Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Pjaf @ 2009 01 16, 15:45)
pasinaudojau, nenusivyliau smile.gif
is Pasilaiciu iki Santariskiu sumokejau 17 Lt
ir dar vairuotojas zinojo i kurias duris man eiti blush2.gif  lotuliukas.gif

smagu mirksiukas.gif

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 16, 15:51)
na sunelis tai mano ir vyro, bet aš turėjau omeny kad mano tėtis labai lepina mano suneli (tai jam anukas)  biggrin.gif

tiek mano, tiek vyro tevai irgi lepina anuke zaisliukais, drabuzeliais ar pinigeliais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 16, 23:01)

tiek mano, tiek vyro tevai irgi lepina anuke zaisliukais, drabuzeliais ar pinigeliais ax.gif


mano irgi, o kartais nervina kai duoda pinigėliu o jis dar nelabai supranta kiek tai prisiima kad reikia man dadėti doh.gif

na va dar vėl šiandien išsileidau kažkaip vis tempiu tempiu vaikučio lankyma nebėra kur dėti tai pirkau vaikučiui doh.gif o dar kažka reikia ir kitam nunešti gad širdutė neskaudėtu doh.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif
vakar man visai netyčia pavyko pataupyt - dabar dažnai taip darysiu.
Pietums į orkaitę įkišau troškintuvą su grikiais, tarkuotom morkom ir keletu gabalėlių (supjaustyta kaip karbonadui, tik nemušta) sprandinės. Tik tada prisiminiau, kad vaikį reikia pas gydytoją vesti. Tai mes ramiai susiruošėm, prieš išeidama išjungiau orkaitę, galvojau, baigsiu troškinti grįžusi. pamačiau, kad troškintuvas jau užvirė. palikau jį neatidarinėdama stovėti šiltai orkaitėje. kai grįžom po valandos, pamačiau, kad maistas troškintuve pilnai pasigaminęs - kaip tik valgyt ir dar šiltas thumbup.gif
anksčiau visada kaitindavau orkaitę, kol viskas pasigamindavo, o paskui jos karštis veltui išeidavo įorą, kol atvėsdavo. dabar jau taip ndarysiu - užvirinsiu ir išjungsiu, kad toliau išsitroškintų savaime bigsmile.gif

beje, orkaitė- elektrinė, greit ir gerai įkaistanti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(M_Zalioji @ 2009 01 16, 22:40)
Sveikos uzmarsuole agneta7 ir Snake smile.gif
Po keliu minuciu ieskokite lentels.

Sekmes taupyme smile.gif



smile.gif Aciu labai... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 01 17, 09:07)

Pietums į orkaitę įkišau troškintuvą su grikiais, tarkuotom morkom ir keletu gabalėlių (supjaustyta kaip karbonadui, tik nemušta) sprandinės. Tik tada prisiminiau, kad vaikį reikia pas gydytoją vesti. Tai mes ramiai susiruošėm, prieš išeidama išjungiau orkaitę, galvojau, baigsiu troškinti grįžusi. pamačiau, kad troškintuvas jau užvirė. palikau jį neatidarinėdama stovėti šiltai orkaitėje. kai grįžom po valandos, pamačiau, kad maistas troškintuve pilnai pasigaminęs - kaip tik valgyt ir dar šiltas thumbup.gif
anksčiau visada kaitindavau orkaitę, kol viskas pasigamindavo, o paskui jos karštis veltui išeidavo įorą, kol atvėsdavo. dabar jau taip ndarysiu - užvirinsiu ir išjungsiu, kad toliau išsitroškintų savaime bigsmile.gif

beje, orkaitė- elektrinė, greit ir gerai įkaistanti bigsmile.gif

thumbup.gif labai skaniai skamba wub.gif išsamiau receptuką parašyk mirksiukas.gif Kuo grikius užpili, vandeniu ar sultiniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(M_Zalioji @ 2009 01 16, 22:40)
Sveikos uzmarsuole agneta7 ir Snake smile.gif
Po keliu minuciu ieskokite lentels.

