Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(aige @ 2009 01 19, 21:51)
Nu gis skanu nu  unsure.gif  ir pramoga rolleyes.gif

Atsiprašau, kad ne į temą pasisakysiu, bet ar teko atkreipti dėmesį po tokių "pramogų" kaip atrodo kino salė? Kiaulidė ir tiek doh.gif .
Nepriimkit asmeniškai 4u.gif
Atsakyti
Mane kartais nervas ima, kai nueini pažiūrėt filmo ir negali apsiklausyt nuo to čepsėjimo, triauškėjimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2009 01 20, 00:17)
Atsiprašau, kad ne į temą pasisakysiu, bet ar teko atkreipti dėmesį po tokių "pramogų" kaip atrodo kino salė? Kiaulidė ir tiek  doh.gif .
Nepriimkit asmeniškai  4u.gif

Teko, nepriimu asmeniskai, valgau labai akuratnai, bet kai ne kurie net iki siuklsliadezes nenusinesa buteliu ir pakeliu.

QUOTE(Sophi @ 2009 01 20, 00:25)
Mane kartais nervas ima, kai nueini pažiūrėt filmo ir negali apsiklausyt nuo to čepsėjimo, triauškėjimo doh.gif

Negaliu pakesti cepsejimo ir as, valgau tyliai, gauciau niuksa nuo vyro jei uzcepseciau uzsimirsusi, nes labai prie jo kabinejuosi - ''necepsek''.
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 19, 21:53)

šį mėnesį su mokesčiais prasisukom neblogai - apie 240lt išėjo  thumbup.gif


blink.gif oho kaip piiai kodėl pas me ateina tokios sąskaitos verysad.gif

kiek jus prisukat elektos ma jau negera amžiani virš 300 doh.gif

QUOTE(aige @ 2009 01 19, 22:38)
Na del skonio nesigincysiy, mano vyrui irgi jie neskanus, tik man ir vaikams  rolleyes.gif

Nu nesveikas maistas man skanesnis  doh.gif  ir nors tu ka.... doh.gif




o mano vyras ir vaikaii dievina o aš ju nemėgstu ir mane nervina kvapas kai priskepa amie unsure.gif

man irgi nesveikas ksanu pvz man patinka macdonaldas nors ten žiauriai nesveika blush2.gif

QUOTE(aige @ 2009 01 19, 23:28)
Negaliu pakesti cepsejimo ir as, valgau tyliai, gauciau niuksa nuo vyro jei uzcepseciau uzsimirsusi, nes labai prie jo kabinejuosi - ''necepsek''.


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 20, 01:42)


kiek jus prisukat elektos ma jau negera amžiani virš 300  doh.gif


blink.gif O jūs gal nuosavame name gyvenat g.gif kambarius ir vandenį elektra šildot g.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 20, 01:42)
kiek jus prisukat elektos ma jau negera amžiani virš 300  doh.gif


Po to, kai išsikraustė ex, mes trise dviejų kambarių bute apie 100-120 teprisukam, o kai susukau visur taupiąsias lemputes - tai šį mėnesį jau tik 80 kilovatvalandžių thumbup.gif
Anksčiau būdavo 160-190 doh.gif
Atsakyti
mes 200-300 elektros visada privarom doh.gif
Atsakyti
Mes su MB dviese, vieno kambario butas, bet viskas viskas ant elektros, net šildymas tai į mėnesį apie 100lt gaunasi. Pas mus ir viryklė elektrinė, dvigubo tarifo skaitliukai dar yra.

MB sako, kad čia daug, nors man kažkaip neatrodo taip, nes vasarą kai šildymo nebereikia ir dienos šviesesnės tai apie 50lt gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2009 01 19, 18:00)
thumbup.gif
Tik, matyt, reik iš anksto užsirezervuot ar dar ką, o tai kai masės suplūsta, tai sunku gaut bilietų, bet šiaip tikrai geras dalykas smile.gif

vakar graziai internetu nusipirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 20, 01:42)
kiek jus prisukat elektos ma jau negera amžiani virš 300  doh.gif

Pas mane pastoviai ~200 doh.gif Mat elektrinė viryklė namie, indaplovė, skalbiankė rolleyes.gif Ir atrodo namie mažai tebūnu, bet kartu su vaikais žiūrim atskirus tv, o kur dar kompas įjungtas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 20 sausio 2009 - 10:19
QUOTE(aige @ 2009 01 19, 22:38)
O kodel taip mazai?

čia dujos+vanduo+elektra (115 kWh)+teo+2 sąskaitos už mobiuliuosius telefonus.
Mes kažkaip visada į 300lt sutelpam, nors dar yra kur sutaupyti g.gif Gyvenam nuosavam name, tai kurą perkam 2 kartus per metus.
QUOTE(Sophi @ 2009 01 19, 23:25)
Mane kartais nervas ima, kai nueini pažiūrėt filmo ir negali apsiklausyt nuo to čepsėjimo, triauškėjimo doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 20, 02:42)
kiek jus prisukat elektos ma jau negera amžiani virš 300  doh.gif
o mano vyras ir vaikaii dievina o aš ju nemėgstu ir mane nervina kvapas kai


Nktinio būna daugiausiai 40,dieninio apie 80 g.gif Tik už laiptinės apšvietimą dar visada 10 lt kažkur mokam mirksiukas.gif

QUOTE(bimkutele @ 2009 01 20, 10:32)
mes 200-300 elektros visada privarom doh.gif


labai daug blink.gif
Atsakyti