Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

na ką, pasiturginau, įvertinkit, šiaip suma atrodo didoka, ale gal bus ką valgyti
45 litus išleidau:
- kaulės koja ir kiaulės karka (žalios)
- sudyta šoninė (400 gr)
- 3 kiaulės liežuviai (nevirti)
- kiaulienos vietoj sprandinės kažkokia kryžminė (700 gr)
- panevėžio file (400 gr)
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 20, 13:05)
na ką, pasiturginau, įvertinkit, šiaip suma atrodo didoka, ale gal bus ką valgyti
45 litus išleidau:


Normaliai atrodo, produktai įvairūs, papildžius daržovėmis ir kt., gausis keli skirtingi maistingi patiekalai thumbup.gif
Aš dar šaldikly nuo savaitgalinio pasiturginimo vištienos file turiu, tai reikės patroškinti, bus kurią dieną soti vakarienė, ir liks pietūs vaikams kitai dienai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 20, 14:48)
Nktinio būna daugiausiai 40,dieninio apie 80 g.gif Tik už laiptinės apšvietimą dar visada 10 lt kažkur mokam mirksiukas.gif
labai daug blink.gif

kilovatų,ne litų mirksiukas.gif kitaip nesigauna mums doh.gif vyras pastoviai šviesas palieka taulete,vonioje,du tv namie pastoviai įjungti,aš praeidama pro kambarius išjunginėjų,vyras praeidamas įjungia doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 20, 13:05)
na ką, pasiturginau, įvertinkit, šiaip suma atrodo didoka, ale gal bus ką valgyti
45 litus išleidau:
- kaulės koja ir kiaulės karka (žalios)
- sudyta šoninė (400 gr)
- 3 kiaulės liežuviai (nevirti)
- kiaulienos vietoj sprandinės kažkokia kryžminė (700 gr)
- panevėžio file (400 gr)

nugis neblogai thumbup.gif ką ir keliems gaminsi? g.gif
juk čia 1.šaltiena (koja ir nupjaustukai), 2. troškintuve kepta karka su žirniais savaitgaliui, 3. iš 2 liežuvių - puikus užkandis pusryčiams, vienas - į šaltieną, 4.iš kryžminės - du kartus pavalgyt - kepsniukai ir koks guliašiukas, 5. panevėžio file - vėl pusryčiams ar vakarienei, 6. šoninė - ar taip valgyt vyrui, ar spirgams (žiūrint, kokia ji ten). žodžiu - garantuotai yra ką valgyt bigsmile.gif na, aš čia skaičiuoju 2-3 žmonėm ax.gif pataupant ir daugiau garnyro, o ne mėsos valgant ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 20 sausio 2009 - 14:01
dviems žmonėms čia
šaltiena bus iš karkos ir kojos, man turguje moterėlė paaiškino, kad taip geriausia blush2.gif

liežuvėlius galvoju, vienas bus skanu ant duonos, kitus pašildyti su gietinės svogūno padažu

iš tos kryžminės, galvoju, gal rizikuoti kibinus gaminti ax.gif g.gif

ale bais ėdrūs tie vyrai, įdomu, kaip jūsų, mano gana riebiai mėsikę pjauna ir dviem sluoksniais deda, aš tai šeimoje per nagus gaudavau, jeigu griežinėlis mėsos neperšviečiamas būdavo sad.gif
galvojau, kad gal padės raikyta mėsa, kai būna pakuotėse, tai ne, tada iš karto du gabalus vieną ant kito kloja doh.gif

na nepagalvokit, kad aš kasnius skaičiuoju sad.gif
Atsakyti
nugis maniškis irgi mėsikę mėgsta ax.gif tai man vienintelė išeitis - gaminti vienam kartui ir tiek gabaliukų, kiek tam kartui suvalgyt numatyta. kitaip - iškepsiu mėsos daugiau, padėsiu kitam kartui, bet pro šalį vis eidamas kapt kapt - net ne valgyt norėdamas, o kad skanu ir kad įprotį kramsnot turi cool.gif
Atsakyti
Aš šiandien pietums pigiai prasisukau: buvo šaldytų grybų tai tuos padariau su padažu r bulvių išviriau ax.gif Vakarienei dar pakartot liko ir pievagrybių padažo daugokai dar padariau, nes man ne visada yra noro miško grybus valgyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 20, 14:30)
na nepagalvokit, kad aš kasnius skaičiuoju sad.gif


biggrin.gif
Pas many šeimoj vyrų nėra, bet jei dukros vaikinas užtaiko svečiuotis, kai pietus gaminu, tai jau man kitai dienai maisto darban nebelieka, palieku tik vaikams... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 20, 14:30)


ale bais ėdrūs tie vyrai, įdomu, kaip jūsų, mano gana riebiai mėsikę pjauna ir dviem sluoksniais deda, aš tai šeimoje per nagus gaudavau, jeigu griežinėlis mėsos neperšviečiamas būdavo sad.gif
galvojau, kad gal padės raikyta mėsa, kai būna pakuotėse, tai ne, tada iš karto du gabalus vieną ant kito kloja  doh.gif



Kiek pažįstu vyrų, tai visi daug valgo, o ypač mėsos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 01 20, 15:39)
Kiek pažįstu vyrų, tai visi daug valgo, o ypač mėsos doh.gif

Maniškis išvis be mėsos nei dienos lotuliukas.gif
Atsakyti
tai čia tipo normalu?
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 20, 16:09)
tai čia tipo normalu?


Manau normalu biggrin.gif
Atsakyti