-milo) + vyd- (išvydo)
Atsakyti
QUOTE(brack @ 2009 01 07, 14:46)
Vaikų vardai parodo tėvų protą biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ot, cia tai tiesa..Jei zmonems kyla mintys vaika pavadinti bet kaip-gyvuliu vardais, daiktu pavadinimais ar siaip kokiais saskambiais
Atsakyti
o čia turbūt jau girdėtas anekdotas, bet priminsiu:

Ispanijoje ir Italijoje yra tokia tradicija: kai gimsta vaikas į
judria gatvę išpilamas verdančio vandens kibiras. Ka iš apačios
pasako, taip ir pavadina kūdikį. Todėl juos ir vadina Xulijo, Pedro, Konchitas.

Ir Kinijoje yra tradicija: kai gimsta vaikas ant grindu meta raktų ryšulį.
Koks garsas pasigirsta, taip kūdikį ir pavadina..
Atsakyti