Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Miaška @ 2009 01 29, 10:39)
Nesiparink, man pirmi žiliukai išlindo dar 22 metų būnant, dabar jau liūdesys ant galvelės... Dažau popigiaj - žolėmis, tai čia jau ir taip supertaupymas gaunasi, kai dažai 1 Lt kainuoja, neskaičiuojant kokio šaukšto aliejaus, ar dar kokių priedukų.

Jo, dukružės argumentas geležinis: man svarbiau, kad dabar gražu būtų, o jei sugadinsiu - tada ir galvosiu, ką daryt... Na, plaukai - ne dantys, ataugs (gal biggrin.gif ), tegu durniuoja doh.gif


o kokios čia žolelės , aš tai dažydavausi augaliniais kirpykloje ale kad kaina kosminė kažkaip gaila blush2.gif

aha jauna dar, vėliau sakys ka padariau, na jai gražu vėliaus akys mama nupirk man peruka tongue.gif vaikam proto neikrėsi nes jie visada teisus nori būti o ka mes mamos suprantam doh.gif

Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 29, 11:06)
o kokios čia žolelės , aš tai dažydavausi augaliniais kirpykloje ale kad kaina kosminė kažkaip gaila  blush2.gif


Paprasčiausia chna, pokelis - litas, aišku, čia tiks tik rudaplaukėms...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 29, 11:14)
Paprasčiausia chna, pokelis - litas, aišku, čia tiks tik rudaplaukėms...


o tau plauku nesugadino, nes mano draugei tai stagarai ir š plauku pasidarė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 29, 11:29)
o tau plauku nesugadino, nes mano draugei tai stagarai ir š plauku pasidarė  blush2.gif


Rimtai? blink.gif Man atitaisė po cheminių dažų sudegintus plaukus, patys plaukai pastorėjo normaliai (vonioje visada atskirsi, kurios plaukai voliojasi - maniškiai žymiai storesni), įgavo blizgesio, vienžo, dažau jau kokie 6 metai tik chna ir džiaugiuosi. Aišku, įpilu aliejaus, ar kokio žolių nuoviro, medaus, kiaušinio... Na bet jau čia visai nusiofftopinau, yra tema plaukų priežiūros skiltyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 28, 20:27)
Ar visuose bankuose kažin taip galima ax.gif Sudominai mirksiukas.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 01 28, 23:10)
Galima truputį smulkiau?  4u.gif  Draugei aktualu, papasakočiau, gal tiktų... ax.gif

Tikrai galima susistabdyti palūkanas. Detalių nežinau kas ir kaip, bet tikrai įmanoma gauti geras sąlygas. Pažįstami tikrai patenkinti. Nereikia laukti kol nebeturėsi pinigų paskolai mokėti. Reikia eiti ir prašyti, tartis derėtis su banku... Kaip kažkas rašė kad palūkanas susistabdant trigubas pakėlė tai nesąmonė. Visur yra išeitis. Juk pasiėmus paskolą yra kažkoks konsultantas ar kitas asmuo, kuris kuruoja paskola, bendrauja su paskolos turėtojais. Su jais ir reikia susidraugauti, kalbėtis apie gerus ir blogus dalykus, nes kai antstoliai paspaus durų skambutį tada bus ne laikas kažkur kreiptis ir ieškot išeičių doh.gif

p.s. pamoralizavau truputį, nes man asmeniškai toks vaizdas susidaro, kad yra žmonių pasiėmusių paskolas ir nežinančių savo galimybių.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 29, 13:06)
  vaikam proto neikrėsi nes jie visada teisus nori būti o ka mes mamos suprantam  doh.gif


O kas tų tėvų klauso būdami paaugliais (iki šiol dar neklausau ką sako nors ir suaaugau lotuliukas.gif ). Viskas bus gerai su tais plaukais, tikrai nenupliks, tik geriau naudoja dar kaukes plaukams kokias, kad atsigautų greičiau plaukai po dažymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 29, 13:49)
Tikrai galima susistabdyti palūkanas. Detalių nežinau kas ir kaip, bet tikrai įmanoma gauti geras sąlygas. Pažįstami tikrai patenkinti. Nereikia laukti kol nebeturėsi pinigų paskolai mokėti. Reikia eiti ir prašyti, tartis derėtis su banku... Kaip kažkas rašė kad palūkanas susistabdant trigubas pakėlė tai nesąmonė. Visur yra išeitis. Juk pasiėmus paskolą yra kažkoks konsultantas ar kitas asmuo, kuris kuruoja paskola, bendrauja su paskolos turėtojais. Su jais ir reikia susidraugauti, kalbėtis apie gerus ir blogus dalykus, nes kai antstoliai paspaus durų skambutį tada bus ne laikas kažkur kreiptis ir ieškot išeičių  doh.gif

