Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 07, 16:08)
Žinoma, taip gali ir nenutikti, jeigu jūsų šeimoje yra tiek pinigų, kad galite sau leisti viską ir spontaniškai ir mėnesio gale džiaugtis solidžiu likučiu...


Nea, jokių solidžių likučių nelieka, tik tiek, kad nepritrūksta. Man tik vis gaila, kad tiek maistui daug išleidžiame.
Tiesa, o jūs, brangiosios, skaičiuojate pagal čekius, ra ką darote, kad susigaudytumėte kam kiek išleidžiate, nes aš kaip ir nevedu tokios apskaitos, tik žinau, kad maistas daugiausiai suryja.
Ir dar vienas klausimas, kai jūs šeimoje taupote, tai pinigus į "krūvą" sudedate? Mes kažkaip kiekvienas turime savo korteles ir perkame ko reikia, jei pas vieną , t.y. mane baigiasi, tada persivedu iš vyro ir toliau leidžiu blink.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai orientuojuosi pagal čekius, sąžiningai suvedu visus išleistus pinigus iki paskutinio cento. Mėnesio gale viskas kaip ant delno user posted image

Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2009 01 07, 15:20)
Tiesa, o jūs, brangiosios, skaičiuojate pagal čekius, ra ką darote, kad susigaudytumėte kam kiek išleidžiate, nes aš kaip ir nevedu tokios apskaitos, tik žinau, kad maistas daugiausiai suryja.

Ir dar vienas klausimas, kai jūs šeimoje taupote, tai pinigus į "krūvą" sudedate?


Sakyčiau, kad išlaidų kontroliavimas - taupymo pagrindas, kitaip gale mėnesio gaunasi "nežinau, kur dingo pinigai". Aš vedu apskaitą, planuoju į priekį, taip pamažu ir butą atnaujiname, ne tik kad pavalgome.

Na, pas mane viena "krūva", nes šeimoje aš viena dirbanti, dukros dar paauglės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 07, 15:08)
gb78 sveika prisijungus prie taupyklių user posted image

Mano pirmas patarimas būtų toks - į akcijas žiūrėk kaip į galimybę, o ne kaip į būtinybę. Jeigu akcijos metu siūlomas produktas ar kita prekė Tau nereikalinga, tai kam ją pirkti. Akcijų metu išmok pirkti tik tai, ko Tau reikia.

Dėl platinamos kosmetikos... Silpna vieta ne vienai moteriai. Aš pati irgi platinu kosmetiką, tačiau perku tik tai, ko man reikia. Žinoma, teko perlipti per save ir išmokti iš naujo naudoti kosmetiką, nes pirkti vien tik tam, kad turiu geras kainas - mažų mažiausiai neprotinga (bent dabar taip galvoju).




drinks_cheers.gif

aš irgi akcija ir perku, dabar to nebedarau, jei yra akcija žiūriu ar man reikalingas tas daiktas

tai va jau ir aš perlipau kad perku tik tai kas man tikrai reikalingas kas baigiasi

QUOTE(gb78 @ 2009 01 07, 15:20)

Tiesa, o jūs, brangiosios, skaičiuojate pagal čekius, ra ką darote, kad susigaudytumėte kam kiek išleidžiate, nes aš kaip ir nevedu tokios apskaitos, tik žinau, kad maistas daugiausiai suryja.
Ir dar vienas klausimas, kai jūs šeimoje taupote, tai pinigus į "krūvą" sudedate? Mes kažkaip kiekvienas turime savo korteles ir perkame ko reikia, jei pas vieną , t.y. mane baigiasi, tada persivedu iš vyro ir toliau leidžiu blink.gif



aš vedu namie savo pajams ir išlaidas, ir dar sudarius kelias lenteles aišku tai žaidimas, bet bent jau matau kur išeina pinigai ax.gif na tik vienas blogumas tas kad ne visada gaunu iš vyro čekius doh.gif (bet tada ta suma aš nurašau į jo išlaidas blush2.gif )

