Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(SilRa @ 2009 01 14, 09:34)
aš savu laiku nei pratęsiau, nei atsisakiau numerio - tiesiog likau Omnitel tinkle, bet kaip nepriklausomas vartotojas. tai po kelių mėnesių paskambino ir pasiūlė  gerą planą su nuolaidom, kad tik vėl pratęsčiau sutartį. Pratęsiau 1,5 metų, o paskui vėl lauksiu pasiūlymų tongue.gif

Sakyčiau, pasisekė bigsmile.gif
Aš omnyje esu senai... nedaug ir iki auksinio kliento beliko doh.gif Buvo metas, kai turėjau tris ir net keturis numerius savo vardu, bet jokio pasiūlymo NIEKADA nesu sulaukusi schmoll.gif Kai permečiau vieną numerį į BITĘ, tai baigiantis sutarčiai BITĖJE, omnis atsiuntė sms'ą ( blink.gif ) su spec pasiūlymu, jei pereičiau (grįžčiau) atgal doh.gif
Atsakyti
Aš irgi jau senokai Omnyje, skambinau jiems kažkokiu klausimu, tuo pačiu ir pasiūlė gerą nuolaidą, jei prasitęsiu sutartį. Prasitęsiau ir toliau naudojuosi. O šiaip turiu dar darbinį Tele2.
O šiandien važiuosiu fiksuoto Teo ryšio atsisakyti. Atsijungiau laikinai keliems mėnesiams, pažiūrėjom, kad jo mums visai nereikia, tai atsisakysiu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 14, 10:16)

O šiandien važiuosiu fiksuoto Teo ryšio atsisakyti. Atsijungiau laikinai keliems mėnesiams, pažiūrėjom, kad jo mums visai nereikia, tai atsisakysiu.


na man tai su fiksuotu tai prijungė net nepraius, jungė intreneta ir prijungė telefona nors sakiau kad nereikia, kai gaudavau sąsk kažkos vis idomus mokesti žiūriu atsirasdavo, pasiskolinau aparata tel prijungiu žiūriu ogi nr prijungtas blink.gif

tik įdomu ar galima atsisakyti bet naudotis internetu g.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 14, 11:58)
tik įdomu ar galima atsisakyti bet naudotis internetu  g.gif


Tai galima paskambint ir paklaust. Aš tai internetą imu iš kaimyno, man nereik to stacionaraus, kam 30 Lt mokėt, pasižiūrėjau išklotinę: gruodžio mėn. 6 skambučiai, prabangūs pagal kainą gaunasi... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 14, 13:58)
na man tai su fiksuotu tai prijungė net nepraius, jungė intreneta ir prijungė telefona nors sakiau kad nereikia, kai gaudavau sąsk kažkos vis idomus mokesti žiūriu atsirasdavo, pasiskolinau aparata tel prijungiu žiūriu ogi nr prijungtas  blink.gif 

tik įdomu ar galima atsisakyti bet naudotis internetu  g.gif

man atrodo,kad negalima,nes kol naudojies internetu vistiek moki už telefoną.
mums tai reikalingas,nes mama man skambina,nes jai nemokami skambučiai į LT.
o omnitel vagių vagys,turim omniconnect,pasibaigs sutartis gyvenime su omnitel nebeturėsiu reikalų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 14, 01:26)
oi kiek mažai  blush2.gif

Sąlyginai mažai gaunasi. Gyvenam name trise ax.gif
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 14, 11:58)
na man tai su fiksuotu tai prijungė net nepraius, jungė intreneta ir prijungė telefona nors sakiau kad nereikia, kai gaudavau sąsk kažkos vis idomus mokesti žiūriu atsirasdavo, pasiskolinau aparata tel prijungiu žiūriu ogi nr prijungtas  blink.gif 

tik įdomu ar galima atsisakyti bet naudotis internetu  g.gif

Kad būtų galima naudotis internetu TEO turi būti aktyvi telefono linija... Pas mus toks rajonas, kad internetas tik TEO.

