Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

Dabar ir aš žiūriu šią laidą internetu, man patinka. Šeimynėlė - atrodo protingi žmonės, bet........Gal per jauni? Neverti pinigų, nesuvokią ką su jais daryti. O žmona - tipinė lietuvaitė žmonapelytė - tegu vyras sprendžia - doh.gif doh.gif doh.gif
Lauksiu kitos laidos, gal parodys normalesnę šeimą, su mažesnėm pajamom, kad ir sau ką pritaikyti galėčiau. O dėl konsultantų - Swedbank laidą finansuoja, tai ir reklamuojasi:)
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2009 01 08, 17:18)
Dabar ir aš žiūriu šią laidą internetu, man patinka. Šeimynėlė - atrodo protingi žmonės, bet........Gal per jauni? Neverti pinigų, nesuvokią ką su jais daryti. O žmona - tipinė lietuvaitė žmonapelytė - tegu vyras sprendžia -  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Lauksiu kitos laidos, gal parodys normalesnę šeimą, su mažesnėm pajamom, kad ir sau ką pritaikyti galėčiau. O dėl konsultantų - Swedbank laidą finansuoja, tai ir reklamuojasi:)


Kad šiaip ji sakė, kad vyras turi galvą ant pečių ir savo protą, kad žinotų kaip elgtis smile.gif Aš iš dalies jai pritariu, nes 24 h per parą kontroliuoti savo vyro išlaidas schmoll.gif Jeigu vyras turi galvą ant pečių tikrai nešvaistys pinigų.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 08, 10:40)


dėkui pasižiūrėjau ax.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 13:21)
Pas mus jau yda pasidarė, kad parduotuvėj padavus pinigus imam čekius. Jeigu kada neduoda čekio tai paprašom  4u.gif




aš irgi visada imu, ir jeigu neduoda paprašau smile.gif

QUOTE(*saulė* @ 2009 01 08, 13:42)
Aš tai kažkaip labai naudingo toje laidoje neišgirdau, bent jau tai, kas naudingiausia, jie gražiai nutylėjo. Pvz. iš ko būtent jie dar gali sutaupyti minėtą 1000 lt., kokį ten jiems planą ant lentos pakabino, taip ir nepasakė. O ir tie pasitarimai su kolegomis, kažkokie visiška nesąmonė, nieko nepasakė, tik tiek, kad pragyventi savaitę už 300 Lt ir , kad vyrui darbą reikia susirasti.  blink.gif Kas ir taip savaime suprantama atrodo.  Kažkaip daugiau tikėjausi, o dabar nieko naujo ir naudingo neišgirdau.
Tikriausiai norint naudingo sužinoti reikia pačiam toje laidoje sudalyvauti  tongue.gif


dar kas svarbiausia tai ir ju pajamos nemažos automatiškai jiems ir lengviau taupyti, būtu įdomu ka jie patartu žmonėms su minimaliomis pajamomis g.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti



QUOTE(Miaška @ 2009 01 07, 23:42)
Indėlį naudoju stambesniam taupymui: padėjusi kaupiamąjį indėlį, susitaupiau akių operacijai, dabar kartu su vaikais taupome kelionei, paskui taupysim vaikų kambario remontui... Jau įpratau iš karto po algos pervesti reikiamą sumą į indėlį, pervedu ir pamirštu smile.gif


Šaunuolė, kad Tau taip pavyksta. Aš irgi vis bandau pasidėti, bet, kad mano labai jau juokingos sumos. Bet reiks kažkaip išmokti.

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 08, 10:40)



QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 13:21)
Pas mus jau yda pasidarė, kad parduotuvėj padavus pinigus imam čekius. Jeigu kada neduoda čekio tai paprašom  4u.gif

Lalaila_Vln ačiū už nuorodą, nes vakar nemačiau tos laidos


Man ta yda irgi jau prigijo. Prisirenku, o po to prisigrūdu į piniginę. Dabar pradėjau rinkti į dėžutę. Gale mėnesio suskirtysiu kiek kam kur išleidom parduotuvėse.

