Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(viilda @ 2009 01 27, 22:03)
thumbup.gif ,kad visos taip mąstytumėm wub.gif

Pradėti pozityviai mąstyti nėra taip sunku bigsmile.gif
QUOTE(Miaška @ 2009 01 27, 22:42)
Aš tai dabar sugalvojau, kad reikėtų kažkiek susitaupyti grynais - maža ko... Ir mąstau, kiek tai realu, gyvenant nuo algos iki algos, plius planuoju skolintis ir remontuotis šiek tiek, ir skolą atidavinėt kas mėnesį. Bet jei sugebėjau taip atidėdama susitaupyt akių operacijai ir kelionei su vaikais, tai tikriausiai ir tai įmanoma smile.gif

Miaška, ar remontas ir kelionė gyvybiškai svarbūs, kad tokiems dalykams reikia skolintis pinigus? Dėl akių operacijos tai gal ir rimta priežastis, bet remontas ir kelionės tokiu metu tikrai gali palaukti... Bent aš taip manau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 28, 11:54)
Miaška, ar remontas ir kelionė gyvybiškai svarbūs, kad tokiems dalykams reikia skolintis pinigus? Dėl akių operacijos tai gal ir rimta priežastis, bet remontas ir kelionės tokiu metu tikrai gali palaukti... Bent aš taip manau  mirksiukas.gif

na, čia manrods kaip pažiūrėsi ax.gif
Daug dirbant reikia ir atsipalaiduoti, pailsėti, nes kitaip netruks ateiti pervargimas ir bus tik blogiau... o dėl remontų.. kosmetinis, žinoma, kad gali palaukti (ypač dabar, kai ir statybininkų perteklius darosi, darbo kainos krenta bigsmile.gif ), bet jei reikia rimtesnio, tai nelabai... Mes va, taupom, nes reikia namą šiltinti- eksperimentinė žiema baigiasi ir kitą žiemą būtinai reikia būti apsišiltinus, o pinigais nelyja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 28, 12:54)
Pradėti pozityviai mąstyti nėra taip sunku  bigsmile.gif


Mąstyti galima,bet niekas nuo to nepasikeičia,reikia gyventi realybe ir galvoti kaip išsisukti šią dieną.Bankui neįsakysi,kad palauktų su paskola schmoll.gif Gal tik save gali apraminti šiek tiek,kad kitiems žmonėms dar blogiau...
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 28, 11:54)
Miaška, ar remontas ir kelionė gyvybiškai svarbūs, kad tokiems dalykams reikia skolintis pinigus? Dėl akių operacijos tai gal ir rimta priežastis, bet remontas ir kelionės tokiu metu tikrai gali palaukti... Bent aš taip manau  mirksiukas.gif


Klausimas logiškas mirksiukas.gif
Kelionei jau beveik sutaupyta, čia mano vaikų svajonės įgyvendinimas, o man tai labai svarbu, be to, ir abi dukros savo "vaiko pinigus" alei cento visus metus tai kelionei dėjo, na tai kaip dabar taip atsisakyti. Normalių atostogų nelabai ir turėjau kada, dirbu dažnai per du darbus, manau - nusipelniau gražaus poilsio savaitėlę. Beje, akių operacijai irgi taupiau porą metų, nesiskolinau nei centuko.
O su remontu situacija tokia: mano vaikų kambarys remonto nematęs, baisus kaip po karo, man pačiai labai nesmagu, kai svečiai užeina, o jau apie kiaurus langus ir nudėvėtus baldus nei kalbėt neverta... Vis laukiau, kada ex susiruoš ir padarys, bet pažadai liko pažadais... Be to, remontui skolinsiuos idealiomis sąlygomis: be procentų ir su gan ilgu atsisakitymo laikotarpiu - iš mamos wub.gif , o darbus beveik visus darysiu pati, gal užims daugiau laiko, bet galėsiu geresnius baldus nupirkti vietoj to, kad išlaidaučiau meistrams.
Pasiaiškinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 28, 16:59)
Kelionei jau beveik sutaupyta, čia mano vaikų svajonės įgyvendinimas, o man tai labai svarbu.


Dirty kiss rase, kad keliones ir remontai gali palaukti. Konkreciai Miaskos situacijoje, tikrai ne. Mergaites jau paaugles ir po poros metu atostogos su pagaliau sutaupusia mamka gali buti paprasciausiai nebeidomios (Miaska, neisizeisk mirksiukas.gif ax.gif ) - noresis draugu / mylimuju draugijos, o dabar pats laikas svajonems kartu igyvendinti! Na ir kas, kad gal pataupyti ir pasispausti reikes, kiek atsiminimu, koks nuostabus praleistas laikas kartu wub.gif wub.gif
Atsakyti
aš labai durna, galit mane pasmerkit, bet tokiais nestabiliais laikais man geriausia (bet čia man) investicija yra kelionės
to iš manęs niekada niekas neatims, to, ką pamačiau, patyriau ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 01 28, 16:05)
Mergaites jau paaugles ir po poros metu atostogos su pagaliau sutaupusia mamka gali buti paprasciausiai nebeidomios (Miaska, neisizeisk  mirksiukas.gif  ax.gif ) - ...


Tai ką čia įsižeisi - beveik žodis žodin tą patį dukroms kalbėjau, gi vyresniąjai netrukus 17 sukakos, tuoj mokyklos baigimai, stojimai, studijos, tada jau pati keliaus, su draugais ar padirbėt kur vasarą... Čia praktiškai pirmas ir paskutinis kartas, kai va taip galim paatostogauti visos trys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 28, 12:40)
Mąstyti galima,bet niekas nuo to nepasikeičia,reikia gyventi realybe ir galvoti kaip išsisukti šią dieną.Bankui neįsakysi,kad palauktų su paskola schmoll.gif Gal tik save gali apraminti šiek tiek,kad kitiems žmonėms dar blogiau...

