Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

Bet tai toj laidoj kažkokie nenormalūs patarimai doh.gif Susiraskit papildomą darbą ir kraustykitės gyventi pas tėvus doh.gif Nu kažkoks pravalas... Nu kiek dabar jaunų šeimų norėtų kraustytis pas tėvus gyventi, o ir kiek tėvų norėtų sau ant galvos dar vieną šeimą užsikrauti... g.gif Žodžiu nusivyliau ta laida...
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 01 29, 12:57)
susistabdyti galima tik paskolos mokejima, o ne palukanu - palukanas reiktu ir tolaiu moket.
vienu zodziu, jei kazka keli simtai gelbeja - tada gal reikia bandyt, o siaip - neapsimoka.

QUOTE(Will @ 2009 01 29, 15:00)
manrods čia turima omenyje palūkanų fiksavimas  4u.gif

Taip, apie palūkanų fiksavimą rašiau. Ne banke dirbu tai su terminais ne kas...
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2009 01 29, 16:32)
Bet tai toj laidoj kažkokie nenormalūs patarimai doh.gif Susiraskit papildomą darbą ir kraustykitės gyventi pas tėvus doh.gif Nu kažkoks pravalas... Nu kiek dabar jaunų šeimų norėtų kraustytis pas tėvus gyventi, o ir kiek tėvų norėtų sau ant galvos dar vieną šeimą užsikrauti... g.gif Žodžiu nusivyliau ta laida...


O ką jūs tokiai šeimai patartumėt?
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 01 29, 15:51)
gal kas zinot,butu galima pasiziureti vakarykste laida"kur dingsta pinigai" rolleyes.gif

Šiandien vakare kartos mirksiukas.gif

QUOTE(Pause @ 2009 01 29, 16:32)
Bet tai toj laidoj kažkokie nenormalūs patarimai doh.gif Susiraskit papildomą darbą ir kraustykitės gyventi pas tėvus doh.gif Nu kažkoks pravalas... Nu kiek dabar jaunų šeimų norėtų kraustytis pas tėvus gyventi, o ir kiek tėvų norėtų sau ant galvos dar vieną šeimą užsikrauti... g.gif Žodžiu nusivyliau ta laida...

o ar matėt KIEK jie skolų turi? Norai norais, bet kartais būna REIKIA, nes nebėra kitos išeities...
Atsakyti
Tai kad jie ne tik tai, jie visoms šeimoms tą patį pataria doh.gif Jau dvi laidas mačiau ir abiejose reikia kraustytis pas tėvus...

Kad ir ką patarinėtų ta laida vistiek nesikraustys jie pas tėvus ir antro darbo (bent jau tas vyras) nesieškos... Rukyt irgi nemes taip paprastai, bet išgyvens. Tai ko verti tokie patarimai, jei jie realiai neįgyvendinami? biggrin.gif



Aš kažkaip tikėjausi, kad čia bus laida tokia kaip ši tema smile.gif Na, kad pamatytų kur daugiausia išleidžia, kad pamokytų KAIP taupyti, galų gale kokį maistą perkant išleistų mažiau ar kaip pigiau papramogauti. Arba kad išmokytų savo biudžetą tvarkyti, kad ir pamokytų kaip pragyventi su 100lt savaitei ar pan. smile.gif Tiesiog tie banko ekspertai patys abejoju ar taip taupo, todėl tokius patarimus dalina, kuriais vargu bau ar patys pasinaudotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2009 01 29, 16:32)
Nu kiek dabar jaunų šeimų norėtų kraustytis pas tėvus gyventi, o ir kiek tėvų norėtų sau ant galvos dar vieną šeimą užsikrauti... g.gif Žodžiu nusivyliau ta laida...


bais dar liaudis "onorava", jeigu dar gali leisti sau svaidytis, "ne ne ne. jau pas tėvelius tai aš negrįšiu"
tai nėr dar taip blogai
jeigu tikrai viena vieta degtų, tai kraustytųsi

Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 29, 17:26)
bais dar liaudis "onorava", jeigu dar gali leisti sau svaidytis, "ne ne ne. jau pas tėvelius tai aš negrįšiu"
tai nėr dar taip blogai
jeigu tikrai viena vieta degtų, tai kraustytųsi


biggrin.gif
Sutinku. Pamenu, kai exas prieš skyrybas virkavo, kaip jis vargšas išgyvens, kai dar butą nuomotis reikės (nes gyvenome mano bute), sakau - tai eik pas savo mamą (jinai viena dviejuos kambariuos), o jis - neee, jau pas ją tai neee... lotuliukas.gif

Todėl ir apie save sakau: gerai gyvenu, jei dar leidžiu sau sporto klubą, truliko nuolatinį, žuvų taukų ir saldainių. Kai jau užteks TIK mokesčiams ir maistui - va tada sakysiu, kad gyvenu sumautai. Tikiuosi, kad neprieis iki to cool.gif
Atsakyti
galvoju, ar va pirkti čia per supermamas abonentą į klubą ar ne...
ir reikia ir babkių gaila ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2009 01 29, 17:12)
Tai kad jie ne tik tai, jie visoms šeimoms tą patį pataria doh.gif Jau dvi laidas mačiau ir abiejose reikia kraustytis pas tėvus...