pas mane taip pat koreles atskiros bet jeigu jam reikia pinigu aš jam pervedu jeigu man aš sau persivedu biggrin.gif
Atsakyti
Po Naujų metų aš pradėjau naudotis programa Kur dingo pinigai. Suvedžiau vyro ir savo kortelių likučius ir bandom verstis. Nežinau kiek laiko truks mano šis žaidimas.
Mes su vyru pinigų niekuomet nepervedame vienas kitam. Nusiimam nuo kortelės ir duodam vienas kitam, jei pasibaigia kažkurio pinigai. Kam jūs duodat uždirbti bankams už pervedimus? g.gif Juk 80 ct. kainuoja pervedimas. Pervedu aš sau tik į kreditinę kortelę iš jo kortelės, jei paperku La Redoute. Nes mano kortelė SEB banke, o jo SWEDBANKE. Ir tai stengiuosi nueiti pati į banką ir įsinešti pinigėlių nemokamai. mirksiukas.gif
O dėl kosmetikos tai blush2.gif . Šį mėnesį vėl išleisiu apir 40 Lt. Man visiškai negalima imti katalogų į rankas. Bet truputį pasitaisiusi jau. Buvau prisirašius daugiau, tai dalį prekių išbraukiau. ax.gif
Atsakyti
aš va antrą dieną sergu, tai valgau mažai, vaistai seniau pirkti...
maistą atneša, nieko nenoriu - guliu lovoje ir klausausi, kaip radiatoriai šildymo sąskaitas didina unsure.gif
Atsakyti
Aš manau, kad pinigų skaičiavimas ir išlaidų registravimas kokiu nors būdų nėra žaidimas. Žinoma, tam reikia skirti laiko, bet man tai naudinga. kiek pamenu, tai kosmetikai daugiausiai pinigų išleisdavau kai draugė platindavo. Ji ateidavo ir atnešdavo katalogą, tikėdamasi kad aš užsisakysiu. Pamažu išmokau atsisakyti užsisakymų iš kitų, vėliau SM išmokė suoptimizuoti nereikalingas priemones ir dabar turiu tik tiek, kiek man reikia. Retai kada (gal kokį 1-2 kartus per metus) perku kosmetikos, higienos ar kūno priežiūros priemones senosioms nepasibaigus. Pirkimas ir sandėliavimas prie gero neveda, nes norisi vis daugiau ir daugiau. Dabar kai vonioje stovi mano naudojamas vienas šampūnas ir vienas balzamas - ir vietos mažiau, ir išlaidų mažiau. thumbup.gif
Atsakyti
anksciau skeptiskai skaitydavau apie vokelius taupant.
deja dabar mums tik taip iseina sukaupti norimam tikslui. Nes saskaitoje esantys pinigai tarsi liudija kiek si menesi dar gali isleisti. Jei gali - tai ir norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 07, 15:51)

Mes su vyru pinigų niekuomet nepervedame vienas kitam. Nusiimam nuo kortelės ir duodam vienas kitam, jei pasibaigia kažkurio pinigai. Kam jūs duodat uždirbti bankams už pervedimus? g.gif  Juk 80 ct. kainuoja pervedimas. Pervedu aš sau tik į kreditinę kortelę iš jo kortelės, jei paperku La Redoute. Nes mano kortelė SEB banke, o jo SWEDBANKE. Ir tai stengiuosi nueiti pati į banką ir įsinešti pinigėlių nemokamai. mirksiukas.gif
O dėl kosmetikos tai blush2.gif . Šį mėnesį vėl išleisiu apir 40 Lt. Man visiškai negalima imti katalogų į rankas. Bet truputį pasitaisiusi jau. Buvau prisirašius daugiau, tai dalį prekių išbraukiau. ax.gif


na matai, maniškis klaipėdoje aš ukmerggėje atstumas kaip ir nemažas, aišku kai gyveni kartu tai nuimi ir rami galva, bet kai dabar jis išgrustas jau puse metu komandiruotėn tai nieko kito ir nelieka blush2.gif


aš irgi žinok darau taip prisirašau ko noriu po to jau braukiu ir žiūriu ko reikia po to vėl braukiu ir užsakau ko tikrai reikia biggrin.gif


QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 07, 15:55)

guliu lovoje ir klausausi, kaip radiatoriai šildymo sąskaitas didina  unsure.gif


lotuliukas.gif (juokas pro ašaras)
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 07, 15:08)
Mano pirmas patarimas būtų toks ...

Geri patarimai thumbup.gif
Aš kažkada irgi platinau (prieš metu mečiau). Pradžioje, kaip ir sakote, pirkau daug sau- ir dėl to, kad pigiau, ir dėl to, kad kartais vos vos trūksta iki didesnės nuolaidos ax.gif Galiausiai atėjo tokia diena, kai persisotinau blush2.gif Kadangi užsakinėdavo pažįstami, el. paštu (man nereikėdavo nieko aiškinti apie nuolaidas, prekes ir t.t.), tai būdavo, kad katalogą atsiversdavau tik prieš išdalindama prekes, nes kai pačiai nieko nereikia, tai ir katalogą vartyti nebeįdomu tongue.gif
Beje, atsargų dar dabar turiu blink.gif

QUOTE(Mergelė @ 2009 01 07, 15:51)
... Juk 80 ct. kainuoja pervedimas....

Dar 1,2 lt kainuoja įskaitymas į sąskaitą, jei sąskaitos skirtinguose bankuose 4u.gif
Bet kartais paėmimui/įnešimui išleistas laikas kainuoja daug daugiau...

QUOTE(Wilidza @ 2009 01 07, 15:59)
anksciau skeptiskai skaitydavau apie vokelius taupant.
deja dabar mums tik taip iseina sukaupti norimam tikslui. Nes saskaitoje esantys pinigai tarsi liudija kiek si menesi dar gali isleisti. Jei gali - tai ir norisi smile.gif

Vietoj vokelių galima turėti atskirą sąskaitą be kortelės ar indėlį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 07, 17:37)
Geri patarimai  thumbup.gif

4u.gif

Man atsiskaitymas kortele nepatinka. Taip atsiskaitydama aš nečiupinėju pinigų ir nematau kiek išleidau... Gryni pinigai ir atsiskaitymas jais mane veikia efektyviau user posted image

p.s. papasakojau MB, kad turiu tikslą skaičiuoti maisto išlaidas pagal maisto grupes, tai jo reakcija "aš neskaičiuosiu, jei tu netingi tai čekius atiduosiu" drinks_cheers.gif
Atsakyti
Žiūriu "Kur dingsta pinigai", čia tokius herojus rodo: 10 Lt mums - ne pinigai doh.gif
Atsakyti