Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(viilda @ 2009 01 21, 16:31)
Na tėvai mani turi atrodo 100 litrų boilerį pasistatę,jiems pigiau išeina,tik tai,kad gal aš nelabai norėčiau juo naudotis,nes tėtis keliasi naktį jį įjungti,po to dar kas nepatinka,kad vanduo bėga verdantis,vos nespėji atsukti doh.gif
Nemokėjom nė cento,tik eilėj laukėm du metus g.gif

Karštą vandenį visada galima su šaltu maišyti, anokia čia bėda ax.gif

Registravotės elektros tinkluose ar kaip?

QUOTE(ingakyca @ 2009 01 21, 16:32)
Aš irgi kas antrą dieną skalbiu, ir man būtinybė, nes vaikas super mėgstantis susiteplioti  biggrin.gif

Tada suprantama, kad skalbti pigiau, nei krūvą rūbų vaikui nupirkti, kurios jis vistiek išauga...
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2009 01 21, 16:08)
Prasau placiau. Ar si procesa galeciau atlikti pati, ar tam reikia kviesti meistra? Kokiu budu boileris valomas?

išvalė pats vyras su mano brolio pagalba...Nieko ten sudėtingo, atsisuka boilerio apačia ir nusiima, išsitraukia kaitinimo elementas, o per tą skylę išvalai kalkes...aišku idealiai neišvalėm, bet vis šis tas smile.gif dėl pigumo nežinau kas pigiau, mūsų visas namas atsisakęs karšto vandens - tai pas visus boileriai...
elektros prisukam nuo 250 iki 350 per mėnesį, boileris, el.gyvatukas istisai, skalbiankė 3 k. per savaite, indaplove - kas antra diena, elektrine orkaite, laptopas ir stacionarus kompas, telikas su skaitmenine tv (blokelis jungias i rozete, o garsas per namu kina), saldytuvas didelis, ir dar interneto kabelis pas mus pajungtas blink.gif (uz interneta maziau mokam), aisku lygintuvas, garintuvas (kai sloguoja vaikas, nes namuose ziauriai sausa), mikrobange, visur taupancios lemputes, bet manau, kad prisukam daug...
o su boileriu nieko nenusideginam - laikom 55 laipsniu temperatura, tuoj pat pakeis skailiuka i dvitarifi - jungsiu tik nakti (vyras nupirks elektronini laikmati, tai nereikes junginet nakciai)
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 21, 17:31)
Na tėvai mani turi atrodo 100 litrų boilerį pasistatę,jiems pigiau išeina,tik tai,kad gal aš nelabai norėčiau juo naudotis,nes tėtis keliasi naktį jį įjungti,po to dar kas nepatinka,kad vanduo bėga verdantis,vos nespėji atsukti doh.gif



O kam keltis. Yra toks prietaisėlis - jį nustačius boileris įsijungia nustatytomis valandomis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2009 01 21, 19:52)
išvalė pats vyras su mano brolio pagalba...Nieko ten sudėtingo, atsisuka boilerio apačia ir nusiima, išsitraukia kaitinimo elementas, o per tą skylę išvalai kalkes...aišku idealiai neišvalėm, bet vis šis tas smile.gif dėl pigumo nežinau kas pigiau, mūsų visas namas atsisakęs karšto vandens - tai pas visus boileriai...
elektros prisukam nuo 250 iki 350 per mėnesį, boileris, el.gyvatukas istisai, skalbiankė 3 k. per savaite, indaplove - kas antra diena, elektrine orkaite, laptopas ir stacionarus kompas, telikas su skaitmenine tv (blokelis jungias i rozete, o garsas per namu kina), saldytuvas didelis, ir dar interneto kabelis pas mus pajungtas blink.gif  (uz interneta maziau mokam), aisku lygintuvas, garintuvas (kai sloguoja vaikas, nes namuose ziauriai sausa), mikrobange, visur taupancios lemputes, bet manau, kad prisukam daug...
o su boileriu nieko nenusideginam - laikom 55 laipsniu temperatura, tuoj pat pakeis skailiuka i dvitarifi - jungsiu tik nakti (vyras nupirks elektronini laikmati, tai nereikes junginet nakciai)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2009 01 21, 20:44)
O kam keltis. Yra toks prietaisėlis - jį nustačius boileris įsijungia nustatytomis valandomis cool.gif


