Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Miaška @ 2009 01 05, 23:32)
Su dekoratyvine tai pigiai prasisuku: kadangi prireikia man jos gal kartą metuose, tai paprašau dukrų, jos suskolina tam kartui viską, ko reikia biggrin.gif
Tiesa, turiu lūpdažių ir nagų lakų, kuriuos jau dukros iš manęs skolinasi biggrin.gif
O kūno priemonių vaikai daugiau išnaudoja: vienos oda sausa, jai reikia riebesnio kremo, kitos galvos oda jautri, tai vis bandom šampūnus... Nuperku ir pigių rusiškų, ir brangesnių ekologiškų, kažkaip nesinori bet ko vartoti...

o tai kosmetika dukroms ne is savo kisenes perki?

QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 06, 00:10)
Dėl šampūnų, tai tik ekologiški ir tepadėjo, jie brangesni, bet ir rezultatas iškarto pasijautė bei diskomfortas dingo. Net kirpėjas pagyrė  blush2.gif prie įprastinių nebegrįšiu  schmoll.gif

kuris labiausiai patiko?
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2009 01 06, 09:02)
Labiausiai tinka popigiajskas Čistaja linija - kiek rūšių jo bandžiau, visi tiko, o ypač gaivus tas nuo pleiskanų. Kainuoja apie 6 Lt biggrin.gif

o man atsirado pleiskanu nuo jois pigesniu labai patiko Himalaya sampunas ir kainuoja iki 9lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 06, 10:19)
o tai kosmetika dukroms ne is savo kisenes perki?


Dekoratyvinę - ne. Tiesa, aplink vis tiek gaunasi, kad iš mano kišenės, bet šiaip tai jos iš savo kišenpinigių perkasi, kuriuos ar taip ar taip joms duodu kiekvieną savaitę.
Na, nebent kartais nuperku ką nors šiaip, be progos...
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 06, 10:19)
kuris labiausiai patiko?
Papildyta:


urtekram su ruduoju cukrum, šitas kol kas labai patinka, bet jie daug kam netinka, tai prieš pirkdama paprašyk mėginuko, kad netektų nusivilti. Holos, užupyje pigiausia, nes jie importuotojai.
Dabar dar atradau sviestmedžio aliejų, naujojoj barmunėj buteliukas gal 10lt kainuoja, užtenka ilgam ir jis labai universalus, tinka kaip rankų kremas, lūpų balzamas, drėkinti kūnui, apsaugoti nuo vėjo ir šalčio ir panašiai. Geriau vienas, negu daug skirtingų priemonių ax.gif

Dar norėjau užduot klausimą, dėl kokių priežasčių jūs taupote?

Mes dabar pradėjom taupyti, nes vyro darbų gerovė priklauso nuo statybų, dirba per 2darbus, tai viename jau 2mėn algos nemoka. Tai norim atsidėti pinigų blogesniems laikams.
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 06, 11:03)
Dabar dar atradau sviestmedžio aliejų...

Dar norėjau užduot klausimą, dėl kokių priežasčių jūs taupote?


Papasakok truputį smulkiau: tokiu metų laiku mano didžiosios oda labai sausėja, reikia kažkokios riebesnės priemonės kūnui. Kokia talpa to buteliuko, kur perki?

Priežastys elementarios: viena išlaikau dvi paaugles dukras, na, su nedideliu ex įnašu biggrin.gif , dirbu 2 darbus, gaila, tas antrasis būna ne nuolat, mielai dirbčiau ir tris...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 06, 10:50)
Dekoratyvinę - ne. Tiesa, aplink vis tiek gaunasi, kad iš mano kišenės, bet šiaip tai jos iš savo kišenpinigių perkasi, kuriuos ar taip ar taip joms duodu kiekvieną savaitę.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 06, 11:03)
urtekram su ruduoju cukrum, šitas kol kas labai patinka, bet jie daug kam netinka, tai prieš pirkdama paprašyk mėginuko, kad netektų nusivilti. Holos, užupyje pigiausia, nes jie importuotojai.
Dar norėjau užduot klausimą, dėl kokių priežasčių jūs taupote?


kiek sitas sampunas Uzupyje kainuoja?

taupom stambesniems pirkiniams, beto saugiau jauciuos kad zinau kad pinigeliu yra atideta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 06, 11:10)
Papasakok truputį smulkiau: tokiu metų laiku mano didžiosios oda labai sausėja, reikia kažkokios riebesnės priemonės kūnui. Kokia talpa to buteliuko, kur perki?


pirkau iš čia, 50g - 10lt, tik jis rafinuotas, tai dalis gerųjų savybių prarasta, nors rankom, lūpom arba nušerpetojusiom kūno vietom vistiek puikiai tinka, rankos kaip šilkinės. Dar yra ir čia, jis brangesnis, pirkau mamai kalėdoms, tai labai skiriasi nuo ankstesnio, kitokia konsistencija ir turi kvapą, natūralesnis, kai nakstesnį pabaigsiu, tai tokį pirksiu.
naudoju kaip apsaugą nuo šalčio einant į lauką, vietoj rankų kremo (kai nužvarbsta tik šitas ir tepadeda), kaip lūpų balzamą, bei tepti išsausėjusiom vietom. Puikiai atlieka daug funkcijų ir ilgam užtenka

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 06, 11:40)
kiek sitas sampunas Uzupyje kainuoja?


