Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Miaška @ 2009 01 08, 16:04)
Nusišausi, gale mėnesio viską dėliodama doh.gif
Aš susivedu į kompą kas vakarą, užtrunku kelias minutes ir viskas. O kai rašiau diplominį ir rinkau visus čekiu, po ilgesnio laiko labai jau užknisantis užsiėmimas būdavo išrūšiuoti išlaidas...
Be to, ne visur gauname čekius: turguje, pvz. Todėl tokias išlaidas geriausia iš karto įsirašyti, kol atsimeni, kur išleista.


aš irgi nusišuačiau doh.gif vedu kas vakara jei neišeina tai kita diena ax.gif

va su turgum jau taip problema nelabai visada atsimeni

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 16:27)
Kaip sukatės kad gale mėnesio gautumėt mažesnę sąskaitą už telefoną? Ji ne paslaptis, kiek vidutiniškai per mėnesį prakalbat?


oi čia skaudi tema blush2.gif turiu bite abonenta, tele2 pildik, tai bieti +-45 lt (viena mėn gali būti 30 lt kita 45) tele2 tai į mėn 7 lt, o dar turiu fiksuota tai su internetu man atsieina 95 lt doh.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 17:31)
Planuoju pereiti iš Bitės į Tele2, su tikslu kad sutaupysiu, bet jau keli mėnesiai nesiryžtu susitvarkyti šito reikalo...  doh.gif


patariu to nedaryti blush2.gif nes turėjau tele 2 tai mokėdavau velnia žino kiek o tikrai daug neskambindavau doh.gif jie moka prirašyti nr net ir kuriais neskambinai, va bitei tai pasikeisk į pigesni plana, o kur skambinai ir kiek laiko kalbėjai gali matyti internete ax.gif
Atsakyti
na aš turiu tele2 tik, mano planas yra į visus tinklus skambučio minutė 18cnt žinučių mažai rašau tai nžn, minimalus 18lt tai man labai liuks. be to su vyru, tėvais, kalbam nemokamai smile.gif

nors sąskaita vis tiek mano būna apie 70lt o vyro visada tik +-20lt smile.gif
Atsakyti
Žiūriu tą laidą, kažkokia nerealistinė ji man...
Butas paskolinis, vaikiukas mažas, vyras nedirba ir šypsodamasis aiškina "leidžiam nesusimąstydami".
Na, nebent tas gautas palikimas tikrai didelis buvo ir jo vis dar yra... Arba mamytė iš Sodros "pagerintą" išmoką gauna.
Atsakyti
aš turiu pildyk, tai i mėn prakalbu +-10lt smile.gif o mama tele2 plana už 29lt, tai tiek ir buna visada-29lt
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2009 01 08, 19:04)
Žiūriu tą laidą, kažkokia nerealistinė ji man...
Butas paskolinis, vaikiukas mažas, vyras nedirba ir šypsodamasis aiškina "leidžiam nesusimąstydami".
Na, nebent tas gautas palikimas tikrai didelis buvo ir jo vis dar yra... Arba mamytė iš Sodros "pagerintą" išmoką gauna.

ten ir darbo radimas per greitas atrodo g.gif o ismoka pagerinta ir man atrodo

mums telefonams iseina 70-100 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 08, 15:57)
Tik kur davė patarimus kaip taupyti kurui, elektrai, maisto produktams ir kt., tai gaila, kad duoda tyliai. Man kaip tik šie patarimai naudingiausi.

Kažin, ar ten konkrečiai jiems ką nors patarė. Gal tik sumos kiek kam neviršyt unsure.gif Negi mokys, kaip elektrą taupyt rolleyes.gif

Man keistokas pasirodė patarimas taupyt lyginant kainas parduotuvėse unsure.gif Tai reikia visas pirmiausia aplėkt, apžiūrėt, kas kur pigiausia ir daryt antrą ratą, kad apsipirktum. Kiek laiko sugaištama doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 08 sausio 2009 - 20:07
Na man Bitė nieko gero nesiūlo ir jie mane prieš 2 metus apgavo, todėl nenoriu su jais daugiau reikalų turėti... Šiaip 15lt kad prakalbėčiau tai kai kuriais mėnesiais dar reikia pasistengt.

Šiandien visų reikalingų produktų apsiprekinom ir tilpom į 40lt. user posted image Sakyčiau visai neblogai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 08, 18:28)
va su turgum jau taip problema nelabai visada atsimeni

Ašturguje labai retai prekinuosi, bet jei jau tenka, tai stengsiuosi susirašyti kiek išleidau kraustydama pirkinius, tada nieko nepraleidžiu tongue.gif

QUOTE(kismet @ 2009 01 08, 19:04)
Na, nebent tas gautas palikimas tikrai didelis buvo ir jo vis dar yra... Arba mamytė iš Sodros "pagerintą" išmoką gauna.

