Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsirado dukryte

QUOTE(Renata V. @ 2009 01 03, 19:54)
vietoj teigiamo atsakymo uzejo saremis, tai ismeciau savo ozkos poza ir sudejavau.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Graži istorija 4u.gif
Atsakyti
vaje kaip gražu- ir dar dukrytė. ax.gif Sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata V. @ 2009 01 03, 18:54)
Na, mes ir isejom. Pasdejom kavinej, papietavom, nuejom i kina ir… Saremiai baigesi… Kiek nusivyle ir pasake viens kitam “labos nakties” uzmigom…

graži istorija 4u.gif negaliu, paskaičius kaip moterys ramiai laikos... unsure.gif biggrin.gif tas kinas,pietūs,aš jau skaitydama drebu lyg pačiai gimdymas grėstų doh.gif
Atsakyti
Laimes Jum ir sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 01 07, 16:56)
graži istorija 4u.gif negaliu, paskaičius kaip moterys ramiai laikos... unsure.gif  biggrin.gif tas kinas,pietūs,aš jau skaitydama drebu lyg pačiai gimdymas grėstų doh.gif

Kad, zinok, kai jau lieka nebe dienos, o valandos, kazkaip labai zamu ir nekantru pasidaro, tai ir stengiesi kaip imanoma greiciau ta laika prastumti, o ir baime kazkur dingsta smile.gif Bent jau man taip buvo wink.gif 4u.gif
Atsakyti
aukit sveikutes ir didutes 4u.gif
Atsakyti
kokia nuosirdi istorija 4u.gif
sekmes augant wub.gif
Atsakyti
kaip grazu 4u.gif
Atsakyti
Dar karteli aciu uz grazius zodzius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gražu wub.gif
Atsakyti
sveikinam....saunu ir grazu... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šaunuoliai mamytė ir tėvelis 4u.gif Sveikinu sulaukus dukrytės 4u.gif Graži istorija 4u.gif Net nemaniau, kad kelias savaites gali tęstis paruošiamieji sąrėmiai blink.gif Daug laimės jums ir sveikatytės mažajai 4u.gif
Atsakyti