Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

Aš jau šiandien porą bilietukų ketvirtadieniui nusipirkau smile.gif O popcornų ir namie išsikept galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 01 19, 14:33)
bimkutele, tai jūs ne elektroniniu būdu deklaravot? o elektroniniu jau kas bandėt?

ne.gavau kortelę su kodais,buvau prisijungus,nelabai ir mokėčiau deklaruot internetu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2009 01 19, 13:22)
Kačių/šunų maistą pigiausia pirkti tiesiai iš platintojų, kurie atveža tiesiai į namus smile.gif
Tik va kad savo norimos rūšies rastumėt, vis tiek reikia skelbimus paskaitinėti.
Aš kur užsakinėju, tai jie turi NN, NG ir Proformance.

Jei nesunku paasykit is kur perkat, aciu 4u.gif

QUOTE(ingakyca @ 2009 01 19, 15:29)
Na kas nori papramogauti pigiau, tai forum cinemas bus ketvirtadienį akciją 6 litai visi bilietai, visą dieną  mirksiukas.gif
Tai jeigu nepirksit pop corn ar dar ko visai pigiai praleist laiką galima  rolleyes.gif

Nu ne, man popkornai tai tep skanu, tai jei sutaupai ant bilietuko, tada galima popkorno nusipirkti, nu ir dar pietus be mesos suvalgyciau, mane ''ant saldumynu traukia'' pms arti .
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 01 19, 16:44)
aha, dėl to pelėdų ir pridėliojau  blush2.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 19, 21:26)
Jei nesunku paasykit is kur perkat, aciu 4u.gif
Nu ne, man popkornai tai tep skanu, tai jei sutaupai ant bilietuko, tada galima popkorno nusipirkti, nu ir dar pietus be mesos suvalgyciau, mane ''ant saldumynu traukia'' pms arti .

o mes į kiną eidami jokių popkornų, jokių kolų, nes visų pirma tai nesveikas maistas, visų antra žiūrint filmą valgyti nerekomenduojama, nes dėmesys skiriamas ne maistui, visų trečia - kam mėtyt pinigus?
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 19, 22:49)
o mes į kiną eidami jokių popkornų, jokių kolų, nes visų pirma tai nesveikas maistas, visų antra žiūrint filmą valgyti nerekomenduojama, nes dėmesys skiriamas ne maistui, visų trečia - kam mėtyt pinigus?

Nu gis skanu nu unsure.gif ir pramoga rolleyes.gif
ir siaip mes ta nesveika maista retai perkam, o ''tipo '' sveikas ko gero irgi jau nelabai sveikas, bet cia jau kita tema. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aige: 19 sausio 2009 - 21:51
QUOTE(aige @ 2009 01 19, 21:51)
Nu gis skanu nu  unsure.gif  ir pramoga  rolleyes.gif
ir siaip mes ta nesveika maista retai perkam, o ''tipo '' sveikas ko gero irgi jau nelabai sveikas, bet cia jau kita tema. 4u.gif

man nėra jie tokie skanūs, kad pirkčiau juos...

dėl maisto sveikumo ir pan tikrai ilgai galima kalbėti.

šį mėnesį su mokesčiais prasisukom neblogai - apie 240lt išėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 19, 22:53)
man nėra jie tokie skanūs, kad pirkčiau juos...

dėl maisto sveikumo ir pan tikrai ilgai galima kalbėti.

šį mėnesį su mokesčiais prasisukom neblogai - apie 240lt išėjo  thumbup.gif

Na del skonio nesigincysiy, mano vyrui irgi jie neskanus, tik man ir vaikams rolleyes.gif

Nu nesveikas maistas man skanesnis doh.gif ir nors tu ka.... doh.gif

O kodel taip mazai?
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2009 01 19, 17:04)
Aš jau šiandien porą bilietukų ketvirtadieniui nusipirkau smile.gif O popcornų ir namie išsikept galima biggrin.gif

Man tai ten tooookie skanūs popkornai, kad ir be filmo galiu juos valgyti lotuliukas.gif Nors gal kas pasikeitė, nevalgiau kokius keturis metus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 19, 21:53)
šį mėnesį su mokesčiais prasisukom neblogai - apie 240lt išėjo  thumbup.gif


Aš irgi ką tik sumokėjau, ir galėjau įtilpti į panašią sumą, bet sumokėjau vėl avansu už šildymą 200 - lai bus ramiau kitą mėnesį, jei bus striuka su pinigais, galėsiu nemokėti.
Na ir nupirkau dukrai mobiliaką doh.gif biggrin.gif Tiesa, paėmiau ne patį brangiausią, akcijine kaina, tai gavos 49 Lt iš karto, ir dar bus 8 Lt kas mėnesį 2 metus. Jei būčiau ėmus už 1 Lt, tai kas mėnesį pločiau po 15 Lt papildomai, tai kaip ir sutaupiau, konsultantei patarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 19, 23:40)
Man tai ten tooookie skanūs popkornai, kad ir be filmo galiu juos valgyti  lotuliukas.gif  Nors gal kas pasikeitė, nevalgiau kokius keturis metus  blink.gif

Neseniai buvom ''Australijoj'' tai as viena ta porcija uz 10 lt ir sulapnojau beveik visa, kai liko 1/4 sazine prabilo ir palikau vaikams blush2.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 01 19, 23:46)
Na ir nupirkau dukrai mobiliaką doh.gif  biggrin.gif 

Koki?
Man irgi bresta sitas pirkinys. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 19, 23:01)
Koki?
Man irgi bresta sitas pirkinys. doh.gif


Sony Ericsson W200, pati išsirinko iš akcijinių.
Laukia ir antras, tik jau kovą ar balandį, nes kažkaip abiejų dukrų vienu metu nusprogo telefonai doh.gif
Atsakyti