Iš palikimo buvo atliktas buto remontas, o išmoka juk buvo paminėta unsure.gif
Išmoka man tai visai normali, juk čia net ne "lubos", yra kas daugiau gauna unsure.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 01 08, 20:04)
Kažin, ar ten konkrečiai jiems ką nors patarė. Gal tik sumos kiek kam neviršyt  Negi mokys, kaip elektrą taupyt
---
Man keistokas pasirodė patarimas taupyt lyginant kainas parduotuvėse unsure.gif Tai reikia visas pirmiausia aplėkt, apžiūrėt, kas kur pigiausia ir daryt antrą ratą, kad apsipirktum. Kiek laiko sugaištama

Aš skaičiau straipsny laikraštyje apie juos, tai jie minėjo, kad dabar jau žino, kad ir laptopą reikia išjungti ir mobiliųjų telefonų kroviklių nebepalikinėja rozetėse... Iš to spėju, kad viską gana smulkiai aiškino, tik nesuprantu kodėl nerodė unsure.gif Gal pagalvojo, kad kiti ir taip žino hihihi.gif
---
Čia gal turėjo omeny, kad reikia akcijas sekti ir nuolaidų laikraštukus nete vartyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 20:29)
Šiandien visų reikalingų produktų apsiprekinom ir tilpom į 40lt.

thumbup.gif
Mano vyras irgi nupirko maisto , kiek reikėjo ir dar arbatos akcija pasinaudodamas kelis pakelius paėmė ir tik 40 lt išleido thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 08, 23:20)

Aš skaičiau straipsny laikraštyje apie juos, tai jie minėjo, kad dabar jau žino, kad ir laptopą reikia išjungti ir mobiliųjų telefonų kroviklių nebepalikinėja rozetėse... Iš to spėju, kad viską gana smulkiai aiškino, tik nesuprantu kodėl nerodė  unsure.gif  Gal pagalvojo, kad kiti ir taip žino hihihi.gif



Aš kažką puse ausies esu girdėjusi, gal galėtumėte plačiau papasakoti dėl tų į rozetes įkištų prietaisų, bet neįjungtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2009 01 08, 22:33)
Aš kažką puse ausies esu girdėjusi, gal galėtumėte plačiau papasakoti dėl tų į rozetes įkištų prietaisų, bet neįjungtų  blush2.gif

Ikišimas į rozetę gal labiau dėl saugumo svarbus, dėl saugumo ir taupumo - jokių budėjimo (stand by) režimų schmoll.gif Krovikliai rozetėse taip pat eikvoja elektrą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 08 sausio 2009 - 23:21
QUOTE(Sophi @ 2009 01 08, 20:04)

Man keistokas pasirodė patarimas taupyt lyginant kainas parduotuvėse unsure.gif Tai reikia visas pirmiausia aplėkt, apžiūrėt, kas kur pigiausia ir daryt antrą ratą, kad apsipirktum. Kiek laiko sugaištama doh.gif


Na parduotuvių kainas tikrinti išties yra naudinga, nebūtina kaskart aplėkt visų, bet tarkim jei tame kelyje, kur nuolat apsiperkama (šalia namų, darbo ar pan.) yra kelios parduotuvės tai visai naudingą kartą apsipirkt vienoje, kitąkart kitoje ir pasistebi kainų skirtumas smile.gif nors turbūt daugeliui ir taip aišku, kad kokia Rimi brangesnė už Norfą biggrin.gif Bent jau mes kai perkam Norfoje tai grįžtam su diideliu maišu ir išleidę nedaug pinigų, o IKI tai amžiais kokio sūrio, dešrytės ar jogurtukų prisiperku, o paskui kelauja į šiukšlių dėžę doh.gif O Norfoje perku ką reikia ir į greit gendančius produktus žiūriu tik tuos, kuriuos ryt poryt suvartosiu, man ten kažkaip psichologiškai nusiteikimas toks, kad viskas pasenę, nes nedaug žmonių būna doh.gif Čia manyje problema, bet sutaupyt padeda thumbup.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 01 08, 23:20)
Ikišimas į rozetę gal labiau dėl saugumo svarbus, dėl saugumo ir taupumo - jokių budėjimo (stand by) režimų schmoll.gif Krovikliai rozetėse taip pat eikvoja elektrą ax.gif


O gal galima dar plačiau? blush2.gif kur tas telefono kroviklis (jei jame nėra jokios lemputės) išeikvoja elektrą? Tada gautųsi taip, kad ir tiesiog įjungtas prailgintuvas kažkiek valgo g.gif Kiek girdėjau tai ta aparatūra, kurią tik įjungus į tinklą užsidega kokios lemputės, nors ir pati neveikia tai naudoja elektrą toms lemputėms ir pan. Bet jei tai tik laidas, kaip pakrovėjas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 01 08, 18:46)

nors sąskaita vis tiek mano būna apie 70lt o vyro visada tik +-20lt smile.gif


vyru kažkodėl visada mažesnės būna biggrin.gif

QUOTE(kismet @ 2009 01 08, 19:04)
Žiūriu tą laidą, kažkokia nerealistinė ji man...
Butas paskolinis, vaikiukas mažas, vyras nedirba ir šypsodamasis aiškina "leidžiam nesusimąstydami".
Na, nebent tas gautas palikimas tikrai didelis buvo ir jo vis dar yra... Arba mamytė iš Sodros "pagerintą" išmoką gauna.


žinok man kažkokia nesusitupėjus ta šeima pasirodė blush2.gif

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 08, 19:56)
ten ir darbo radimas per greitas atrodo g.gif o ismoka pagerinta ir man atrodo



aha man irgi užkluivo kad labai jau greitai atsirado darbas g.gif gal ir man užsiregistruoti ten tai darba gal gaučiau per savaite lotuliukas.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 20:29)
Šiandien visų reikalingų produktų apsiprekinom ir tilpom į 40lt. user posted image Sakyčiau visai neblogai  unsure.gif


eina sau kaip pasisekė man taip neišeina blush2.gif

o elektra kai pagalvoji tai valgo beveik viskas įdomu kiek mano akvariumas suvalgo jos ir man fiksuoto ryšio telefono aparatas irgi prie elektros prijungtas doh.gif
Atsakyti