Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 12, 09:53)
ir prezervatyvai pabrango, bent jau mūsų mėgiama rūšis  unsure.gif  rolleyes.gif


biggrin.gif
Atsakyti
Dėl higieninių kasmėnesinių priemonių tai man dar nereikia taupyti, nekeičiu naudojimo įpročių ir nesirenku kažko naujo. Tradiciškai always + o.b.

Vakar kaime buvom, tai visokių gėrybių parsivežėm. Bet kad ir kaip bebūtų vistiek dviese 800lt per mėnesį išlaidžiam unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 01 12, 09:20)

mano mažius jau senokai pampersų nebemato, tvarkosi tik ant puoduko, bet užpakaliuką valom tik su drėgnom servetėlėm ax.gif tualetinis popieruius - netinka vaikui blink.gif o viskas todėl, kad vienu metu turėjom didelių bėdų su vidurių užkietėjimu ir skausmais, tai palepinom biškutuką, kad mažiau skaudėtų blush2.gif tenka lepint iki šiol doh.gif
bet ką darysi - per mėnesį nesunaudojam daugiau negu pakelį, o iš nereikia pirkt pačių brangiausių, pigesnes vis renkuosi ax.gif


maniškė irgi tik sus servetėlėm doh.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 01 12, 09:31)
Na, kam pampersai aktualu, o kam alwaysai... doh.gif  Pastebėjau, kad daug išeina tam reikalui, nes namie trys moterys - aš ir dvi dukros, ir čia jau niekaip nesutaupysi.


o man alwaysai netinka, doh.gif turiu pirkti brangesnius va čia vėl per kišene doh.gif

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 12, 09:53)
ir prezervatyvai pabrango, bent jau mūsų mėgiama rūšis  unsure.gif  rolleyes.gif


lotuliukas.gif aha maniškis irgi vakar sako eina sau kaip paprango tu įsivaizduoji kiek vienas malonumas kainuoja? sako taupysim ir negausi dažnai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 12, 10:53)
ir prezervatyvai pabrango, bent jau mūsų mėgiama rūšis  unsure.gif  rolleyes.gif

Vajėzau blink.gif šito dar neužmačiau ax.gif , matyt siekia visais įmanomais būdais kad LT gyventų 4 000 000 gyv. biggrin.gif
Atsakyti
Man prezervatyvai neaktualu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 12, 10:53)
ir prezervatyvai pabrango, bent jau mūsų mėgiama rūšis  unsure.gif  rolleyes.gif

Ui, kaip gaila, nu čia tai jau provalas cool.gif

QUOTE(Vilioja @ 2009 01 12, 11:27)
Taupykit mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Nu ne-a , netaupyčiau tongue.gif

QUOTE(**violeta** @ 2009 01 12, 14:47)
o man alwaysai netinka,  doh.gif  turiu pirkti brangesnius va čia vėl per kišene  doh.gif
lotuliukas.gif  aha maniškis irgi vakar sako eina sau kaip paprango tu įsivaizduoji kiek vienas malonumas kainuoja? sako taupysim ir negausi dažnai  doh.gif blush2.gif

hihihi.gif oi tie vyrai
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2009 01 12, 16:20)
Vajėzau blink.gif šito dar neužmačiau ax.gif , matyt siekia visais įmanomais būdais kad LT gyventų 4 000 000 gyv. biggrin.gif


aha ir visais įmanomais būdais atimam pinigus

QUOTE(aige @ 2009 01 12, 20:01)

hihihi.gif  oi tie vyrai


doh.gif aha
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 12, 10:53)
ir prezervatyvai pabrango, bent jau mūsų mėgiama rūšis  unsure.gif  rolleyes.gif


lotuliukas.gif blink.gif doh.gif ,padidės Lietuvoj gimstamumas,nors tiek gerai.
Na mes nesinaudojam jais,tiksliau MB,tai nors šiek tiek sutaupom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 12, 22:24)
lotuliukas.gif  blink.gif  doh.gif ,padidės Lietuvoj gimstamumas,nors tiek gerai.
Na mes nesinaudojam jais,tiksliau MB,tai nors šiek tiek sutaupom blush2.gif

Na bet kazkuo tada kitu naudojates, o tas kazkas ko gero irgi pabrangs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 12, 22:38)
Na bet kazkuo tada kitu naudojates, o tas kazkas ko gero irgi pabrangs  doh.gif

Gal nesinaudoja, nes planuoja ax.gif

Mano mažius irgi visai netaupus ph34r.gif Ne tik, kad pampersus naudoja, bet dar ir daug jų reikalauja doh.gif lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 12 sausio 2009 - 23:24
QUOTE(aige @ 2009 01 12, 22:38)
Na bet kazkuo tada kitu naudojates, o tas kazkas ko gero irgi pabrangs  doh.gif


tai kad jau vaistinėje viskas pabrango, išvada nenori daugiau vaiku laikikites celibato biggrin.gif beje kažkur skaičiau kad kai buvo krizė prieš 25 metus labai padidėjo prezervatyvu pardavimas, kai visoms įmonėms buvo stiuka, prezer. kompanijos turėjo didelius pelnus unsure.gif

QUOTE(Will @ 2009 01 12, 23:23)

Mano mažius irgi visai netaupus  ph34r.gif  Ne tik, kad pampersus naudoja, bet dar ir daug jų reikalauja  doh.gif  lotuliukas.gif hihihi.gif


lotuliukas.gif tai tavo dar mažiukas, maniškė tai viena karta padaro ir nusiima nes tapia (šlapai) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 13, 00:10)
tai kad jau vaistinėje viskas pabrango, išvada nenori daugiau vaiku laikikites celibato  biggrin.gif  beje kažkur skaičiau kad kai buvo krizė prieš 25 metus labai padidėjo prezervatyvu pardavimas, kai visoms įmonėms buvo stiuka, prezer. kompanijos turėjo didelius pelnus  unsure.gif


Kažkur skaičiau straipsnį apie krizę, anksčiau škotai eidavo savaitgaliais į barus arba apsipirkinėdavo internetu, tai dabar tai iškeitė į pasimylėjimus. Prezervatyvų pirkimas padidėjo. Pigios pramogos hihihi.gif
dabar durex, jei akys neapgavo, rimi virš 8lt blink.gif
Atsakyti