Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 17, 15:40)
Na bet šioje temoje ne apie tai  4u.gif  Aš toliau skaičiuoju maisto išlaidas atskiromis grupėmis tai žinokit tikrai įdomu, negalvojau kad kai kurioms grupėms tiek išleidžiam  doh.gif


sakičiuoju ir aš ax.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 01 17, 16:40)

Palepina ir mane mama, kai gali, o kartais - aš ją biggrin.gif

Aš tai grupėmis neskaičiuoju, tik išskiriu turgaus, parduotuvės ir pietų (jei tenka pietauti ne namie pasiruoštu maistu) sumas.




tai mamos visada savo vaikus palepina blush2.gif

o aš skaičiuoju, net jeigu turguje perku susirašau kam ir kiek ,

ir žinokit buvau pakraupus kiek aš išleidžiu salduminams ir kavai blink.gif tai va ši mėn ženkliai sumažėjo ši suma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 17, 17:10)
ir žinokit buvau pakraupus kiek aš išleidžiu salduminams ir kavai  blink.gif  tai va ši mėn ženkliai sumažėjo ši suma  blush2.gif


Tai aš jau sužinojau, kam išleidžiu per daug - pernai rašiau diplominį, susijusį su namų ūkių išlaidomis, tai kelis mėnesius grupavau visas išlaidas. Žinau, kad saldėsiams nemažai išeina, kiek galiu - mažinu, pirkinėdavau mineralinį vandenį ir darbe, ir į sportus, dabar gerokai rečiau perku, prisipilu iš krano, arba darbe iš burbulo. Dar visokiems sausainukams, džiūvėsiukams, barankoms daug leidžiu, bet čia mano vyresnioji praktiškai tuo ir maitinasi biggrin.gif , tai netaupau labai.
Čia gal ne visoms aktualu, bet dabar gerokai taupiau ir katinus pamaitinu: perku 10 kg maišą maistuko, dviems kašarams maždaug 4 mėnesiams užtenka, tai gerokai pigiau gaunasi, nei kas savaitę po maišiuką pirkaliot.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 17, 17:25)
Tai aš jau sužinojau, kam išleidžiu per daug - pernai rašiau diplominį, susijusį su namų ūkių išlaidomis, tai kelis mėnesius grupavau visas išlaidas. Žinau, kad saldėsiams nemažai išeina, kiek galiu - mažinu, pirkinėdavau mineralinį vandenį ir darbe, ir į sportus, dabar gerokai rečiau perku, prisipilu iš krano, arba darbe iš burbulo. Dar visokiems sausainukams, džiūvėsiukams, barankoms daug leidžiu, bet čia mano vyresnioji praktiškai tuo ir maitinasi biggrin.gif , tai netaupau labai.
Čia gal ne visoms aktualu, bet dabar gerokai taupiau ir katinus pamaitinu: perku 10 kg maišą maistuko, dviems kašarams maždaug 4 mėnesiams užtenka, tai gerokai pigiau gaunasi, nei kas savaitę po maišiuką pirkaliot.


tai va kad ir aš maitinuosi pagr salduminais dabar jau po truputi mažinu ir išklotinėje tai matosi blush2.gif

mineralinio ir aš sumanižau , ax.gif nes kai paskaičiuodavau kiek išeina blink.gif

a ir aš tikriausiai šuniukui kita mėn nupirksiu dideli ir bus rami galva kelis mėnesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 01 17, 11:53)
thumbup.gif  labai skaniai skamba wub.gif  išsamiau receptuką parašyk mirksiukas.gif Kuo grikius užpili, vandeniu ar sultiniu g.gif

nagi nieko ten ypatingo - pili į troškintuvą grikių, tada ant viršaus dedi tarkuotas morkas o ant jų sukloji keletą griežinėlių suprieskoniautos kokios nors mėsos. Užpili viską vandeniu su sultinio kubeliu kad apsemtų. Tada dedi troškintuvą į orkaitę. Kai išsitroškina, turi visai nelikti vandens. Tuo tarpu pakepini ant kokio riebaliuko galvutę svogūno. Tada nuiimi mėsą, grikius su morkom išmaišai, įmaišai svogūnus. jei reikia - dar kokio prieskonio įbarstai ir viskas. valgai mėsą su grikių-daržovių koše mirksiukas.gif

šiaip, jei nori, gali morkas irgi kepinti (bet aš kalorijas pataupau ax.gif ), svogūnus galima iš karto nekepintus troškinti, bet aš nemėgstu virtų svogūnų ax.gif

tiesiog čia pietūs "Viskas viename" mirksiukas.gif (dar smulkiau viskas surašyta temoje, kaip iš kirvio išvirti košę)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 18 sausio 2009 - 08:44
http://www.ecofont.eu/ecofont_en.html
Šriftas, su kuriuo galima sutaupyt 20% printerio rašalo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 01 17, 15:46)
Tai katrom grupėm labiausiai išlaidaujat?
Aš pernai skaičiavau pagal grupes, tai nieko ypatingo neradau - daugiausiai išleisdavom mėsai ir vaisiams su daržovėm. kitos grupės maždaug apylygiai, bet po lašiuką ir susidaro sumelės  doh.gif
vis dar lieku prie nuomonės, kad maistui galima kažkiek taupyt atisakant ne pačių būtiniausių produktų, bet vis tiek mityba turi būti pilnavertė, nes paskui išauga vaistų sąskaitos ir mažėja pajamos dėl biuletenių  biggrin.gif

drinks_cheers.gif dėl sveikatos, ir pajamų tai maisto sąskaita nelabai kaip sutaupysi...