Kad ir ką patarinėtų ta laida vistiek nesikraustys jie pas tėvus ir antro darbo (bent jau tas vyras) nesieškos... Rukyt irgi nemes taip paprastai, bet išgyvens. Tai ko verti tokie patarimai, jei jie realiai neįgyvendinami? biggrin.gif
Aš kažkaip tikėjausi, kad čia bus laida tokia kaip ši tema smile.gif Na, kad pamatytų kur daugiausia išleidžia, kad pamokytų KAIP taupyti, galų gale kokį maistą perkant išleistų mažiau ar kaip pigiau papramogauti. Arba kad išmokytų savo biudžetą tvarkyti, kad ir pamokytų kaip pragyventi su 100lt savaitei ar pan. smile.gif Tiesiog tie banko ekspertai patys abejoju ar taip taupo, todėl tokius patarimus dalina, kuriais vargu bau ar patys pasinaudotų biggrin.gif

Šios laidos nemačiau, bet iš aptarinėjimų suprantu, kad pasiūlymai panašūs, kaip ir ankstesnėse. Man absurdiškiausias pasiūlymas imti paskolą šiais baisiais laikais. doh.gif Gal būtų labai drąsu.
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2009 01 29, 17:35)
biggrin.gif
Sutinku. Pamenu, kai exas prieš skyrybas virkavo, kaip jis vargšas išgyvens, kai dar butą nuomotis reikės (nes gyvenome mano bute), sakau - tai eik pas savo mamą (jinai viena dviejuos kambariuos), o jis - neee, jau pas ją tai neee... lotuliukas.gif

Todėl ir apie save sakau: gerai gyvenu, jei dar leidžiu sau sporto klubą, truliko nuolatinį, žuvų taukų ir saldainių. Kai jau užteks TIK mokesčiams ir maistui - va tada sakysiu, kad gyvenu sumautai. Tikiuosi, kad neprieis iki to cool.gif



Va ir aš apie tą patį pagalvoju. Kad dar gyvenu pakankamai gerai. Svarbu, kad būčiau sveika ir sveiki mano šeimos nariai. Badu dar nemirštam. Tik reikia mokytis taupyti. Bet gal gi suaugsiu penktoj dešimtyje. blush2.gif Manau pirmas žingsnis padarytas, kad atradau tokias naudingas temas. Tik, kad pasiūlymų dar nelabai turiu. blush2.gif galiu tik pasiūlyti kur išleisti. biggrin.gif lotuliukas.gif

Aš visada už tas moteris kurios išdrįsta parodyti vyrui duris. Niekad nepateisinu jei gyvenama tik dėl šeimos vardo. Jei man vyras nepadėtų, tai ko gero būtų: atia. Šeimos biudžeto tvarkymas, aš manau, turi būti bendras reikalas. Gal vienas šeimoje turėtų būti daugiau ryžtingesnis, iniciatyvesnis. Šią poziciją šeimoje užimu aš ax.gif mirksiukas.gif , bet viską spręndžiam drauge. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2009 01 29, 18:32)
Bet tai toj laidoj kažkokie nenormalūs patarimai doh.gif Susiraskit papildomą darbą ir kraustykitės gyventi pas tėvus doh.gif Nu kažkoks pravalas... Nu kiek dabar jaunų šeimų norėtų kraustytis pas tėvus gyventi, o ir kiek tėvų norėtų sau ant galvos dar vieną šeimą užsikrauti... g.gif Žodžiu nusivyliau ta laida...


Dar yra keletas variantų: nevalgyti, nenaudoti elektros, vandens, nešildyti būsto, visur vaikščioti tik pėsčiomis, nu vienu žodžiu taupyti dar yra kur. cool.gif
Atsakyti
Aš tai nieko blogo nematau tame pasiūlyme kraustytis pas tėvus. Deja, ne visi ir tokį variantą turi, nes pvz., pas tėvus nėra vietos, kadangi ten jau koks nors vaikas su savo šeima gyvena. Arba tėvai gyvena kitame mieste ir dėl to reikėtų mesti turimą darbą ir keltis gyventi kitur ir greičiausiai nerasti kito darbo turint galvoje dabartinę darbo rinkos situaciją.
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 29, 13:49)
nes man asmeniškai toks vaizdas susidaro, kad yra žmonių pasiėmusių paskolas ir nežinančių savo galimybių....  doh.gif


Tas paskolas žmonės ėmė ne šiandien ir ne vakar ir galimybės gal buvo kitos ir su darbais nebuvo tokia liūdna situacija. unsure.gif

QUOTE(Will @ 2009 01 29, 16:00)
o skirtumas labai didelis, todėl dabar tikrai netinkamas metas keisti paskolos sąlygas


Ačiū už išsamų atsakyma 4u.gif

QUOTE(Sandrienė @ 2009 01 29, 19:45)
Dar yra keletas variantų: nevalgyti, nenaudoti elektros, vandens, nešildyti būsto, visur vaikščioti tik pėsčiomis, nu vienu žodžiu taupyti dar yra kur. cool.gif


doh.gif ,bet taip neįmanoma,na gal vaikščioti pėsčiomis 4u.gif
Man ir nepatiko kai kurie pasiūlymai toje laidoje,ypač kai siūlė išnuomoti butą kažkam ir patiems kažkur nuomotis doh.gif Juk neaišku kokie tie nuomoninkai,kas per žmonės,juk ir tą buitį gali greitai sugadinti,nes ten ne nuomininkų turtas,niekas nesaugos schmoll.gif
Atsakyti