QUOTE(*saulė* @ 2009 01 08, 13:42)
Aš tai kažkaip labai naudingo toje laidoje neišgirdau, bent jau tai, kas naudingiausia, jie gražiai nutylėjo. Pvz. iš ko būtent jie dar gali sutaupyti minėtą 1000 lt., kokį ten jiems planą ant lentos pakabino, taip ir nepasakė. O ir tie pasitarimai su kolegomis, kažkokie visiška nesąmonė, nieko nepasakė, tik tiek, kad pragyventi savaitę už 300 Lt ir , kad vyrui darbą reikia susirasti.  blink.gif Kas ir taip savaime suprantama atrodo.  Kažkaip daugiau tikėjausi, o dabar nieko naujo ir naudingo neišgirdau.
Tikriausiai norint naudingo sužinoti reikia pačiam toje laidoje sudalyvauti  tongue.gif


Man laida nieko. Tik kur davė patarimus kaip taupyti kurui, elektrai, maisto produktams ir kt., tai gaila, kad duoda tyliai. Man kaip tik šie patarimai naudingiausi.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 08, 15:57)
. Tik kur davė patarimus kaip taupyti kurui, elektrai, maisto produktams ir kt., tai gaila, kad duoda tyliai. Man kaip tik šie patarimai naudingiausi.


drinks_cheers.gif sutinku galėjo truputi garsiau pasakyti kaip taupyti o ne va jums reikia taupyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 08, 15:57)
Man ta yda irgi jau prigijo. Prisirenku, o po to prisigrūdu į piniginę. Dabar pradėjau rinkti į dėžutę. Gale mėnesio suskirtysiu kiek kam kur išleidom parduotuvėse.


Nusišausi, gale mėnesio viską dėliodama doh.gif
Aš susivedu į kompą kas vakarą, užtrunku kelias minutes ir viskas. O kai rašiau diplominį ir rinkau visus čekiu, po ilgesnio laiko labai jau užknisantis užsiėmimas būdavo išrūšiuoti išlaidas...
Be to, ne visur gauname čekius: turguje, pvz. Todėl tokias išlaidas geriausia iš karto įsirašyti, kol atsimeni, kur išleista.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 08, 15:57)
Man ta yda irgi jau prigijo. Prisirenku, o po to prisigrūdu į piniginę. Dabar pradėjau rinkti į dėžutę. Gale mėnesio suskirtysiu kiek kam kur išleidom parduotuvėse.

QUOTE(Miaška @ 2009 01 08, 16:04)
Nusišausi, gale mėnesio viską dėliodama doh.gif
Aš susivedu į kompą kas vakarą, užtrunku kelias minutes ir viskas. O kai rašiau diplominį ir rinkau visus čekiu, po ilgesnio laiko labai jau užknisantis užsiėmimas būdavo išrūšiuoti išlaidas...
Be to, ne visur gauname čekius: turguje, pvz. Todėl tokias išlaidas geriausia iš karto įsirašyti, kol atsimeni, kur išleista.

Aš kaip Miaška po apsipirkimo vakare sėdu ir susivedu, taip laiko mažiau atima. Tiesa, turguje ar kokiam kioskely ne visada čekį gausi, tada mėnesio gale nesusiveda galai... taip gruodį kažkur 30lt praganiau, nes kelias dienas neturėjau laiko susivesti išlaidas. MB tai vis kaupia kaupia čekius visą mėnesį, o paskui sėdi kokias 2-3 val kol atrenka ką kada pirko unsure.gif

Kaip sukatės kad gale mėnesio gautumėt mažesnę sąskaitą už telefoną? Ji ne paslaptis, kiek vidutiniškai per mėnesį prakalbat?
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 17:27)
Kaip sukatės kad gale mėnesio gautumėt mažesnę sąskaitą už telefoną? Ji ne paslaptis, kiek vidutiniškai per mėnesį prakalbat?

