Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 21, 00:34)
na aš mėgstu arbatas pagerti tai tikriausia ir prisišildau sau elektros  unsure.gif 

o ar yra skirtumas, kaitinti vandenį virduliu elektriniu ar ant elektrinės vyryklės? gal kas su tuo susidūrėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 21, 00:34)
na aš mėgstu arbatas pagerti tai tikriausia ir prisišildau sau elektros  unsure.gif 

o įdomu kainuoja pakeisti skaitliuka ar ne? ir kos tarifas dieninio naktinio  blush2.gif

Apie arbatas, tai nežinau ar šioj temoj, ar kitoj rašė, kad prisipila į termosus ir visai dienai karštas vanduo būna, nereikia vis iš naujo vandens kaisti smile.gif
Mes tai el.virdulio nenaudojam, už elektrą iki 100kwl prisukam thumbup.gif

nuo 2009m.
dieninis 42ct.
naktinis ir savaitgaliais 25ct

Kurie neturi dvigubo tarifo visada 37ct
Mum tai tikrai apsimoka dvigubas tarifas, stengiamės skalbti, lyginti savaitgaliais thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledas: 21 sausio 2009 - 09:02
QUOTE(Ledas @ 2009 01 21, 08:57)
nuo 2009m.
dieninis  42ct.
naktinis ir savaitgaliais  25ct

Kurie neturi dvigubo tarifo visada 37ct
Mum tai tikrai apsimoka dvigubas tarifas, stengiamės skalbti, lyginti savaitgaliais thumbup.gif


turint elektrine virykle,rodos dar pigiau.Ar cia jau kaina,turintiems ta virykle?

jau radau :
dieninis tarifas gyventojams, naudojantiems elektros virykles
36 ct/kWh


naktinis, šeštadienio ir sekmadienio tarifas
gyventojams, naudojantiems elektros virykles
22 ct/kWh

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IdeaFixe: 21 sausio 2009 - 09:07
Tarifai
Atsakyti
Na mes turim elektrinį arbatinuką, kurį dažnai kaičiam ir visada elektros sunaudojam max 100 kw.
Atsakyti
Labas visoms smile.gif
Tik neseniai prisijungiau prie jusu

Labai aktuali tema...
Neseniai gavom šildymo sąkaitą už gruodį - abiem su vyru plaukai pasistojo. Kai gausim už sausį tai plaukai nukris... fear.gif

Dar anksčiau pergyvenau, kad mano akys neperneša dekoratyvinės kosmetikos - dabar tai džiaugiuosi, tikrai sutaupau jos nepirkdama. Ačiū Dievui, vyras nerūko ir ačiū Dievui, tėvai padeda, nes tikrai nė velnio mes čia be jų nepataupytumėm
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 01 21, 09:31)
o ar yra skirtumas, kaitinti vandenį virduliu elektriniu ar ant elektrinės vyryklės? gal kas su tuo susidūrėt? g.gif

Mano sesuo (taupuole kokiu reta, mums visoms iki os dar oi kaip toli, gaila, ji cia nesilanko tongue.gif ) nu tai j sake, pigiau virduliuka kaisti .
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 01 21, 08:57)
Apie arbatas, tai nežinau ar šioj temoj, ar kitoj rašė, kad prisipila į termosus ir visai dienai karštas vanduo būna, nereikia vis iš naujo vandens kaisti smile.gif
Mes tai el.virdulio nenaudojam, už elektrą iki 100kwl prisukam thumbup.gif



tai tada aš jau nebeisivaizduoju kodėl tiek privarau elektros verysad.gif

QUOTE(Ledas @ 2009 01 21, 09:18)


dėkui

QUOTE(nojura @ 2009 01 21, 11:00)
Labas visoms smile.gif
Tik neseniai prisijungiau prie jusu

Labai aktuali tema...
Neseniai gavom šildymo sąkaitą už gruodį - abiem su vyru plaukai pasistojo. Kai gausim už sausį tai plaukai nukris...  fear.gif



sveika prisijungus

tai mums visom plaukai pasistojo kai gavom sąskaitas


skambinausi į tinklus tai skaitliuko pakeitimas kainuoja 135 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 01 21, 10:31)
Na mes turim elektrinį arbatinuką, kurį dažnai kaičiam ir visada elektros sunaudojam max 100 kw.

QUOTE(aige @ 2009 01 21, 11:03)
Mano sesuo (taupuole kokiu reta, mums visoms iki os dar oi kaip toli, gaila, ji cia nesilanko  tongue.gif  ) nu tai j sake, pigiau virduliuka kaisti .

g.gif ai, liksiu prie virduliuko+termoso g.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 21, 11:28)
tai tada aš jau nebeisivaizduoju kodėl tiek privarau elektros  verysad.gif



Tai surašyk kokius dar elektros prietaisus naudojat, kiek šaldytuvų ar šildytuvų pajungta, kiek valandų kompas, telikas įjungtas būna it t.t.
Atsakyti
įdomu ar galima sužinto ar vagia elektra iš mūsų, nes kažkada prisimenu iš mano tėveliu buvo toks protingas kaimynas kuris prisijungė ir vogdavao, tai sakau gal ir pas mus koks protinguolis atsirado g.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 20, 23:26)
idomu pigiau išeina  g.gif


Nežinau ar pigiau, bet dar reikia nepamiršti kad boileris prikalkėja. O kaip jį išvalyt? Ko gero, tik keist kas kelis metus reikia?
Atsakyti