Kaip sakoma: "...ir mėšlo krūvoje yra kažkas gero, juk negali klysti šimtai musių..." Bet kokia situacija turi išeitį, visur yra sprendimai, tik per savo negatyvumą ir polinkį viską nuvertinti ne visada žmogus sugeba pažvelgti realybei į akis... Dabar per TV jau rečiau sako krizė, nes visi prie to žodžio priprato. Žiniasklaida rado naują ginklą - sako sunkmetis - tai skamba psichologiškai ir emociškai sunkiau nei krizė...

QUOTE(Miaška @ 2009 01 28, 15:59)
Klausimas logiškas mirksiukas.gif
Kelionei jau beveik sutaupyta, čia mano vaikų svajonės įgyvendinimas, o man tai labai svarbu, be to, ir abi dukros savo "vaiko pinigus" alei cento visus metus tai kelionei dėjo, na tai kaip dabar taip atsisakyti. Normalių atostogų nelabai ir turėjau kada, dirbu dažnai per du darbus, manau - nusipelniau gražaus poilsio savaitėlę. Beje, akių operacijai irgi taupiau porą metų, nesiskolinau nei centuko.
O su remontu situacija tokia: mano vaikų kambarys remonto nematęs, baisus kaip po karo, man pačiai labai nesmagu, kai svečiai užeina, o jau apie kiaurus langus ir nudėvėtus baldus nei kalbėt neverta... Vis laukiau, kada ex susiruoš ir padarys, bet pažadai liko pažadais... Be to, remontui skolinsiuos idealiomis sąlygomis: be procentų ir su gan ilgu atsisakitymo laikotarpiu - iš mamos wub.gif , o darbus beveik visus darysiu pati, gal užims daugiau laiko, bet galėsiu geresnius baldus nupirkti vietoj to, kad išlaidaučiau meistrams.
Pasiaiškinau biggrin.gif

Anksčiau nebuvo viskas taip argumentuota, todėl ir iškilo man tie klausimai. Skolintis iš mamos - sąlyginai saugu, nes su šeimos nariais (jeigu iki tol santykiai buvo geri) galima susitarti ir jeigu bus tikrai sunku kas mėnesį atiduoti po kažkiek pinigėlių, mama palauks...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 28, 17:31)
Tai ką čia įsižeisi - beveik žodis žodin tą patį dukroms kalbėjau, gi vyresniąjai netrukus 17 sukakos, tuoj mokyklos baigimai, stojimai, studijos, tada jau pati keliaus, su draugais ar padirbėt kur vasarą... Čia praktiškai pirmas ir paskutinis kartas, kai va taip galim paatostogauti visos trys smile.gif


Šaunuolė mamytė,aišku,kad reikia visoms trims kur nors išlėkti paatostogauti wub.gif Tokie dalykai tik į naudą,šeimą dar daugiau sustiprina 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 28, 19:30)
tik per savo negatyvumą ir polinkį viską nuvertinti ne visada žmogus sugeba pažvelgti realybei į akis...


Aš nieko nenuvertinu ir kaip tik sugebu pažvelgti realybei į akis,kad nėra lengva,kai esi įsipareigojęs bankui ir kai moki paskolą,nesakau,kad labai didelė suma,bet kai sukilo palūkanos į mėnesį mokam beveik po 1000lt doh.gif Tai ir galvoji kaip suktis iš esamos situacijos.Ką žinisklaida sako ,va ir dabar girdžiu per"TV3" žinias ,kad vis daugiau žmonių neišgali susimokėti,nes bankai kelia palūkanas ax.gif Aš tik pasidalinau savo rūpesčiais 4u.gif
Atsakyti
na Miaskos atveju viskas pateisinama, ji neturi busto paskolos ir turi pastovu patikima darba
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 28, 18:54)
Šaunuolė mamytė,aišku,kad reikia visoms trims kur nors išlėkti paatostogauti wub.gif Tokie dalykai tik į naudą,šeimą dar daugiau sustiprina 4u.gif
Papildyta:
Aš nieko nenuvertinu ir kaip tik sugebu pažvelgti realybei į akis,kad nėra lengva,kai esi įsipareigojęs bankui ir kai moki paskolą,nesakau,kad labai didelė suma,bet kai sukilo palūkanos į  mėnesį mokam beveik po 1000lt doh.gif Tai ir galvoji kaip suktis iš esamos situacijos.Ką žinisklaida sako ,va ir dabar girdžiu per"TV3" žinias ,kad vis daugiau žmonių neišgali susimokėti,nes bankai kelia palūkanas ax.gif Aš tik pasidalinau savo rūpesčiais 4u.gif

Palūkanas galima susistabdyti. Pažįstami 5 metams susistabdė ir nenusivylė.
QUOTE(Pjaf @ 2009 01 28, 18:56)
na Miaskos atveju viskas pateisinama, ji neturi busto paskolos ir turi pastovu patikima darba

Miaška šiltai sėdi galima sakyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 28 sausio 2009 - 19:19
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 28, 20:18)
Palūkanas galima susistabdyti. Pažįstami 5 metams susistabdė ir nenusivylė


Ar visuose bankuose kažin taip galima ax.gif Sudominai mirksiukas.gif
Atsakyti