Oj, telefonai. Opioji mano tema smile.gif Laukiu nesulaukiu, kada baigsis sutartys su omniu, nes turim su minimaliu prakalbamu mokesčiu, bet kadangi ėmėm su telefonais, tai 36 lt per mėnėsį gaunasi. Čia mano. O vyro daugiau, nes jis nemažai kalba. Tai vat su juo vis pasikalbam apie tai, kaip reikia mažinti jo sąskaitas. Prieš skambinant patariu gerai pagalvoti, ar tikrai jau labai reikia skambinti, gal galima išsiversti su sms, el laišku ar gal susitiksi su žmogum pvz rytoj ir nėra būtina "ant karšto" skambinti. Dar išmokiau, kad jei kas skambina ko pasiteirauti, paprašyti, ir negali tuoj pat atsakyti, tai reikia sakyti "paskambink po 10 minučių", o ne "aš tau perskambinsiu". Be to, siūlau 10 kartų pagalvoti prieš skambinant pliurpalams, su kuriais negali nutraukti pokalbio, nes vis kalba kalba kalba apie nieką.
O su tais žmonėmis, su kuriais dažnai bendrauju, pvz, mama, turiu ežį, tai gaunasi pigiai ax.gif
Atsakyti
per mėnesį telefonams su MB kartu sudėjus išleidžiam 50 lt, praktiškai tik abonentinis apsimoka. Esam bitės tinkle, pasijungę planą kur visi kalbam nemokamai, visi pažystami irgi bitėj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 08, 16:04)
Nusišausi, gale mėnesio viską dėliodama doh.gif
Aš susivedu į kompą kas vakarą, užtrunku kelias minutes ir viskas. O kai rašiau diplominį ir rinkau visus čekiu, po ilgesnio laiko labai jau užknisantis užsiėmimas būdavo išrūšiuoti išlaidas...

drinks_cheers.gif
būtent dėl šios priežasties aš po kelių mėnesių vis nebesuvedu čekių doh.gif blush2.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 16:27)
Kaip sukatės kad gale mėnesio gautumėt mažesnę sąskaitą už telefoną? Ji ne paslaptis, kiek vidutiniškai per mėnesį prakalbat?

Planuojam pereiti iš omnio į kt tinklą, nes už du telefonus mokam apie 60 lt arba daugiau gun_bandana.gif Abonentinis po 9 lt + 5lt už nemokamus tarpusavio pokalbius, labai mažai skambinam, bet bendra suma susidaro kažkodėl nemaža doh.gif Juolab, kad vyras turi tarnybinį telefoną ir dažnai juo naudojasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 16:27)
Kaip sukatės kad gale mėnesio gautumėt mažesnę sąskaitą už telefoną? Ji ne paslaptis, kiek vidutiniškai per mėnesį prakalbat?


Paprastai mobiliu prakalbu apie 40 Lt, vaikams skiriu po 20 Lt mėnesiui sąskaitoms pasipildyti.
Į fiksuotus tel. dienos metu paskambinu iš darbo, tik toks ir taupymas, o šiaip jei yra galimybė - bendrauju skype, o ne skambinu.
Atsakyti
Aš telefonui per mėnesį išleidžiu 15lt abonentas + 7lt Pildyk. MB įvairiai, bet 50lt per mėnesį neviršija ax.gif Būna kad telpa ir į 30lt/mėn. turim ir fiksuoto ryšio telefoną, nes antraip liktume be interneto... Šitas gėris su internetu per mėnesį išeina 60lt.

stengiamės kam galim naudotis skambindami į fiksuotą ryšį, nes turim daug nemokamų pokalbių mokėdami abonentinį fiksuoto ryšio, taip pat naudojamės skype.

Planuoju pereiti iš Bitės į Tele2, su tikslu kad sutaupysiu, bet jau keli mėnesiai nesiryžtu susitvarkyti šito reikalo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 08 sausio 2009 - 17:32