Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

nutrūkau nuo grandinės šiandien - 150 lt skudurams
bet klaikiai įtempti nervai, kitas variantas buvo persivalgyti, net nežinau, kuris blogiau
Atsakyti
gal zinot koki pigesni taksi Vln? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 13, 20:16)
nutrūkau nuo grandinės šiandien - 150 lt skudurams
bet klaikiai įtempti nervai, kitas variantas buvo persivalgyti, net nežinau, kuris blogiau

Išpardavimams sunku atsilaikyt - stengiuosi neit į skudurų pardavyklas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 13, 20:16)
nutrūkau nuo grandinės šiandien - 150 lt skudurams
bet klaikiai įtempti nervai, kitas variantas buvo persivalgyti, net nežinau, kuris blogiau

persivalgyt butu pigiau, bet naudingesnis tada jau drabuziai mirksiukas.gif

QUOTE(Pjaf @ 2009 01 13, 20:45)
gal zinot koki pigesni taksi Vln? smile.gif

nezinau kitu taxi tarifu, bet 852705705 1.80 lt/km stovi prie justiniskiu maximos, tai iki musu atvaziuoja per 3 min mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 13, 18:54)

Oi....MB be mineralinio ne dienos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 01 13, 19:39)
Man jis iš tų daiktų, kurių nepasigesčiau, jei ir visai nebūtų ax.gif


Tas geriamas - ir man neaktulaus, kartą gyvenime prireikė, kai prasprogo vamzdžiai ir atjungė visame name visą vandenį, tai lėkiau pirkt, kad vaikai nors turėtų... bet čia seniai jau rolleyes.gif

QUOTE(aige @ 2009 01 13, 23:28)
Oi....MB be mineralinio ne dienos  doh.gif


Su mineraliniu darau taip: nusiperku didelį butelį darban, kai išgeriu - prisipildau iš "burbulo" darbe, ir taip geriu, kol arba butelys susidėvi, apsilanksto, arba pradedu jausti kokį pašalinį kvapą. Tas pats ir sportui, tik taip nešiojuos mažą buteliuką, kurį vis prisipildau darbe prieš treniruotę.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 14, 00:32)
Su mineraliniu darau taip: nusiperku didelį butelį darban, kai išgeriu - prisipildau iš "burbulo" darbe, ir taip geriu, kol arba butelys susidėvi, apsilanksto, arba pradedu jausti kokį pašalinį kvapą. Tas pats ir sportui, tik taip nešiojuos mažą buteliuką, kurį vis prisipildau darbe prieš treniruotę.

Neturim darbe burbulo, tik distiliuota turim.
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 13, 18:04)
Mes su mokesčiais (vanduo, dujos, elektra, Teo+internetas ir mobilūs telefonai) tai telpam į 300lt be šildymo, nes gyvenam nuosavam name, tai kuras atskirai perkamas (neskaičiuojam to kas mėnesį)


oi kiek mažai blush2.gif

QUOTE(bimkutele @ 2009 01 13, 20:14)
o mums būtina,pas mus senos statybos namas,todėl ir kvapas ir skonis šlykštus vandens,o vaikui tai visai baisu duoti tokį vandenį iš krano unsure.gif


pas mus tokia pati situacija doh.gif pati susiraukus dar galiu gerti nu bet vaikus taip kankinti doh.gif

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 13, 20:16)
nutrūkau nuo grandinės šiandien - 150 lt skudurams
bet klaikiai įtempti nervai, kitas variantas buvo persivalgyti, net nežinau, kuris blogiau


nors aš irgi sakiau kad stabdysiu su pirkimais ale tai tai ta išaugom tai ta, tai per skausmus ir ašaras susipaudus irgi apsipirkau tik per pus mažesne suma blush2.gif
Atsakyti
Nu va, o man užvirto visai neplanuotos išlaidos: vyresnioji su klase eis į planetariumą kažkokių paskaitų kurso išklausyt, reik pinigų, o dar kaip tyčia šį mėnesį už fizikų mokyklą reikia metinę įmoką pervest, va ir susidės išlaidos mokslams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 13, 18:04)
Mes su mokesčiais (vanduo, dujos, elektra, Teo+internetas ir mobilūs telefonai) tai telpam į 300lt be šildymo, nes gyvenam nuosavam name, tai kuras atskirai perkamas (neskaičiuojam to kas mėnesį)

oi kaip fainai thumbup.gif Mes irgi name, bet aš vien už elektrą tokią ar net didesnę sumą sumoku unsure.gif Bet nėra dujų ir vanduo nemokamas tongue.gif

QUOTE(Pjaf @ 2009 01 13, 20:45)
gal zinot koki pigesni taksi Vln? smile.gif

Paieškok čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 13, 15:51)
aš vis dar nesugalvoju,ką man su abonentu daryti: atsisakyt jo, ar prasitęsti... Per mėnesį kalbu sąlyginai mažai, tai ir dilema didžiulė  doh.gif

aš savu laiku nei pratęsiau, nei atsisakiau numerio - tiesiog likau Omnitel tinkle, bet kaip nepriklausomas vartotojas. tai po kelių mėnesių paskambino ir pasiūlė gerą planą su nuolaidom, kad tik vėl pratęsčiau sutartį. Pratęsiau 1,5 metų, o paskui vėl lauksiu pasiūlymų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 13, 15:51)

aš vis dar nesugalvoju,ką man su abonentu daryti: atsisakyt jo, ar prasitęsti... Per mėnesį kalbu sąlyginai mažai, tai ir dilema didžiulė  doh.gif

O kada sutartis baigiasi, ir koks tas abonentinis mokestis g.gif Teledemoj už 9Lt 1,5h galima plepėti, manau tikrai pigu mirksiukas.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 01 13, 20:47)
Išpardavimams sunku atsilaikyt - stengiuosi neit į skudurų pardavyklas ax.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi, kuo rečiau einu, tuo mažiau prisiperku ko nereikia thumbup.gif
Atsakyti