Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 19, 13:22)
o kokia šaunuolė o aš tai visada tempiu tempiu  unsure.gif

aš vis nenueidavau,nes galvojau,kad daug popierizmo,o ten greitai,tik pasirašyti tereikėjo,viską kompiuteriu užpildo.tik už mama daugiau parašynėti reikėjo,nes su įgaliojimu. bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi aktualu kysiukui maistas maisais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 01 19, 09:11)
Vakar pagaliau susivedžiau sausio mėnesio išlaidas (nors jaučiu, kad kažką būsiu pamiršusi, kur nebuvo čekių)
tai absoliučiai daugiausiai išleidžiam vaisiams (šį mėnesį jau virš 80 Lt  doh.gif )
antroj vietoj įvairūs rūkytos mėsos gaminiai (virš 50 Lt)
šiai dienai maistui paklojom jau 442 Lt, neskaitant kavinių  blush2.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
kavinių reik mažint pirmu numeriu. ale mes ne tiek dažnai į jas vaikštom, kiek vienu sykiu daug išleidžiam  doh.gif  pelėda pelėda blush2.gif

Na pas mus kaimas dosnus yra tai mes mažiau nei 200lt išleidę esam...

Dėl kavinių, tai retkarčiais nueinam, bet tuo nepiktnaudžiaujam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 19, 11:34)
aš vis nenueidavau,nes galvojau,kad daug popierizmo,o ten greitai,tik pasirašyti tereikėjo,viską kompiuteriu užpildo.tik už mama daugiau parašynėti reikėjo,nes su įgaliojimu. bigsmile.gif

O kur čia nuėjot? g.gif
Aš tai visada pildau, kad preliminarios būna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 19, 14:00)
O kur čia nuėjot?  g.gif
Aš tai visada pildau, kad preliminarios būna  blush2.gif

mokesčių inspekcijoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Kačių/šunų maistą pigiausia pirkti tiesiai iš platintojų, kurie atveža tiesiai į namus smile.gif
Tik va kad savo norimos rūšies rastumėt, vis tiek reikia skelbimus paskaitinėti.
Aš kur užsakinėju, tai jie turi NN, NG ir Proformance.
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 19, 12:02)
mokesčių inspekcijoje mirksiukas.gif

Mokėti reikėjo? ax.gif
Gal vėl kokia akcija- pernai irgi užpildė jie patys, bet vėliau, gal balandį g.gif
Atsakyti
bimkutele, tai jūs ne elektroniniu būdu deklaravot? o elektroniniu jau kas bandėt?

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 19, 11:22)
o jus keliese čia taip  g.gif  na bet kaviniu gali neatsisakyti bet pamažinti  biggrin.gif 


mes kol kas dviese blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2009 01 19, 12:22)
Kačių/šunų maistą pigiausia pirkti tiesiai iš platintojų, kurie atveža tiesiai į namus smile.gif
Tik va kad savo norimos rūšies rastumėt, vis tiek reikia skelbimus paskaitinėti.
Aš kur užsakinėju, tai jie turi NN, NG ir Proformance.


reikia panagrinėti tada , dėkui 4u.gif

QUOTE(prieblanda @ 2009 01 19, 12:33)
bimkutele, tai jūs ne elektroniniu būdu deklaravot? o elektroniniu jau kas bandėt?
mes kol kas dviese  blush2.gif


aš visada elektroniniu deklaruoju ax.gif

o tai daugoka kaip dviem biggrin.gif
Atsakyti
Na kas nori papramogauti pigiau, tai forum cinemas bus ketvirtadienį akciją 6 litai visi bilietai, visą dieną mirksiukas.gif
Tai jeigu nepirksit pop corn ar dar ko visai pigiai praleist laiką galima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 19, 13:47)
o tai daugoka kaip dviem  biggrin.gif


aha, dėl to pelėdų ir pridėliojau blush2.gif

QUOTE(ingakyca @ 2009 01 19, 14:29)
Na kas nori papramogauti pigiau, tai forum cinemas bus ketvirtadienį akciją 6 litai visi bilietai, visą dieną  mirksiukas.gif
Tai jeigu nepirksit pop corn ar dar ko visai pigiai praleist laiką galima  rolleyes.gif


galima tašioke savo pakramtukų atsinešt good.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2009 01 19, 16:29)
Na kas nori papramogauti pigiau, tai forum cinemas bus ketvirtadienį akciją 6 litai visi bilietai, visą dieną  mirksiukas.gif

thumbup.gif
Tik, matyt, reik iš anksto užsirezervuot ar dar ką, o tai kai masės suplūsta, tai sunku gaut bilietų, bet šiaip tikrai geras dalykas smile.gif
Atsakyti