Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Ledas @ 2009 01 21, 11:40)
Tai surašyk kokius dar elektros prietaisus naudojat, kiek šaldytuvų ar šildytuvų pajungta, kiek valandų kompas, telikas įjungtas būna it t.t.


gerai bandau vardyti blush2.gif elektrinis virdulis, skalbimo mašina kas antra diena, šaldytuvas, šaldyklis, mikrobangu krosnelė, kompas, telikas, mažas akvariumas (ten burbuliatorius ir šildytuvas) dar orkaitė elektinė pas mus , garintuvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 21, 11:41)
įdomu ar galima sužinto ar vagia elektra iš mūsų, nes kažkada prisimenu iš mano tėveliu buvo toks protingas kaimynas kuris prisijungė ir vogdavao, tai sakau gal ir pas mus koks protinguolis atsirado  g.gif

Kažin ar elektros tinklai neužsižiūrėtų tokių vagysčių g.gif Šiaip tai va prieš mėnesį mb keitė namo automatukus, tai rado du laidus sukeistus butams, vienu žodžiu kaimynas už kitą kaimyną mokėdavo doh.gif Ir taip jau buvo padaryta nuo namo pastatymo 17metų doh.gif

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 21, 11:45)
gerai bandau vardyti  blush2.gif  elektrinis virdulis, skalbimo mašina kas antra diena, šaldytuvas, šaldyklis, mikrobangu krosnelė, kompas, telikas, mažas akvariumas (ten burbuliatorius ir šildytuvas) dar orkaitė elektinė pas mus , garintuvas  g.gif

Kiek žinau, tai šaldikliai nemažai ima elektros g.gif Garintuvas nežinau, nes mes jo nenaudojam g.gif Orkaitė pas mus irgi elektrinė, bet mes į savaitę kokius pora kart ką nors kepam
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2009 01 21, 11:42)
Nežinau ar pigiau, bet dar reikia nepamiršti kad boileris prikalkėja. O kaip jį išvalyt? Ko gero, tik keist kas kelis metus reikia?

Naujo tipo vandens šildytuvai būna su kažkokia nukalkinimo sistema. Neklauskit detalių, nes tiksliai šito nežinau, teko viena ausim tik girdėt tokią informaciją ax.gif
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 21, 11:45)
gerai bandau vardyti  blush2.gif  elektrinis virdulis, skalbimo mašina kas antra diena, šaldytuvas, šaldyklis, mikrobangu krosnelė, kompas, telikas, mažas akvariumas (ten burbuliatorius ir šildytuvas) dar orkaitė elektinė pas mus , garintuvas  g.gif

Pažymėjau, kurie mano žiniomis daugiausiai elektros ryja. Beje, skalbti kas antrą dieną būtinybė? Gal po 1/2 skalbiankės tik skalbiat?
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 01 21, 12:17)
Kažin ar elektros tinklai neužsižiūrėtų tokių vagysčių g.gif  Šiaip tai va prieš mėnesį mb keitė namo automatukus, tai rado du laidus sukeistus butams, vienu žodžiu kaimynas už kitą kaimyną mokėdavo doh.gif  Ir taip jau buvo padaryta nuo namo pastatymo 17metų doh.gif

Kiek žinau, tai šaldikliai nemažai ima elektros g.gif  Garintuvas nežinau, nes mes jo nenaudojam g.gif  Orkaitė pas mus irgi elektrinė, bet mes į savaitę kokius pora kart ką nors kepam



mūsų namas dar senesnės statybos doh.gif

tai kad nepasakyčiau kad mūsų daug ima g.gif , jis kai atšildai ir paleidi vėl užšaldymui ima o taip tai nea jau šita skaičiavau g.gif


Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 01 21, 08:57)
nuo 2009m.
dieninis  42ct.
naktinis ir savaitgaliais  25ct

QUOTE(IdeaFixe @ 2009 01 21, 09:05)
turint elektrine virykle,rodos dar pigiau.Ar cia jau kaina,turintiems ta virykle?

jau radau :
dieninis tarifas gyventojams, naudojantiems elektros virykles
36 ct/kWh
 
naktinis, šeštadienio ir sekmadienio tarifas
gyventojams, naudojantiems elektros virykles
22 ct/kWh

drinks_cheers.gif

pas mane dar vonios ir virtuvės zonoj šildomos elektra grindys, tai naktimis įsijungiam.. netaupom labai... įsukas po 100kWh dieninio ir naktinio..
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 21, 11:03)
Mano sesuo (taupuole kokiu reta, mums visoms iki os dar oi kaip toli, gaila, ji cia nesilanko  tongue.gif  ) nu tai j sake, pigiau virduliuka kaisti .

tai kokie jos taupymo principai?
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2009 01 21, 11:42)
Nežinau ar pigiau, bet dar reikia nepamiršti kad boileris prikalkėja. O kaip jį išvalyt? Ko gero, tik keist kas kelis metus reikia?

normalus boileris normaliai išsivalo, rekomenduojama kartą per metus, mes išvalėm po 4 m. naudojimo biggrin.gif viskas ten išsivalo, tik ilgai užtrunka...

Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 21, 14:48)
tai kokie jos taupymo principai?

aš irgi jungiuosi prie smalsaujančių būrio blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2009 01 21, 16:50)
normalus boileris normaliai išsivalo, rekomenduojama kartą per metus, mes išvalėm po 4 m. naudojimo biggrin.gif viskas ten išsivalo, tik ilgai užtrunka...

Prasau placiau. Ar si procesa galeciau atlikti pati, ar tam reikia kviesti meistra? Kokiu budu boileris valomas?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 20, 00:40)
Man tai ten tooookie skanūs popkornai, kad ir be filmo galiu juos valgyti  lotuliukas.gif  Nors gal kas pasikeitė, nevalgiau kokius keturis metus  blink.gif


Niekas nepasikeitė mirksiukas.gif jie ir man labai skanūs biggrin.gif nesveika, bet skanu.
Papildyta:
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 21, 00:54)
tai,kad bute gyvenam neturim boilerio schmoll.gif  biggrin.gif
aš irgi pagalvoju,kad per daug, gal daug virdulys ir mikrobangė prisuka g.gif


Ne tik šie dalykai prisuka daug, aš kartą pažiūrėjau kaip sukasi skaitliukas nuo lygintuvo doh.gif ir nuo siurblio ne ką mažiau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 21, 02:34)
o kas čia per velnias  unsure.gif  nors man šaldytuva vos prieš mėnesi taisė  doh.gif
tai va mes virš 300 pvz ši mėn 350  doh.gif

na aš mėgstu arbatas pagerti tai tikriausia ir prisišildau sau elektros  unsure.gif 



blink.gif oho aš irgi mėgstu arbatas, ir vaikas mėgsta labai, na bet tiek neprisisuka nuo virdulio schmoll.gif mano vyras sako ar neplyšit vieną dieną nuo tų arbatų lotuliukas.gif ne virdulyje čia jau kaltė, ieškokit kitų priežasčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 21, 00:26)
idomu pigiau išeina  g.gif


Na tėvai mani turi atrodo 100 litrų boilerį pasistatę,jiems pigiau išeina,tik tai,kad gal aš nelabai norėčiau juo naudotis,nes tėtis keliasi naktį jį įjungti,po to dar kas nepatinka,kad vanduo bėga verdantis,vos nespėji atsukti doh.gif

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 21, 01:34)
o įdomu kainuoja pakeisti skaitliuka ar ne? ir kos tarifas dieninio naktinio  blush2.gif


Nemokėjom nė cento,tik eilėj laukėm du metus g.gif

QUOTE(Ledas @ 2009 01 21, 09:57)
Mum tai tikrai apsimoka dvigubas tarifas, stengiamės skalbti, lyginti savaitgaliais thumbup.gif


Aš ir visada tap darau,todėl daugiau kaip 100kwh nesunaudojam

QUOTE(nojura @ 2009 01 21, 12:00)
Labas visoms smile.gif
Tik neseniai prisijungiau prie jusu

Dar anksčiau pergyvenau, kad mano akys neperneša dekoratyvinės kosmetikos - dabar tai džiaugiuosi, tikrai sutaupau jos nepirkdama. Ačiū Dievui, vyras nerūko ir ačiū Dievui, tėvai padeda, nes tikrai nė velnio mes čia be jų nepataupytumėm


1.Aš paršelis geras,pradėjau pas Jūsų rašyti,net nepapaprašius,kas primtumėt į savo būrį
2.Gerai,kad tėveliai geranoriški 4u.gif

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 21, 12:28)
skambinausi į tinklus tai skaitliuko pakeitimas kainuoja 135 lt  doh.gif


Mes nemokėjom,tai gal nesenai sugalvojo jau imti pinigėlius už jį

QUOTE(alter ego @ 2009 01 21, 12:42)
Nežinau ar pigiau, bet dar reikia nepamiršti kad boileris prikalkėja. O kaip jį išvalyt? Ko gero, tik keist kas kelis metus reikia?


Tėveliai jau 6 metus naudojas,o išsivalo jį pats tėtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 21, 14:51)


Pažymėjau, kurie mano žiniomis daugiausiai elektros ryja. Beje, skalbti kas antrą dieną būtinybė? Gal po 1/2 skalbiankės tik skalbiat?


Aš irgi kas antrą dieną skalbiu, ir man būtinybė, nes vaikas super mėgstantis susiteplioti biggrin.gif
Atsakyti