Daug išleidžiam vaisiams, žuviai ir jos produktams. Bet bendroj sumoj nėra baisu cool.gif
Atsakyti
gal žinot kur pigiau internetu užsakyti maisto šuniukam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 18, 23:12)
drinks_cheers.gif  dėl sveikatos, ir pajamų tai maisto sąskaita nelabai kaip sutaupysi...

Daug išleidžiam vaisiams, žuviai ir jos produktams. Bet bendroj sumoj nėra baisu  cool.gif


Vakar pagaliau susivedžiau sausio mėnesio išlaidas (nors jaučiu, kad kažką būsiu pamiršusi, kur nebuvo čekių)
tai absoliučiai daugiausiai išleidžiam vaisiams (šį mėnesį jau virš 80 Lt doh.gif )
antroj vietoj įvairūs rūkytos mėsos gaminiai (virš 50 Lt)
šiai dienai maistui paklojom jau 442 Lt, neskaitant kavinių blush2.gif doh.gif doh.gif doh.gif
kavinių reik mažint pirmu numeriu. ale mes ne tiek dažnai į jas vaikštom, kiek vienu sykiu daug išleidžiam doh.gif pelėda pelėda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 18, 23:41)
gal žinot kur pigiau internetu užsakyti maisto šuniukam  blush2.gif


O nebandei šunininkių temose paskaitinėt? Aš taip pas katininkes radau forumietę, kuri užsako didelius kiekius pigiau, tai man labai apsimoka, pavedimą padarau ir nulekiu pasiimt, kai jau gauna, lyginant su pardės kaina, sutaupau keliasdešimt litų.

QUOTE(prieblanda @ 2009 01 19, 09:11)
kavinių reik mažint pirmu numeriu. ale mes ne tiek dažnai į jas vaikštom, kiek vienu sykiu daug išleidžiam  doh.gif  pelėda pelėda blush2.gif


Na, kavines beveik visai užraukiau. Kokį kartą į mėnesį dar nuvažiuoju su kolegomis dienos pietų kiniečiuose suvalgyt (14,5 Lt), bet daugiau nelabai sau leidžiu. Kokia prasmė būtų eit su vaikais į kavinę ir sakyt - užsisakykit po kokį blynuką, nes daugiau negalima sau leist... Geriau jau namie iškepu kokį gardėsį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 19, 10:23)
O nebandei šunininkių temose paskaitinėt? Aš taip pas katininkes radau forumietę, kuri užsako didelius kiekius pigiau, tai man labai apsimoka, pavedimą padarau ir nulekiu pasiimt, kai jau gauna, lyginant su pardės kaina, sutaupau keliasdešimt litų.
Na, kavines beveik visai užraukiau. Kokį kartą į mėnesį dar nuvažiuoju su kolegomis dienos pietų kiniečiuose suvalgyt (14,5 Lt), bet daugiau nelabai sau leidžiu. Kokia prasmė būtų eit su vaikais į kavinę ir sakyt - užsisakykit po kokį blynuką, nes daugiau negalima sau leist... Geriau jau namie iškepu kokį gardėsį smile.gif


O tas maistelis katukams koks? Vilniuje? Gal galima mamytes kontaktus i az? Aciu 4u.gif

Mes su vaikais nueinam dar karteli per men i MDonalda, maziui į metai- jam ''pats gazas'' visi tie vaiku dziaugsmai.
Atsakyti
mes nupirkom katinui dideli maišą sauso ėdalo,vis pigiau,visada pirkdavom dėžutėm ax.gif
šiandien deklaravau pajamas mamos ir savo,nemažai gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 01 19, 09:11)
šiai dienai maistui paklojom jau 442 Lt, neskaitant kavinių  blush2.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
kavinių reik mažint pirmu numeriu. ale mes ne tiek dažnai į jas vaikštom, kiek vienu sykiu daug išleidžiam  doh.gif  pelėda pelėda blush2.gif


o jus keliese čia taip g.gif na bet kaviniu gali neatsisakyti bet pamažinti biggrin.gif nors aš atsisakiua, nes su vaikais eiti man brangu jie mažiukai, ir tikrai jiems neišaiškinsi doh.gif


QUOTE(Miaška @ 2009 01 19, 09:23)
O nebandei šunininkių temose paskaitinėt? Aš taip pas katininkes radau forumietę, kuri užsako didelius kiekius pigiau, tai man labai apsimoka, pavedimą padarau ir nulekiu pasiimt, kai jau gauna, lyginant su pardės kaina, sutaupau keliasdešimt litų.



gal gali pasakyti kur užsakinėji? gal ten šuniukam yra blush2.gif , nes tose temose nebelandžioju, nes ten tokie mastymai ne kokie doh.gif

QUOTE(aige @ 2009 01 19, 10:02)
Mes su vaikais nueinam dar karteli per men i MDonalda, maziui į metai- jam ''pats gazas'' visi tie vaiku dziaugsmai.


maniškiai irgi mėgsta, bet ne kiek maista kiek to žaisliuko jiems reikia doh.gif bet kada būnam vilniuje ar kaune visada užvažiuojam ax.gif


QUOTE(bimkutele @ 2009 01 19, 10:28)

šiandien deklaravau pajamas mamos ir savo,nemažai gavosi blush2.gif


o kokia šaunuolė o aš tai visada tempiu tempiu unsure.gif
Atsakyti