Dabat nežinau, pirkau per kalėdinę akciją kai viskas su 23% nuolaida buvo, o reguliari jo kaina gal 30lt - 0,5 l unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 06, 12:03)
Dar norėjau užduot klausimą, dėl kokių priežasčių jūs taupote?

Taupom su tikslu. Norim įsigyti savo būstą ir šiaip saugu, kai žinai, kad turi solidžią sumelę ir esant reikalui nereikės bėgt skolintis...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 06, 09:02)

Labiausiai tinka popigiajskas Čistaja linija - kiek rūšių jo bandžiau, visi tiko, o ypač gaivus tas nuo pleiskanų. Kainuoja apie 6 Lt biggrin.gif
Mano mėgstamiausias - Aveda su rozmarinais ir mėta, bet jo jau popigiajsku nepavadinsi... blush2.gif


dėkui reikės pabandyti

QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 06, 11:03)

Dar norėjau užduot klausimą, dėl kokių priežasčių jūs taupote?



dėl to kad vyrui numušė atliginima iki minimumo, ir dabar visus pradėjo atleidinėti va šiandien atleido jau 28 žmones, tai drebam ir mes doh.gif

o beje aš ne taupau neturiu iš ko jau ir taupyti aš tik taupiai gyvenu kad turėčiau iš ko pavalgyti sumokėti mokesčius, ir aprengti vaikus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 06, 10:03)
Dar norėjau užduot klausimą, dėl kokių priežasčių jūs taupote?


todel,kad neuzdirbam po 20 tukstanciu,tad per viena karta ir nenusipirksi didelio daikto 4u.gif arba i kelione is vieno menesio atlyginimu neisvaziuos visa seima i kelione biggrin.gif
Atsakyti
Taupom, nes reik grazint kelis kreditus doh.gif be to, dar kuri laika nedirbsiu.taip kad tenka kelis kartus pagalvot pries perkant kazka
Atsakyti
Sveiko, taupuolėsšaunuolės,
jungiuosi ir aš prie jūsų, gal ko naujo išmoksiu:)
Bandau ir aš vis taupyti, bet, kaip skaičiau kažkokio spichologo straipsnį, kad taupūs žmonės turi šiuolaikinę problemą - akcijas, kurių metu bando sutaupyti, o iš tikro nusiperka daiktų, kurių galėtų ir iš vis nenaudoti:( Tai va ir man taip ko gero gaunasi, nes vis bandau sutaupyti per akcijas. O gal ir vyras kaltas, nes jis tai jau visai nesidomi taupymu maisto sąskaita, vis tai sūrio kokio, tai kumpio, tai ikrų brangiausių paperka paskanauti, nors, suprantama, kad norisi pasilepinti daug dirbančiam žmogui, o aš, kaip ir jūs, verčiau daugiau "juodai dienai" pakaupčiau.
O dėl kosmetikos platininmo, tai man irgi, ko gero daugiau išlaidų, nei sutaupymo, nes vis randu, ko reikia, nors, jei neplatinčiau, tikrai nepirkčiau, tai,jaučiu, reiks baigti šitaip išlaudauti.
Nu va, romaną prirašiau.
Lauksiu naujų taupymo idėjųsmile.gif
O gal žinote, kaip sudominti vyrą taupyti, jei kol kas tfutfutfu nėra būtinybės taupyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gb78: 07 sausio 2009 - 15:01
gb78 sveika prisijungus prie taupyklių user posted image

Mano pirmas patarimas būtų toks - į akcijas žiūrėk kaip į galimybę, o ne kaip į būtinybę. Jeigu akcijos metu siūlomas produktas ar kita prekė Tau nereikalinga, tai kam ją pirkti. Akcijų metu išmok pirkti tik tai, ko Tau reikia.

Su vyru turi kalbėtis apie viską, taip pat ir apie šeimos biudžetą. Turėti atsidėjus kažkiek pinigėlių yra gerai, tik deja ne kiekviena šeima tuo gali pasigirti. Taupymas gali būti argumentuojamais maloniais dalykais, pvz. kelione, atostogomis, pirkiniais, arba nenumatytiems atvejams, kai reikia daugiau pinigų, pvz. nenumatytai operacijai ar kitiems nemaloniems dalykams. Manau, kad vyras pats gebėtų įvertinti aplinkybes ir sutiktų prisidėti prie racionalaus šeimos biudžeto paskirstymo. Žinoma, taip gali ir nenutikti, jeigu jūsų šeimoje yra tiek pinigų, kad galite sau leisti viską ir spontaniškai ir mėnesio gale džiaugtis solidžiu likučiu...

Dėl platinamos kosmetikos... Silpna vieta ne vienai moteriai. Aš pati irgi platinu kosmetiką, tačiau perku tik tai, ko man reikia. Žinoma, teko perlipti per save ir išmokti iš naujo naudoti kosmetiką, nes pirkti vien tik tam, kad turiu geras kainas - mažų mažiausiai neprotinga (bent dabar taip galvoju).

Šiaip neblogų taupymo idėjų tikrai rasi paskaičiusi šią temą. Gerų pokalbių 4u.gif
Atsakyti