Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Sandrienė @ 2009 01 22, 09:09)
To boilerio junginėti nereikia, ji junginėdamos daugiau elektros prisukate,


Pas mus įsigijus tą laikmatį, elektros sunaudojimas sumažėjo.
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 22, 01:06)
aš tai šiandien pasiskambinau tai pasakė kad kainuoja vienas apie 130 kitas apie 180  blink.gif 
sakiau reikės važiuoti į tinlus pačius ir aiškintis  g.gif


Kaia tai tikrai žiauri,bet gal kas pasikeitė,aš tai kaip minėjau,kad mes eilėj laukėm 4u.gif

QUOTE(Sandrienė @ 2009 01 22, 10:09)
Kai nukrinta truputį pakaitina ir viskas. O kai išjungiate, vanduo praaušta, o įjungus boileris dirba pilnu pajėgumu. Pas mus irgi yra boileris, jokiais tokiais papildomais darbais neužsikrauname.


Aha,kaitina pvz.dieną,kai tarifas žymiai brangesnis bigsmile.gif Naudoja tėvai visą dieną karštą vandenį,naktį įjungia,kad prikaistų,savaitgaliais niekas nejunginėja.Tai koks taupymas,kai dieną jis šyla rolleyes.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 22, 12:41)
Kaia tai tikrai žiauri,bet gal kas pasikeitė,aš tai kaip minėjau,kad mes eilėj laukėm 4u.gif
Aha,kaitina pvz.dieną,kai tarifas žymiai brangesnis bigsmile.gif Naudoja  tėvai visą dieną karštą vandenį,naktį įjungia,kad prikaistų,savaitgaliais niekas nejunginėja.Tai koks taupymas,kai dieną jis šyla rolleyes.gif  g.gif

Gal ir sutaupo, svarbu, kad tiki jog sutaupo. drinks_cheers.gif
Atsakyti
pas mus yra savaitgalinis elektros skaitliukas. tai skalbiam, tvarkomes, savaitgaliais, kada pigiau. plius naktinis dieninis yra tai irgi nakti skalbiu:)
Atsakyti
Del boilerio junginejimo dideles problemos nera - pries eidamas miegoti ijungiame (MB jungikli papildoma irenge) o pries isvaziuodami i darba - isjungiame. Zinoma, gal patenkame kazkiek i dienini tarifa, taciau mums tai visiskai patogu.
Atsakyti
Sveikos, ir as noriu jungtis prie taupanciu ax.gif
vienas geriausiu pirkiniu paskutiniu metu - greitpuodis! vakar vakare jautienos nemaza gabaliuka ir burokeliu sriuba per pusvalanduka pagaminau bigsmile.gif
Atsakyti
Man tą funciją iš dalies atlieka elektrinė kaitlentė... smile.gif
Atsakyti
Įdomu, per kiek laiko boileryje vanduo sušyla?
Ir dar- gyvenantiems namuose ir besišildantiems kietu kuru- ar vandens boileryje nešildote naudodami pečiaus energiją?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 22, 15:07)
Įdomu, per kiek laiko boileryje vanduo sušyla?
Ir dar- gyvenantiems namuose ir besišildantiems kietu kuru- ar vandens boileryje nešildote naudodami pečiaus energiją?

pas mus boileris nustatytas taupiam rezimui, isyla per 2-3 val.
o siaip ziema tai prisyla nuo kieto kuro katilo (bet tada boileris turi buti kombinuotas)
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 01 21, 17:56)
O kokia temperatūra namuose g.gif


Namuose visada dažniausiaibūna apie 20 laipsnių.

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 22, 00:06)
nes pas mane ji pilna nes mažėlė murziukas ir ir dar pratinames ant puoduka tai kelnytes vis prišlapina  doh.gif
lotuliukas.gif
aš tai šiandien pasiskambinau tai pasakė kad kainuoja vienas apie 130 kitas apie 180  blink.gif 
sakiau reikės važiuoti į tinlus pačius ir aiškintis  g.gif


Dabar skaitliukai jau mokami. Anksčiau buvo nemokami. Pas mus ar toks, ar toks vistiek vienodai apie 200 privarom.
Man elektros tinkluose, kai aiškinausi, liepė paskaičiuoti ar tikrai jis apsimoka. Nes mes turim sodybą ir norėjom dėtis, taimoteris patarė, kad reikia padaryti tikrus paskaičiavimus.






Atsakyti
atėjo sąskaitos: už šildymą ir karštą vandenį 251lt doh.gif o vandens tai tik 5 kubai sunaudoti unsure.gif buto plotas 37 kvadratai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 22, 18:34)
Namuose visada dažniausiaibūna apie 20 laipsnių.
Dabar skaitliukai jau mokami. Anksčiau buvo nemokami. Pas mus ar toks, ar toks vistiek vienodai apie 200 privarom.
Man elektros tinkluose, kai aiškinausi, liepė paskaičiuoti ar tikrai jis apsimoka. Nes mes turim sodybą ir norėjom dėtis, taimoteris patarė, kad reikia padaryti tikrus paskaičiavimus.

čia už,kuriuos skaitliukus reikia mokėti g.gif mums prieš kelis mėnesius keitė karšto vandens nemokamai,ir šiandien keitė dujų,taip pat nemokamai unsure.gif
Atsakyti