Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(aige @ 2009 01 11, 18:44)
As nuo 6 sav turejau nedarbingumo lapeli, o be to ginekologe gali parasyti pazyma, kad negalejote dirbti sunkaus darbo ir t.t. Bet nera ko aitrinti zaizdas, tik gaila , kad taip isejo...gaila, kad negaunat uz vaikuti pinigiuku. 4u.gif

jo nieko dabar nebepakeisiu blush2.gif
aplamai kai pirmas vaikutis nieko nežinai kaip kas kur doh.gif dabar daug ką kitaip daryčiau,ai gyveni ir mokaisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2009 01 02, 18:04)
Jeigu ka domina sauskelnes vaikams, tai siandien parduotuvej super neto Vilniuje, maciau sauskelniu pampers 45 lt, 52 vnt. pvz. 5 dydzio. Aisku yra ir kitu dydziu.

Vis pigiau, nes Maximoje Pampers 58 vnt. 5 dydzio kainuoja 61 lt.


Mes irgi taupyti pradejom su sauskelnemis. visada Pampersiukus vaikui pirkdavau, o paskui nusprendem keisti. Vyras nupirko Maximos, bet kokybe nelabai patiko, paskui padariau "tyrima" ir pastebejau, kad Happy tik keliais centais skiriasi (mes perkam 4 dydi, ju kaina kai pirkom pries pora dienu buvo 53,99Lt... atrodo, o kiekis 72 vnt.). Kokybe irgi visai gera, vaikui tinka. Tai va, paskaiciavus per men ~ 10 Lt susitaupo, aisku nedaug, bet vis ......
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 01 11, 13:02)
pietums uzteks  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif aha, kaip aš sakau tarakonai puota kelia

QUOTE(bimkutele @ 2009 01 11, 16:35)
aš antrame nėštumo mėnesyje išėjau,tai tikrai nebūčiau gavusi 5mėn.nedarbingumo lapelio unsure.gif


būtum ax.gif

QUOTE(bimkutele @ 2009 01 11, 16:49)
jo nieko dabar nebepakeisiu blush2.gif
aplamai kai pirmas vaikutis nieko nežinai kaip kas kur doh.gif dabar daug ką kitaip daryčiau,ai gyveni ir mokaisi ax.gif


visada taip būna iš kitu nepasimokai tik iš savu klaidu

QUOTE(*SCENICA* @ 2009 01 11, 18:21)
Mes irgi taupyti pradejom su sauskelnemis. visada Pampersiukus vaikui pirkdavau, o paskui nusprendem keisti. Vyras nupirko Maximos, bet kokybe nelabai patiko, paskui padariau "tyrima" ir pastebejau, kad Happy tik keliais centais skiriasi (mes perkam 4 dydi, ju kaina kai pirkom pries pora dienu buvo 53,99Lt... atrodo, o kiekis 72 vnt.). Kokybe irgi visai gera, vaikui tinka. Tai va, paskaiciavus per men ~ 10 Lt susitaupo, aisku nedaug, bet vis ......


tai gerai kad vaikučiuo tinka, nes maniškė visom alergiška tik vienom ne doh.gif bet aš dabar tik nakčiai, kada miega pietu ir jeigu kur einam dedu, o taip lakstom su kelnytėm, va taip pasitaupo blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, o mums tikrai ne del krizes, bet vaikas pradejo taupyti, ismoko naudotis puoduku. 100 lt per men susitaupo.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2009 01 11, 20:07)
Sveikos, o mums tikrai ne del krizes, bet vaikas pradejo taupyti, ismoko naudotis puoduku. 100 lt per men susitaupo.


thumbup.gif šaunuolė mažutė, maniškė dar nenori tėveliams padėti taupyti verysad.gif na bet nieko dar padės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 11, 22:17)
thumbup.gif  šaunuolė mažutė, maniškė dar nenori tėveliams padėti taupyti  verysad.gif  na bet nieko dar padės  biggrin.gif


drinks_cheers.gif mano tokia pat,nesupranta,kad krizė,kad reikia ant puodo daryti ir pinigėlius padėti tėveliams taupyti lotuliukas.gif doh.gif
Kol MB dirba,tai dar nesiskundžiu,norėtus,aišku,daugiau sau leisti,bet negali doh.gif Tikiu,kad kažkada bus geriau,bet jei pats nesistengsi,tai niekas tau ir nepadės 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

pasisakysiu ir aš,m tęsdama "netaupių vaikų" hihihi.gif temą smile.gif

mano mažius jau senokai pampersų nebemato, tvarkosi tik ant puoduko, bet užpakaliuką valom tik su drėgnom servetėlėm ax.gif tualetinis popieruius - netinka vaikui blink.gif o viskas todėl, kad vienu metu turėjom didelių bėdų su vidurių užkietėjimu ir skausmais, tai palepinom biškutuką, kad mažiau skaudėtų blush2.gif tenka lepint iki šiol doh.gif
bet ką darysi - per mėnesį nesunaudojam daugiau negu pakelį, o iš nereikia pirkt pačių brangiausių, pigesnes vis renkuosi ax.gif
Atsakyti
Na, kam pampersai aktualu, o kam alwaysai... doh.gif Pastebėjau, kad daug išeina tam reikalui, nes namie trys moterys - aš ir dvi dukros, ir čia jau niekaip nesutaupysi.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 12, 09:31)
Na, kam pampersai aktualu, o kam alwaysai... doh.gif  Pastebėjau, kad daug išeina tam reikalui, nes namie trys moterys - aš ir dvi dukros, ir čia jau niekaip nesutaupysi.

drinks_cheers.gif
nekukliai kalbant, kad man vienai per mėnesį mažiausiai pakelio reikia blush2.gif
Atsakyti
ir prezervatyvai pabrango, bent jau mūsų mėgiama rūšis unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 12, 10:53)
ir prezervatyvai pabrango, bent jau mūsų mėgiama rūšis  unsure.gif  rolleyes.gif



Taupykit mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2009 01 12, 10:27)
Taupykit mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


teks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti