Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 27, 08:29)
paskaičiau vakar "veidą", kaip žmonėms sunku įsidarbinti, kaip pensininkai per savaitę vieną vištos koją verda, ir nusispjoviau tris kartus, kad dar esu jauna sveika ir laiminga


Labai teisinga pozicija, Pelėnuk drinks_cheers.gif
Aš irgi einu per gyvenimą su daina, nors kartais iš nuovargio sveikata pabyra, bet turiu darbą (o kartais - net du! biggrin.gif ), ir galiu išlaikyti savo vaikus ir katinus, o va mano brolis jau pusmetis darbo neranda, graužiasi, kad grįžo iš Airijos, kur puikiausiai gyveno... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 27, 08:29)
sumažino trečdaliu, bet šiandien atsikėliau šviežia galva ir kažkaip nepuolu į paniką
pas mus tikrai bloga situacija, projektai, kuriuos turėjome daryti, tiesiog kitų institucijų nebevykdomi, klientai, kurie turėjo mūsų produktus pirkti - nemokūs
tai na ką padarysi
paskaičiau vakar "veidą", kaip žmonėms sunku įsidarbinti, kaip pensininkai per savaitę vieną vištos koją verda, ir nusispjoviau tris kartus, kad dar esu jauna sveika ir laiminga
ir turiu šaldiklyje vištos file, turiu 4 kilogramus miltų, turiu visokių atsargų, turiu 3 rinkinius dažų ir 20 neišpaišytų drobių, turiu 50 neperskaitytų knygų, taigi, nėr dėl ko verkti smile.gif

Geras nusiteikimas 4u.gif
Aš aną savaitę mačiau laikraštyje, kad prognozuojama, kad darbo neteks 310 000 žmonių :nukritau
Atsakyti
QUOTE(Anatolijus @ 2009 01 27, 08:04)

Kvepia reklama... blush2.gif

Aš irgi gerai nusiteikus kasdien gyvenu, daug kas naudojasi krize ir dėl to karpo atlyginimus, atleidžia iš pareigų... Juk likę darbininkai kad ir mažiau pinigų gaudami vistiek dirbs nes bijos netekti darbo...
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 26, 21:29)
tai gerai kad nemėgsti nes man tai daug ant jos išeina  doh.gif



Aš ją mėgstu mirksiukas.gif bet noro nėr kasdien gerti, užtat arbatų pas mane visada atsargų būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 27, 11:14)
Aš irgi gerai nusiteikus kasdien gyvenu, daug kas naudojasi krize ir dėl to karpo atlyginimus, atleidžia iš pareigų... Juk likę darbininkai kad ir mažiau pinigų gaudami vistiek dirbs nes bijos netekti darbo...


drinks_cheers.gif va čia sutinku kad gal ir yra įmoniu kur krizė bet yra tkiu kurios naudojasi tuom

QUOTE(ingakyca @ 2009 01 27, 11:36)
Aš ją mėgstu  mirksiukas.gif bet noro nėr kasdien gerti, užtat arbatų pas mane visada atsargų būna  biggrin.gif


o pas mane atvirkčiai kava turiu turėti atsargoje o va su arbata ir cukrum problemos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 27, 03:18)
paprasčiausia aš dar manau kad daug kas ir nauduojasi tuo kad va krizė  blush2.gif
doh.gif


drinks_cheers.gif ,pasako nenori nedirb,už tavęs eilė laukia doh.gif Grįžta vėl tas pats verysad.gif

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 27, 09:29)
turiu 3 rinkinius dažų ir 20 neišpaišytų drobių, turiu 50 neperskaitytų knygų, taigi, nėr dėl ko verkti smile.gif


thumbup.gif ,kad visos taip mąstytumėm wub.gif

QUOTE(Will @ 2009 01 27, 11:02)
kad prognozuojama, kad darbo neteks 310 000 žmonių :nukritau


Baisu pagalvoti,kur teks grįžti dirbti,nes mano firma,kur joje prieš dekretą dirbau bankrutuoja doh.gif Tai net išeitinės negausiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 27, 22:03)
Baisu pagalvoti,kur teks grįžti dirbti,nes mano firma,kur joje prieš dekretą dirbau bankrutuoja doh.gif Tai net išeitinės negausiu verysad.gif


Ir tai išgyvenama 4u.gif , žinau iš patirties. Prieš daug metų, kai tik išėjau į dekretą, likvidavo mano įmonę, tai nutariau nesiplėšyt ir paaugint dukružę ilgiau, o čia ir antroji atsirado biggrin.gif . Pragyvenom iš vyro algos, o paauginusi vaikučius ir darbą staigiai susiradau.

Aš tai dabar sugalvojau, kad reikėtų kažkiek susitaupyti grynais - maža ko... Ir mąstau, kiek tai realu, gyvenant nuo algos iki algos, plius planuoju skolintis ir remontuotis šiek tiek, ir skolą atidavinėt kas mėnesį. Bet jei sugebėjau taip atidėdama susitaupyt akių operacijai ir kelionei su vaikais, tai tikriausiai ir tai įmanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 26, 14:51)
oi ne tiek daug pas mane nebutu ir kur pridelioti,  doh.gif

Kavą laikau bare smile.gif (atsargas)

QUOTE(ingakyca @ 2009 01 26, 16:47)
Na kas dėl kavos, tai nusipirkau pokelį kavos, tai man jo užtenka labai ilgam ........ Mėsos nekaupiu, nes kamera labai maža, tai perku tik tada jeigu ką planuoju gaminti greitu laiku, nes dar mėgstu naminių koldūnų prisišaldyti, tai netilptų dideli kiekiai.

