Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

na, kas pirma - griebkit tele maximos kvituką. ir pagriebusios - būtinai parašykit, kad jau, tada kitoms nereikės vargti suvedinėjant tuščią kodą mirksiukas.gif

14065524 391778 galioja iki 15d mirksiukas.gif

Atsakyti
SilRa, telemaximos kodams yra atskira tema... Manau, kad protingiausia būtų juos ten dėti arba išsiųsti žmogui per AŽ ax.gif
Atsakyti
sveikos gyvos 4u.gif nu ka matau kalbat apie paketus prezervatyvus ir kitka
mes prezervatyvu neneudojam pries metus laiko isidejau paprasta spyrale uz 32lt ir pakolkas jokiu bedu ax.gif
o as perku paketus alwais po 2.19 pakelsi arba tamponsu is norfos po 1.89 ir man uztenka ju svaitei mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 13, 12:02)
SilRa, telemaximos kodams yra atskira tema... Manau, kad protingiausia būtų juos ten dėti arba išsiųsti žmogui per AŽ  ax.gif

aišku ax.gif daugiau taip ir darysiu ax.gif
nors... kai dabar apribojo iki 15lt per mėnesį, tai jaučiu, kad visur jų perteklius bus doh.gif
paršai tie maximistai - iš pradžių pripratino žmones prie tų "nemokamų" pokalbių, o dabar mat jiems per brangu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 13, 13:40)
sveikos gyvos  4u.gif  nu ka matau kalbat apie paketus prezervatyvus ir kitka
mes prezervatyvu neneudojam pries metus laiko isidejau paprasta spyrale uz 32lt ir pakolkas jokiu bedu  ax.gif
o as perku paketus alwais po 2.19 pakelsi arba tamponsu is norfos po 1.89 ir man  uztenka ju svaitei mirksiukas.gif  ax.gif

Aš KT naudoju, ne vien saugumo sumetimais. Gavosi taip, kad teko gydytis problemas šiokias tokias ir skyrė KT. Mėnesiui apie 23lt išeina.
QUOTE(SilRa @ 2009 01 13, 14:24)
aišku ax.gif daugiau taip ir darysiu ax.gif
nors... kai dabar apribojo iki 15lt per mėnesį, tai jaučiu, kad visur jų perteklius bus doh.gif
paršai tie maximistai - iš pradžių pripratino žmones prie tų "nemokamų" pokalbių, o dabar mat jiems per brangu cool.gif

Visur viską mažina, teks prie to priprast.
aš vis dar nesugalvoju,ką man su abonentu daryti: atsisakyt jo, ar prasitęsti... Per mėnesį kalbu sąlyginai mažai, tai ir dilema didžiulė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulė_vakaruos @ 2009 01 13, 00:43)
Kažkur skaičiau straipsnį apie krizę, anksčiau škotai eidavo savaitgaliais į barus arba apsipirkinėdavo internetu, tai dabar tai iškeitė į pasimylėjimus. Prezervatyvų pirkimas padidėjo.  Pigios pramogos  hihihi.gif
dabar durex, jei akys neapgavo, rimi virš 8lt  blink.gif


lotuliukas.gif tikrai kad pigios

maksimoj 7,89 blush2.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 13, 15:51)
Visur viską mažina, teks prie to priprast.



ne tiklsiai parašei mažina atliginimus ir nemokamus dalykus o visa kita didina doh.gif

beje gavau sąskaita už šildyma ir kaukti jau noriu blink.gif dilema sumokėti už šildyma ar geriau vaikams valgyti nupirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 13, 16:56)
ne tiklsiai parašei mažina atliginimus ir nemokamus dalykus o visa kita didina  doh.gif
---------------
beje gavau sąskaita už šildyma ir kaukti jau noriu  blink.gif  dilema sumokėti už šildyma ar geriau vaikams valgyti nupirkti  doh.gif

drinks_cheers.gif dėl atlyginimų tai skaudi tema. Pas mus tik MB pinigus į namus neša... doh.gif
---------------
šildymas vs. sotūs vaikai doh.gif doh.gif doh.gif skaudžiausia tema šį sezoną.
Atsakyti
teks vandenį pirktinį taupyti doh.gif
http://www.delfi.lt/...php?id=20053729
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 13, 16:59)

šildymas vs. sotūs vaikai  doh.gif  doh.gif  doh.gif  skaudžiausia tema šį sezoną.


pabrango žiariai ir už gyvatuka ir už karšta vandeni ir šildymas oje ir dar visus mokesčius gavau su prisegtais lapukais kad bangsta dėl pasikeitusio pvm blink.gif nu žinot net verkti norisi pinigu pajamos mažėja o išlaidos didėja verysad.gif
Atsakyti
Mes su mokesčiais (vanduo, dujos, elektra, Teo+internetas ir mobilūs telefonai) tai telpam į 300lt be šildymo, nes gyvenam nuosavam name, tai kuras atskirai perkamas (neskaičiuojam to kas mėnesį)
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 13, 17:54)

Man jis iš tų daiktų, kurių nepasigesčiau, jei ir visai nebūtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 01 13, 21:39)
Man jis iš tų daiktų, kurių nepasigesčiau, jei ir visai nebūtų ax.gif

o mums būtina,pas mus senos statybos namas,todėl ir kvapas ir skonis šlykštus vandens,o vaikui tai visai baisu duoti tokį vandenį iš krano unsure.gif
Atsakyti