Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Glamour @ 2009 01 24, 22:14)
Perkamės maisto tik keliom dienom,

Aš tai kaupikė- geriau jaučiuosi, kai turiu atsargų visokių ( mėsos šaldiklyje, kruopų makaronų, kavos ir pan.)
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 24, 21:19)
Aš tai kaupikė- geriau jaučiuosi, kai turiu atsargų  visokių ( mėsos šaldiklyje, kruopų makaronų, kavos ir pan.)


aš irgi visada turi turėti kavos bent viena pakeli atsargoje ar šaldyklije mėsos, nes būna taip kad nėra pinigu bet užtai šalyklije yra maisto ax.gif
Atsakyti
Mes irgi taip taupom,bet iš būtinybės biggrin.gif ,nes aplink tiesiog nėra kur nusipirkt,todėl viską susivežam urmu ir plius dar kasdien gryždama iš darbo prigriebiu dar ką nors iš miesto,nes paprastai kažką būnu užmiršus per tą didelį apspirkimą.Tai ir susitaupo kartais nenorom,nes jei kažo prireikia,paprastai 6 km nėra norinčių lėkt,tai ir išsiverčiam ax.gif
Atsakyti
sveikos taupytojos matau kalbat apie apsipirkimus ir kad ner arti parduotuves ax.gif pas mane tai yra sailimais tik viskas ten daug brangiau nei norfoj ar maksimoj doh.gif bet jai kokios smulkmenos reikai tai ir nusiperku mirksiukas.gif nors geriau kad jos nebutu maziau kiltu pagunda doh.gif
nu ka butu galima is karkines mesytes pagaminti g.gif gal turit pasiulymu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 25, 12:47)
nu ka butu galima is karkines mesytes pagaminti  g.gif  gal turit pasiulymu  blush2.gif

Galima vyniotini issivirti, saltiena issivirti, jeigu turit daugiau mesytes, karta guliasa dariau
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 25, 11:47)
nu ka butu galima is karkines mesytes pagaminti  g.gif  gal turit pasiulymu  blush2.gif

Berods saltienos pagrindinis komponentas g.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 25, 02:09)
aš irgi visada turi turėti kavos bent viena pakeli atsargoje ar šaldyklije mėsos, nes būna taip kad nėra pinigu bet užtai šalyklije yra maisto  ax.gif

Oi ne , vienas man ne atsarga, kokie 5-6 na kokiam laikui užteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 24, 22:19)
Aš tai kaupikė- geriau jaučiuosi, kai turiu atsargų  visokių ( mėsos šaldiklyje, kruopų makaronų, kavos ir pan.)


drinks_cheers.gif ,aš ir tada geriau jaučiuos 4u.gif Bet dar ir pamperių visada stengiuos,kad būtų atsargoj nors pora pokų doh.gif

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 25, 11:47)
nu ka butu galima is karkines mesytes pagaminti  g.gif  gal turit pasiulymu  blush2.gif


Man labai skaznu su raugintais tušintais kopūstais blush2.gif

Atsakyti
Na mes per daug nesandėliuojam maisto produktų, bet jeigu gera akcija būna tai cukraus, aliejaus, arbatos nusiperkam. Tokių ilgiau negendančių produktų unsure.gif Žinoma, šaldiklyje visada yra keli gabaliukai nėsos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 24, 21:19)
Aš tai kaupikė- geriau jaučiuosi, kai turiu atsargų  visokių ( mėsos šaldiklyje, kruopų makaronų, kavos ir pan.)


Aš nelabai kaupiu... Turiu vištienos filė šaldiklyje, makaronų spintukėje, bulvių iš turgaus parsinešu 5 kg savaitei ar ilgiau, o daugiau nelabai ką pakaupsi, kava pas mus tik svečiams, na, kartais mažoji išgeria, tai viena dėžutė ilgai geriama. Jei būna kokia akcija - nusiperku arbatos ar aliejaus, bet po vieną vnt., maišais nevelku.
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 25, 10:47)
nu ka butu galima is karkines mesytes pagaminti  g.gif  gal turit pasiulymu  blush2.gif

Mes kaip tik vakar valgėm- karką išvirėm, po to apkepinom, valgėm su virtais žirniais ir raugintais agurkais 4u.gif

Dėl kaupimo... aš irgi nekaupiu schmoll.gif Nebent akcijų metu užsiperku- pvz pampersų porą dėžių (jei perku įprasta kaina, tai tik vieną poką imu), kavos bent porą dėžučių, arbatos daugiau, nes vistiek geriam, o visi kita nekaupiama schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 26 sausio 2009 - 09:28
Visada prigriebiu aliejaus per akcijas, tai pastoviai kokie 2-3 buteliai atsargos stovi. Ir makaronams neatsispiriu.. biggrin.gif
Vat mesos tai nemoku kaupti saldiklyje, tik kulseliu turiu atsargos, o visa kita perku tam kartui.. ax.gif
Atsakyti