Dėl abonento tai vakar Bitėj prasitęsiau. Pagalvojau, kad ir man mažiau reikalų likti tame pačiame tinkle ir kitiems, kurie man skambina, geriau. Mano mama Bitė LABAS turi tai jai būtų brangu skambinti į kitą tinklą, o su ja susiskambinam per savaitę ne kartą ir ne du... Gavau geresnius tarifus nei turėjau - tai svarbiausias dalykas, kurio man reikėjo ir telefoną pasiėmiau papigiaja ax.gif

Dėl skudurų tai kol kas turiu tiek, kiek man reikia. Žinoma, jeigu atsirasčiau kokiam akropoly tai gal ko ir prisireiktų blush2.gif Bet kadangi 14-15d. nėjimo į PC dienos, tai prisijungiu prie akcijos 4u.gif Plačiau čia
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 14, 14:48)
Sąlyginai mažai gaunasi. Gyvenam name trise  ax.gif

Kad būtų galima naudotis internetu TEO turi būti aktyvi telefono linija... Pas mus toks rajonas, kad internetas tik TEO.

Pas mane TEO, ir televizija Gala,telefono linijos nereikejo schmoll.gif
Atsakyti
turjom tele2 tai saskaitos po 100lt dabar teledemor ir tik po 60 lt ant akcijos pataikiau o internetas zebra kainuoja tik 10 iki 50
Atsakyti
ai, žinokit, būkit su viskuo atsargios
aš omnitelio planą paėmiau "5 valandos", pasikeičiau iš "2 valandų", nes tada buvo 50 procentų nuolaida taikoma keičiant planą
ir ką, vieną mėnesį moku daug, galvoju, na, buvau užsienyje, kitą vėl daug. trečią netyčia patikrinau išklotinę omnio savitarnoje, ogi nuolaidos jie man netaiko blink.gif
paskambinau, sakau, kaip čia taip???????
ups, jie sako, pamiršome pritaikyti doh.gif klaida sistemoje, atsiprašė
kelis mėnesius nemokėjau už telefoną thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 14, 11:58)
tik įdomu ar galima atsisakyti bet naudotis internetu  g.gif


Galima

QUOTE(Jankeliukas @ 2009 01 14, 12:53)
Pas  mane  TEO, ir  televizija  Gala,telefono  linijos  nereikejo schmoll.gif


Tikrai taip. drinks_cheers.gif
Pas mama prieš keletą metų reikėjo interneto, gavom jungtis su kaimynais, jiems vedė liniją, mokėjom perpus, nes jokios kitos galimybės nebuvo, be TEO su telefonu. Dabar prieš poeą mėnesių vedėm internetą su Gala, jokios linijos nebereikia
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 14, 12:13)
kam 30 Lt mokėt, pasižiūrėjau išklotinę: gruodžio mėn. 6 skambučiai, prabangūs pagal kainą gaunasi... tongue.gif


aš tai skambinu paprastu pagrinde močiūtei savo nes po senelio mirties viena gyvena tai skambinu kelis kartus nes labai jau pasiduoda ji blush2.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 14, 12:48)

Kad būtų galima naudotis internetu TEO turi būti aktyvi telefono linija... Pas mus toks rajonas, kad internetas tik TEO.

Dėl abonento tai vakar Bitėj prasitęsiau. Pagalvojau, kad ir man mažiau reikalų likti tame pačiame tinkle ir kitiems, kurie man skambina, geriau. Mano mama Bitė LABAS turi tai jai būtų brangu skambinti į kitą tinklą, o su ja susiskambinam per savaitę ne kartą ir ne du... Gavau geresnius tarifus nei turėjau - tai svarbiausias dalykas, kurio man reikėjo ir telefoną pasiėmiau papigiaja ax.gif



aš tai palauskiu kol sutartis su teo baigsis ir ieškosiu kažko pigiau g.gif

man kai telefona nukniaukė tai buvau bitei kort dublikata psiimti tai irgi sakė ateiti prasitesti i pigesnius tarifus bet kai pasakiua kad dar metai sakė nebūtina laukti metu galiu ir po pusės tai va vasar keliausi tesiu sutrati ir tel pasiimsiu bei pigesnius tarifus paimsiu blush2.gif

nors ir taip stengiusi niekus neskambinti
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 01 14, 13:53)
Pas  mane  TEO, ir  televizija  Gala,telefono  linijos  nereikejo schmoll.gif


kur sviesolaidis (ftth) tai nereik linijos, kur skaitmenine linija - telefono butinai reik, nes per ja ir internetas ir GALA
Atsakyti