Vienas pakiukas kavos- vienai savaitei. rolleyes.gif
Mamytė man padarė namnių koldūnų - oi kaip skanu - smile.gif prikroviau du dildelius nmaišiiokus į kamerą.

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 26, 17:31)
o man atlyginimą apkarpė  blink.gif

console.gif

QUOTE(gita08@gmail.com @ 2009 01 26, 20:00)
ir man apkarpė  unsure.gif krizė...  verysad.gif

console.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 01 26, 23:28)
Na, taip tiesiogiai man neapkarpė, bet mūsų aukščiausios valdžios klounai nučiulpė tai, ką gaunu, plius atims nuo kovo ir tas ašaras vaikpinigius - aš, atrodo, per daug turtinga biggrin.gif

Jei pristatysi i soc.sk pažymas apie atlyginimą, ir atitksi reikalavimus mažai pajamų gaunančioms šeimoms - gausi pinigėlius. 4u.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 01 27, 09:52)
Labai teisinga pozicija, Pelėnuk drinks_cheers.gif
Aš irgi einu per gyvenimą su daina, nors kartais iš nuovargio sveikata pabyra, bet turiu darbą (o kartais - net du! biggrin.gif ), ir galiu išlaikyti savo vaikus ir katinus, o va mano brolis jau pusmetis darbo neranda, graužiasi, kad grįžo iš Airijos, kur puikiausiai gyveno... doh.gif

O kodėl grįžo?

QUOTE(Will @ 2009 01 27, 11:02)
Geras nusiteikimas  4u.gif
Aš aną savaitę mačiau laikraštyje, kad prognozuojama, kad darbo neteks 310 000 žmonių :nukritau

blink.gif doh.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 01 27, 23:42)
Ir tai išgyvenama 4u.gif
Aš tai dabar sugalvojau, kad reikėtų kažkiek susitaupyti grynais - maža ko... Ir mąstau, kiek tai realu, gyvenant nuo algos iki algos, plius planuoju skolintis ir remontuotis šiek tiek, ir skolą atidavinėt kas mėnesį. Bet jei sugebėjau taip atidėdama susitaupyt akių operacijai ir kelionei su vaikais, tai tikriausiai ir tai įmanoma smile.gif

Esi stipri moteris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 27, 23:42)
Ir tai išgyvenama 4u.gif , žinau iš patirties. Prieš daug metų, kai tik išėjau į dekretą, likvidavo mano įmonę, tai nutariau nesiplėšyt ir paaugint dukružę ilgiau, o čia ir antroji atsirado biggrin.gif . Pragyvenom iš vyro algos, o paauginusi vaikučius ir darbą staigiai susiradau.


Aišku,kad išgyvensim,laimė,kad MB dirba,bet yra moterų kurios vyrų neturi,joms dar sunkiau doh.gif
Stipri ir šauni esi moteris bigsmile.gif Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 27, 22:03)
drinks_cheers.gif ,pasako nenori nedirb,už tavęs eilė laukia doh.gif Grįžta vėl tas pats verysad.gif


tai tik anksčiau sakydavo už tavęs eilė stovi o dabar sako kas paskola mokės ušž tave doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 27, 22:52)
Mamytė man padarė namnių koldūnų - oi kaip skanu -  smile.gif prikroviau du dildelius nmaišiiokus į kamerą.

Jei pristatysi i soc.sk pažymas apie atlyginimą, ir atitksi reikalavimus mažai pajamų gaunančioms šeimoms - gausi pinigėlius. 4u.gif


Oi koks gėris tos mamytės! drinks_cheers.gif
Maniškė šiandien kviečia cepelinų - brolio gimtadieniui prigamins, tai žinau, kad ir sus savim įduos, jau rytdienai turėsim pietus su vaikais thumbup.gif

Žinau tvarką, bet pasiskaičiavau, kad su gaunamais alimentais keliais litukais viršijam normą ir niekas mums nebepriklauso. Nieko tokio - tik metus ir mokėjo tas išmokas, vis nepapuldavo mano vaikai pagal nustatytą amžių, nespėjom įprast biggrin.gif

QUOTE(viilda @ 2009 01 27, 23:04)
Aišku,kad išgyvensim,laimė,kad MB dirba,bet yra moterų kurios vyrų neturi,joms dar sunkiau doh.gif
Stipri ir šauni esi moteris bigsmile.gif Sėkmės tau 4u.gif


Šaunuolė, kad taip galvoji, sėkmės ir tau 4u.gif
Ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 28, 02:35)
tai tik anksčiau sakydavo už tavęs eilė stovi o dabar sako kas paskola mokės ušž tave  doh.gif


Dar taip neteko girdėti blink.gif blush2.gif Žiauru,bet teisybė
Atsakyti