Senai pirktas,deja nėra jokio kažkokio elektrinio prietaisėlio biggrin.gif Turi pats savo rankomis įjungti ir išjungti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 21, 21:40)
Senai pirktas,deja nėra jokio kažkokio elektrinio prietaisėlio biggrin.gif Turi pats savo rankomis įjungti ir išjungti mirksiukas.gif

Tas prietaisėlis yra kaip suprantu atskiras, išorinis dalykas, kuris prikonstruojamas apie vandens šildytuvo ir jį junginėja automatiškai. Pas mus toks dalykas (ar kažkas panašaus) yra prikonstruota prie centralinio sistemos siurbliuko, kad kai centralinio vamzdžiai užkaista iki tam tikro lygio tas aparačiukas įjungia siurbliuką, kad vanduo cirkuliuotų vamzdžiais ax.gif

Tikiuosi aiškiai papasakojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 21, 23:46)
Tas prietaisėlis yra kaip suprantu atskiras, išorinis dalykas, kuris prikonstruojamas apie vandens šildytuvo ir jį junginėja automatiškai. Pas mus toks dalykas (ar kažkas panašaus) yra prikonstruota prie centralinio sistemos siurbliuko, kad kai centralinio vamzdžiai užkaista iki tam tikro lygio tas aparačiukas įjungia siurbliuką, kad vanduo cirkuliuotų vamzdžiais  ax.gif

Tikiuosi aiškiai papasakojau  g.gif

i razete kisasi toks tipo laikrodukas,jame nustatai laika,ir po tiek val jis pradeda veikt blink.gif
Papildyta:
Na tėvai mani turi atrodo 100 litrų boilerį pasistatę,jiems pigiau išeina,tik tai,kad gal aš nelabai norėčiau juo naudotis,nes tėtis keliasi naktį jį įjungti,po to dar kas nepatinka,kad vanduo bėga verdantis,vos nespėji atsukti doh.gif
Nemokėjom nė cento,tik eilėj laukėm du metus g.gif


O cia bute boileris??
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 01 21, 23:56)
O  cia  bute  boileris??


Na rašiau ,kad bute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 21, 12:51)
Pažymėjau, kurie mano žiniomis daugiausiai elektros ryja. Beje, skalbti kas antrą dieną būtinybė? Gal po 1/2 skalbiankės tik skalbiat?


nes pas mane ji pilna nes mažėlė murziukas ir ir dar pratinames ant puoduka tai kelnytes vis prišlapina doh.gif

QUOTE(ingakyca @ 2009 01 21, 16:25)

blink.gif oho aš irgi mėgstu arbatas, ir vaikas mėgsta labai, na bet tiek neprisisuka nuo virdulio  schmoll.gif mano vyras sako ar neplyšit vieną dieną nuo tų arbatų  lotuliukas.gif ne virdulyje čia jau kaltė, ieškokit kitų priežasčių  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif
QUOTE(viilda @ 2009 01 21, 16:31)

Nemokėjom nė cento,tik eilėj laukėm du metus g.gif
Aš ir visada tap darau,todėl daugiau kaip 100kwh nesunaudojam

Mes nemokėjom,tai gal nesenai sugalvojo jau imti pinigėlius už jį



aš tai šiandien pasiskambinau tai pasakė kad kainuoja vienas apie 130 kitas apie 180 blink.gif


sakiau reikės važiuoti į tinlus pačius ir aiškintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 01 21, 22:56)
i  razete  kisasi  toks  tipo  laikrodukas,jame  nustatai  laika,ir  po  tiek  val  jis  pradeda veikt blink.gif


Būtent drinks_cheers.gif Tik patikslinu: nustatai vieną kartą, kokiomis valandomis jis veikia, ir nieko daugiau junginėti nereikia.
Atsakyti
To boilerio junginėti nereikia, ji junginėdamos daugiau elektros prisukate, negu laikydami įjungta. Jug ten yra termostatas, kai pasiekiama reikiama temperatūra jis vandens nešildo. Kai nukrinta truputį pakaitina ir viskas. O kai išjungiate, vanduo praaušta, o įjungus boileris dirba pilnu pajėgumu. Pas mus irgi yra boileris, jokiais tokiais papildomais darbais neužsikrauname.
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 22, 01:45)
Na rašiau ,kad bute mirksiukas.gif

Na man tada tikrai neapsimoka ji pirkt,idaplove pati pasisildo,vonios neturim,duso kabina,o karsto vandens tikrai mazai isleidziam 4u.gif
Atsakyti