Sekmes taupyme smile.gif



Ir man, jweigu galima lentele blush2.gif miliauskaiter@gmail.com

is anksto dekoju notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Berazume @ 2009 01 17, 12:13)
Ir man, jweigu galima lentele  blush2.gif miliauskaiter@gmail.com

is anksto dekoju  notworthy.gif



Aš čia nepiktai, bet gal galite tokius dalykus per AŽ tvarkytis, labai neidomu atsidaryti temą ir rasti ne taupymo ypatumų, o kitų e-mail'ų.

Beto tai labai nesaugu viešai skelbti savo e-mail'ą, aš po šiai dienai neatsiginu kažkokios konsultantės iš SM reklamų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2009 01 17, 13:33)
Beto tai labai nesaugu viešai skelbti savo e-mail'ą, aš po šiai dienai neatsiginu kažkokios konsultantės iš SM reklamų  doh.gif


blink.gif čia rimtai, man tai į až vis sugeba prisiusti reklamu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2009 01 17, 13:33)
Aš čia nepiktai, bet gal galite tokius dalykus per AŽ tvarkytis, labai neidomu atsidaryti temą ir rasti ne taupymo ypatumų, o kitų e-mail'ų.

Beto tai labai nesaugu viešai skelbti savo e-mail'ą, aš po šiai dienai neatsiginu kažkokios konsultantės iš SM reklamų  doh.gif

Visiškai sutinku. drinks_cheers.gif Kas dėl nesaugumo forume tai irgi pati patyrus esu.

Na bet šioje temoje ne apie tai 4u.gif Aš toliau skaičiuoju maisto išlaidas atskiromis grupėmis tai žinokit tikrai įdomu, negalvojau kad kai kurioms grupėms tiek išleidžiam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 17, 15:40)
Na bet šioje temoje ne apie tai  4u.gif  Aš toliau skaičiuoju maisto išlaidas atskiromis grupėmis tai žinokit tikrai įdomu, negalvojau kad kai kurioms grupėms tiek išleidžiam  doh.gif


Tai katrom grupėm labiausiai išlaidaujat?
Aš pernai skaičiavau pagal grupes, tai nieko ypatingo neradau - daugiausiai išleisdavom mėsai ir vaisiams su daržovėm. kitos grupės maždaug apylygiai, bet po lašiuką ir susidaro sumelės doh.gif
vis dar lieku prie nuomonės, kad maistui galima kažkiek taupyt atisakant ne pačių būtiniausių produktų, bet vis tiek mityba turi būti pilnavertė, nes paskui išauga vaistų sąskaitos ir mažėja pajamos dėl biuletenių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 01 17, 15:46)
vis dar lieku prie nuomonės, kad maistui galima kažkiek taupyt atisakant ne pačių būtiniausių produktų, bet vis tiek mityba turi būti pilnavertė, nes paskui išauga vaistų sąskaitos ir mažėja pajamos dėl biuletenių  biggrin.gif



Pritariu.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 16, 23:01)
tiek mano, tiek vyro tevai irgi lepina anuke zaisliukais, drabuzeliais ar pinigeliais ax.gif


Na, mano dukros turi tik dvi močiutes, viena nelabai mėgiama, ir nelabai su vaikais bendraujanti, o tikrai irgi palepina - jei kokį rūbuką persiūt, pataisyt, apmegzt - tuoj dukros lekia pas močiutę, saldėsiais visada palepina, na ir po litą-kitą duoda.
Palepina ir mane mama, kai gali, o kartais - aš ją biggrin.gif

QUOTE(prieblanda @ 2009 01 17, 15:46)
Tai katrom grupėm labiausiai išlaidaujat?

vis dar lieku prie nuomonės, kad maistui galima kažkiek taupyt atisakant ne pačių būtiniausių produktų, bet vis tiek mityba turi būti pilnavertė, nes paskui išauga vaistų sąskaitos ir mažėja pajamos dėl biuletenių  biggrin.gif


Aš tai grupėmis neskaičiuoju, tik išskiriu turgaus, parduotuvės ir pietų (jei tenka pietauti ne namie pasiruoštu maistu) sumas.

Sutinku, maistą riboti galima, bet visai nusiriboti neverta, todėl planuodama mėnesį, pirmiausia paskaičiuoju išlaidas maistui, o tada jau dėlioju visa kita.
Atsakyti