p.s. pamoralizavau truputį, nes man asmeniškai toks vaizdas susidaro, kad yra žmonių pasiėmusių paskolas ir nežinančių savo galimybių....  doh.gif

susistabdyti galima tik paskolos mokejima, o ne palukanu - palukanas reiktu ir tolaiu moket.
vienu zodziu, jei kazka keli simtai gelbeja - tada gal reikia bandyt, o siaip - neapsimoka.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 29, 11:36)
Rimtai? blink.gif  Man atitaisė po cheminių dažų sudegintus plaukus,

Na bet jau čia visai nusiofftopinau, yra tema plaukų priežiūros skiltyje mirksiukas.gif


tau pasisekė mirksiukas.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 29, 12:49)
, nes kai antstoliai paspaus durų skambutį tada bus ne laikas kažkur kreiptis ir ieškot išeičių  doh.gif

p.s. pamoralizavau truputį, nes man asmeniškai toks vaizdas susidaro, kad yra žmonių pasiėmusių paskolas ir nežinančių savo galimybių....  doh.gif


tai va kad jeigu jau jauti kad nebegali bėk ir tarkis ax.gif

drinks_cheers.gif sutinku kai kuriem ėmė ele imti ir rodė didintas pajamas nors realiai gaudavo mažiau doh.gif

QUOTE(ingakyca @ 2009 01 29, 12:54)
O kas tų tėvų klauso būdami paaugliais (iki šiol dar neklausau ką sako nors ir suaaugau  lotuliukas.gif ). Viskas bus gerai su tais plaukais, tikrai nenupliks, tik geriau naudoja dar kaukes plaukams kokias, kad atsigautų greičiau plaukai po dažymo  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif tai va kad ir apti nelabai klausiau o ir dabar nepasakyčiau kad klausau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 29, 12:49)
Tikrai galima susistabdyti palūkanas. Detalių nežinau kas ir kaip, bet tikrai įmanoma gauti geras sąlygas. Pažįstami tikrai patenkinti. Nereikia laukti kol nebeturėsi pinigų paskolai mokėti. Reikia eiti ir prašyti, tartis derėtis su banku... Kaip kažkas rašė kad palūkanas susistabdant trigubas pakėlė tai nesąmonė. Visur yra išeitis. Juk pasiėmus paskolą yra kažkoks konsultantas ar kitas asmuo, kuris kuruoja paskola, bendrauja su paskolos turėtojais. Su jais ir reikia susidraugauti, kalbėtis apie gerus ir blogus dalykus, nes kai antstoliai paspaus durų skambutį tada bus ne laikas kažkur kreiptis ir ieškot išeičių  doh.gif

Tie pažįstami tikriausiai seniau fiksavo, nes dabar situacija tokia, kad norint pakeisti sutarties sąlygas (palūkanų fiksavimą, valiutą keisti ir t.t.), bankas irgi kelias sąlygas ir paprastai tai būna maržos keitimas iš gautos seniau į dabartinę... o skirtumas labai didelis, todėl dabar tikrai netinkamas metas keisti paskolos sąlygas, nebent turit kokį pažįstamą konsultantą, kuris kaip nors padėtų pasikeisti, nors nelabai įsivaizduoju tokį variantą blink.gif

QUOTE(ooo @ 2009 01 29, 12:57)
susistabdyti galima tik paskolos mokejima, o ne palukanu - palukanas reiktu ir tolaiu moket.
vienu zodziu, jei kazka keli simtai gelbeja - tada gal reikia bandyt, o siaip - neapsimoka.

manrods čia turima omenyje palūkanų fiksavimas 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot,butu galima pasiziureti vakarykste laida"kur dingsta pinigai" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 01 29, 15:51)
gal kas zinot,butu galima pasiziureti vakarykste laida"kur dingsta pinigai" rolleyes.gif


http://tv.lrytas.lt/...=637&active=783
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 01 29, 16:51)
gal kas zinot,butu galima pasiziureti vakarykste laida"kur dingsta pinigai" rolleyes.gif

ziurek TV pramogose atitinkamoj temoj - berods buvo kazkokia nuoroda g.gif
Atsakyti