Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Miaška @ 2009 01 15, 14:13)
Joooo, gyvenau niolika metų su "vėžiu", galiu pritarti taviškiam, kad jų tarpe baisių skuperdiajų pasitaiko, ir tas reiškinys su metais tik progresuoja doh.gif  Mano ex kiekvienas pirkinys būdavo žiauriai skausmingas, jokie remontai namie - nereikalingi, pramogos vaikams - nesąmonė, ir t.t. tokioje dvasioje...
Nu bet tu man tokia kol kas neatrodai schmoll.gif  biggrin.gif



nu nesakyk, nesakyk, jau beveik tokia
bet kad nebūčiau tokia, šiandien eisiu sportuoti, paskutinių trijų mėnesių vienas didžiausių promachų buvo sporto klubas, mokėjau apie 330 lt (trims mėnesiams) (čia jau su 50 procentų nuolaida), gavau 18 kortelių
spėkit, kiek sunaudojau, - ogi lygiai 9 blink.gif
tai pagalvojau, kadangi tas noras sportuoti būna itin retas, tai gal netgi vienas kartas man labiau apsimoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(M_Zalioji @ 2009 01 15, 12:50)
As turiu susikurusi savo lentele namu biudzetui sudarineti - Exeline, taciau superine savo paprastumu!
Galiu pasidalinti  smile.gif




Jei gali pasidalink su manim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M_Zalioji @ 2009 01 15, 00:49)
O gal teko matyti sauskelniu ar tyreliu internte ? Gal kas pirkot? Gal pigiau ? Kur radot?

Teko 4u.gif Semper prekiauja tyrelėmis, perkant už 200lt pristato nemokamai. Gal kas pasikeitė, aš porą kartų pavasarį pirkau , nes jie ir mišiniais prekiauja, tai labai patogu- nusiperki daugiau ir galva neskauda, kad pritrūks lotuliukas.gif Be to, atveža į namus thumbup.gif
Sauskelnių tai ekologiškų galima užsisakyti...
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 01 15, 10:23)
aš tokiu atveju vyro išlaidas taip ir įvardinčiau "vyro išlaidos" ir neskirstyčiau kam, o tik užrašyčiau, kiek pinigų išleido ax.gif (taip darau pati, man taip paprasčiau) ax.gif


aš taip ir darau, nes maniškis čekiu nerenka, o atsisakito kortele tai taip ir nurašau ax.gif

QUOTE(M_Zalioji @ 2009 01 15, 11:50)
As turiu susikurusi savo lentele namu biudzetui sudarineti - Exeline, taciau superine savo paprastumu!
Galiu pasidalinti  smile.gif


įdomu būtu pasižiūrėti jeigu nesunku atsiusk wilite2@gmail.com 4u.gif


QUOTE(Miaška @ 2009 01 15, 14:13)
Joooo, gyvenau niolika metų su "vėžiu", galiu pritarti taviškiam, kad jų tarpe baisių skuperdiajų pasitaiko,


mano tėtis vėžys tai skupokas vis pagaili , nors va mano suneliui tai nieko jam negaila blink.gif o uošvienė irgi vėžys bet va ten tai blink.gif patyliu ....

QUOTE(Will @ 2009 01 15, 23:24)
Teko  4u.gif Semper prekiauja tyrelėmis, perkant už 200lt pristato nemokamai. Gal kas pasikeitė, aš porą kartų pavasarį pirkau , nes jie ir mišiniais prekiauja, tai labai patogu- nusiperki daugiau ir galva neskauda, kad pritrūks  lotuliukas.gif  Be to, atveža į namus  thumbup.gif
Sauskelnių tai ekologiškų galima užsisakyti...


dėl sauskelniu įdomu reikės nulėkti pasižiūrėti blush2.gif nors aš jau dedu tik kai miega ir jeigu kur einam o šeip į kelnes sisilioja doh.gif


gal galit kuri priimti tos laidos nuoroda kur kaip taupyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(M_Zalioji @ 2009 01 15, 11:50)
As turiu susikurusi savo lentele namu biudzetui sudarineti - Exeline, taciau superine savo paprastumu!
Galiu pasidalinti  smile.gif

Pasidalink mirksiukas.gif labai norėčiau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 16, 01:26)
mano tėtis vėžys tai skupokas vis pagaili , nors va mano suneliui tai nieko jam negaila  blink.gif 

gal galit kuri priimti tos laidos nuoroda kur kaip taupyti  g.gif

tai vaikaims nieko negaila, nebent sunelis ne jusu abieju vaikas

irasas: http://tv.lrytas.lt/...i...&active=726
Atsakyti
**violeta** - Tau issiusta jau, nes vienintele nurodei adresa biggrin.gif

Merginos, mielai pasidalinciau, tik nurodykit agneta ir ramireja, kur siusti. Parasykit meilo adresa forume arba siuskit i AZ.

Will, semepr ir as maciau (merginos is kitos temos uzrode), tk gaila, kad maniskis nevalgo, nebent vaisines. Sakei, kad smagu uzsipirkti daugiau, galvos neskauda del galimo trukumo... Tik kad va, matyt, reiktu vaikiukui pirkinuka isigyti iskart po algos, kol neisleidom smile.gif
! O jei tie semeper prekiautu ir kitos rusies misinukais, tyrelem ... ir dar koki Pampera pridetu - butu SUPER !!!!!!!!! Ir tas 200 Lt limitas del nemokamo pristatymo nebaisus atrodytu smile.gif

Atsakyti
[quote=M_Zalioji,2009 01 16, 13:27]
**violeta** - Tau issiusta jau, nes vienintele nurodei adresa biggrin.gif

Merginos, mielai pasidalinciau, tik nurodykit agneta ir ramireja, kur siusti. Parasykit meilo adresa forume arba siuskit i AZ.


agneruseckyte@yahoo.com

Aciu 4u.gif
Atsakyti
ir as buciau labai dekinga uz failiuka! 4u.gif snake00@one.lt
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 13, 21:52)
nezinau kitu taxi tarifu, bet 852705705 1.80 lt/km stovi prie justiniskiu maximos, tai iki musu atvaziuoja per 3 min mirksiukas.gif



pasinaudojau, nenusivyliau smile.gif
is Pasilaiciu iki Santariskiu sumokejau 17 Lt
ir dar vairuotojas zinojo i kurias duris man eiti blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 16, 12:06)
tai vaikaims nieko negaila, nebent sunelis ne jusu abieju vaikas

irasas: http://tv.lrytas.lt/...i...&active=726


na sunelis tai mano ir vyro, bet aš turėjau omeny kad mano tėtis labai lepina mano suneli (tai jam anukas) biggrin.gif

dėkui 4u.gif

QUOTE(M_Zalioji @ 2009 01 16, 12:27)
**violeta** - Tau issiusta jau, nes vienintele nurodei adresa biggrin.gif



dėkui einu cekavitis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos uzmarsuole agneta7 ir Snake smile.gif
Po keliu minuciu ieskokite lentels.

Sekmes taupyme smile.gif
Atsakyti