Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Sophi @ 2009 01 07, 21:49)
Žiūriu "Kur dingsta pinigai", čia tokius herojus rodo: 10 Lt mums - ne pinigai doh.gif

aš pažiūrėjau anonsą internete ir laida nublanko... Pavadinimas skambus ir aktualus, o esmė - niekinga doh.gif Lietuviai per TV nieko gero nerodo

p.s. sorry už poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 07, 20:54)
aš pažiūrėjau anonsą internete ir laida nublanko... Pavadinimas skambus ir aktualus, o esmė - niekinga  doh.gif  Lietuviai per TV nieko gero nerodo

p.s. sorry už  poster_offtopic.gif

Ben jau šitos laidos esmė tai buvo ne kaip taupyt, o kaip neleist pinigų vėjais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 07 sausio 2009 - 21:06
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 07, 17:16)
p.s. papasakojau MB, kad turiu tikslą skaičiuoti maisto išlaidas pagal maisto grupes, tai jo reakcija "aš neskaičiuosiu, jei tu netingi tai čekius atiduosiu"  drinks_cheers.gif

as seniau skaiciuodavau, dabar palikau jau tik maisto grupe ax.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 01 07, 20:49)
Žiūriu "Kur dingsta pinigai", čia tokius herojus rodo: 10 Lt mums - ne pinigai doh.gif

as ne viska maciau, patarimu kiek girdejau tai patiko, bet herojai tai ojojoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 07, 22:00)
as seniau skaiciuodavau, dabar palikau jau tik maisto grupe ax.gif
as ne viska maciau, patarimu kiek girdejau tai patiko, bet herojai tai ojojoj doh.gif

Bet juk kas savaitę bus nauja šeima, tai kiti gal labiau suinteresuoti bus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 07, 22:03)
Bet juk kas savaitę bus nauja šeima, tai kiti gal labiau suinteresuoti bus  tongue.gif

tikekimes, ryt stengsiuos pakartojima paziuret kad viska pamatyciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 07, 16:37)
Vietoj vokelių galima turėti atskirą sąskaitą be kortelės ar indėlį  ax.gif


Indėlį naudoju stambesniam taupymui: padėjusi kaupiamąjį indėlį, susitaupiau akių operacijai, dabar kartu su vaikais taupome kelionei, paskui taupysim vaikų kambario remontui... Jau įpratau iš karto po algos pervesti reikiamą sumą į indėlį, pervedu ir pamirštu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 07, 17:16)
tongue.gif.s. papasakojau MB, kad turiu tikslą skaičiuoti maisto išlaidas pagal maisto grupes, tai jo reakcija "aš neskaičiuosiu, jei tu netingi tai čekius atiduosiu"  drinks_cheers.gif


tai tavo dar šaunuolis kad čekius atiduos, maniškis ne visus neša doh.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 01 07, 20:49)
Žiūriu "Kur dingsta pinigai", čia tokius herojus rodo: 10 Lt mums - ne pinigai doh.gif


o per kur ta laida rodė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 08, 01:09)
tai tavo dar šaunuolis kad čekius atiduos, maniškis ne visus neša  doh.gif
o per kur ta laida rodė  blush2.gif


Per "Lietuvos rytoTV" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 08, 01:09)
o per kur ta laida rodė  blush2.gif

http://tv.lrytas.lt/...i...&active=714
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 08, 02:09)
tai tavo dar šaunuolis kad čekius atiduos, maniškis ne visus neša  doh.gif

Pas mus jau yda pasidarė, kad parduotuvėj padavus pinigus imam čekius. Jeigu kada neduoda čekio tai paprašom 4u.gif

Lalaila_Vln ačiū už nuorodą, nes vakar nemačiau tos laidos
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 08, 11:40)

ačiū 4u.gif , pažiūrėjau, tikrai naudingi patarimai thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai kažkaip labai naudingo toje laidoje neišgirdau, bent jau tai, kas naudingiausia, jie gražiai nutylėjo. Pvz. iš ko būtent jie dar gali sutaupyti minėtą 1000 lt., kokį ten jiems planą ant lentos pakabino, taip ir nepasakė. O ir tie pasitarimai su kolegomis, kažkokie visiška nesąmonė, nieko nepasakė, tik tiek, kad pragyventi savaitę už 300 Lt ir , kad vyrui darbą reikia susirasti. blink.gif Kas ir taip savaime suprantama atrodo. Kažkaip daugiau tikėjausi, o dabar nieko naujo ir naudingo neišgirdau.
Tikriausiai norint naudingo sužinoti reikia pačiam toje laidoje sudalyvauti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulė*: 08 sausio 2009 - 13:43