Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(alter ego @ 2009 01 20, 16:10)
Manau normalu  biggrin.gif

TIKRAI normalu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 20, 16:09)
tai čia tipo normalu?

aha tongue.gif

man tik dviguba mėsytė ant sumuštinių nelabai normalu, bet pakeičiama hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 20, 15:30)
na nepagalvokit, kad aš kasnius skaičiuoju sad.gif

biggrin.gif
Aš tai vis šūkauju "greit uždarom šaldytuvą.... triniti.gif nevarstom durelių.... biggrin.gif

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 20, 17:09)
tai čia tipo normalu?

irnesakyk.gif aišku
Atsakyti
Mūsų šeimyna valgo sočiai tris kart dienoje ir visi patiekalai mėsiški doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 20, 17:09)
tai čia tipo normalu?

Mes mesos nevalgom visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 01 20, 08:57)
blink.gif  O jūs gal nuosavame name gyvenat g.gif kambarius ir vandenį elektra šildot g.gif


ne būte doh.gif tai atrodo kad vyrio nėra tik savaitgaliais grižta, o aš tik su vaikais, tai dabar šiandien nusipirkau virduli ir žiūrėsiu ar čia man tik ne tas zaraza elektrinis arbatinukas tiek rija blink.gif


QUOTE(Will @ 2009 01 20, 15:43)
Maniškis išvis be mėsos nei dienos  lotuliukas.gif


tai pas mane taip pat, o ir dukrytė mano be mėsytės nė dienos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 20, 19:43)
ne būte  doh.gif  tai atrodo kad vyrio nėra tik savaitgaliais grižta, o aš tik su vaikais, tai dabar šiandien nusipirkau virduli ir žiūrėsiu ar čia man tik ne tas zaraza elektrinis arbatinukas tiek rija  blink.gif


patikrinkite saldytuvo kondensatoriu, jis jei sugenda el.suvartojimas zymiai padideja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 20, 14:35)
kilovatų,ne litų mirksiukas.gif kitaip nesigauna mums doh.gif vyras pastoviai šviesas palieka taulete,vonioje,du tv namie pastoviai įjungti,aš praeidama pro kambarius išjunginėjų,vyras praeidamas įjungia doh.gif  doh.gif


Tai supratau,kad kilovatų 200-300 išnaudojat,ir tai mano akim labai daug blink.gif Nes mes ir skalbiam į savaitė po tris kartus mažiausiai,ir orkaitė elektrinė,ir mikrobangė ,bet tiek niekada nesam kilovatų sunaudoję per mėnesį,nerealiai daug mirksiukas.gif Nebent vandenį šildot boileriu g.gif

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 20, 19:43)
ne būte  doh.gif  tai atrodo kad vyrio nėra tik savaitgaliais grižta, o aš tik su vaikais, tai dabar šiandien nusipirkau virduli ir žiūrėsiu ar čia man tik ne tas zaraza elektrinis arbatinukas tiek rija  blink.gif


drinks_cheers.gif ,kad virdulys daug suka,nes kai mažei kaisdavom vandenuką mišinukui,tai daugiau buvo už elektrą,dabar nebereikia,ir jaučias,kad mažiau 4u.gif Veskitės dviejų tarifų skaitiklius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 21, 00:49)
Tai supratau,kad kilovatų 200-300 išnaudojat,ir tai mano akim labai daug blink.gif Nes mes ir skalbiam į savaitė po tris kartus mažiausiai,ir orkaitė elektrinė,ir mikrobangė ,bet tiek  niekada nesam kilovatų sunaudoję per mėnesį,nerealiai daug mirksiukas.gif Nebent vandenį šildot boileriu g.gif

tai,kad bute gyvenam neturim boilerio schmoll.gif biggrin.gif
aš irgi pagalvoju,kad per daug, gal daug virdulys ir mikrobangė prisuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 20, 23:54)
tai,kad bute gyvenam neturim boilerio schmoll.gif  biggrin.gif
aš irgi pagalvoju,kad per daug, gal daug virdulys ir mikrobangė prisuka g.gif


Ne vieną šeimą pažįstu,kur ir bute laiko boilerį,vonioj arba tualete pasistato biggrin.gif Jų yra visokiausių dydžių
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 21, 01:18)
Ne vieną šeimą pažįstu,kur ir bute laiko boilerį,vonioj arba tualete pasistato biggrin.gif Jų yra visokiausių dydžių

idomu pigiau išeina g.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 01 20, 18:48)
patikrinkite saldytuvo kondensatoriu, jis jei sugenda el.suvartojimas zymiai padideja  smile.gif


o kas čia per velnias unsure.gif nors man šaldytuva vos prieš mėnesi taisė doh.gif

QUOTE(viilda @ 2009 01 20, 22:49)
Tai supratau,kad kilovatų 200-300 išnaudojat,ir tai mano akim labai daug blink.gif Nes mes ir skalbiam į savaitė po tris kartus mažiausiai,ir orkaitė elektrinė,ir mikrobangė ,bet tiek  niekada nesam kilovatų sunaudoję per mėnes

drinks_cheers.gif ,kad virdulys daug suka,nes kai mažei kaisdavom vandenuką mišinukui,tai daugiau buvo už elektrą,dabar nebereikia,ir jaučias,kad mažiau 4u.gif Veskitės dviejų tarifų skaitiklius 4u.gif


tai va mes virš 300 pvz ši mėn 350 doh.gif

na aš mėgstu arbatas pagerti tai tikriausia ir prisišildau sau elektros unsure.gif

o įdomu kainuoja pakeisti skaitliuka ar ne? ir kos tarifas dieninio naktinio blush2.gif
Atsakyti