Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 16:25)

kai pagalvoju,jei dabar vyras važiuotų į komandiruotes,išvažiuodavo dviem savaitėm,tai jam reiktų gyventi ir man su vaiku doh.gif


o mums dabar taip ir yra, jam reikia gyventi vienam mieste mes kitam gyvenam doh.gif ir tikrai išeina daug daugiau pinigėliu nei gyventume kartu, bet aš džiaugiuosi bent tuo kad dar jis dirba blush2.gif

QUOTE(*Vasaros lietus* @ 2009 01 10, 17:35)
kažkaip neteko girdėti apie pilstomus kremus ir šampūnus g.gif  g.gif o gal yra kur nors? listen.gif


yra yra, kirpikloje aš pirkdavau kauke ir šampūna, tik dabar nebeperku nes kažkokie nebetokie pasidarė, ir brangu dabar jau man blush2.gif
Atsakyti
ogo kaip tikom sunku verysad.gif verysad.gif verysad.gif ir darbau mazai ir pajamas apkarpo nu patyliu verysad.gif verysad.gif nu o manasis irgi db nebera taik kaip ankscaiu kad kas kur biski kviestu i pahgalba ka nors suremontuot ar dar ka aprimo tie papildomi halymai verysad.gif jam stras nes reik alga naudoti doh.gif vakar isleke i turgu gryzo susiraukes piktas klausiu kas yra sako nieko neieina sutaupyti doh.gif pinigai tirpsta nu zodziu pyksta kad uz viska reikai moket doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 11, 10:40)
ogo kaip tikom sunku  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  ir darbau mazai ir pajamas apkarpo nu patyliu  verysad.gif  verysad.gif  nu o manasis irgi db nebera taik kaip ankscaiu kad kas kur biski kviestu i pahgalba ka nors suremontuot ar dar ka aprimo tie papildomi halymai  verysad.gif  jam stras nes reik alga naudoti  doh.gif  vakar isleke i turgu gryzo susiraukes piktas klausiu kas yra sako nieko neieina sutaupyti  doh.gif  pinigai tirpsta nu zodziu pyksta kad uz viska reikai moket  doh.gif


kokia cia kalba blink.gif g.gif nesikabineju, tiesiog nesuprantu, ka norejot pasakyti 4u.gif
Atsakyti
nu matyt mano klaviatura puliuoja doh.gif doh.gif pastaruoju metu nedasispaudzia matyt kai kurios raides verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2009 01 11, 08:48)
kokia cia kalba blink.gif  g.gif nesikabineju, tiesiog nesuprantu, ka norejot pasakyti 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 11, 11:08)
nu matyt mano klaviatura puliuoja  doh.gif  doh.gif  pastaruoju metu  nedasispaudzia matyt kai kurios raides  verysad.gif  doh.gif


išvalyk klaviatura ax.gif išimk raideles pamatysi kiek gėrio ten yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 11, 13:35)
išvalyk klaviatura  ax.gif išimk raideles pamatysi kiek gėrio ten yra  lotuliukas.gif


pietums uzteks lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 17:25)


baisu,o ir darbų nėra doh.gif aš pati sužinojusi,kad laukiuosi išėjau iš darbo,nes fizinis darbas,o aš turiu problemų su sveikata,o kitur neradau,nes besilaukiančios niekas nenorėjo priimti.tai atsistojau į darbo biržą,gavau 6mėn.pašalpą.tai vat pajamų jokių iš mano pusės blush2.gif



Va cia tai jau klaida didziule, nesciai galejot pasiimti nedarbingumo lapeli ir neprarasti pajamu.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 11, 18:27)
Va cia tai jau klaida didziule, nesciai galejot pasiimti nedarbingumo lapeli ir neprarasti pajamu.

ilgiau mėnesio vistiek nebūtų davę g.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 11, 17:33)
ilgiau mėnesio vistiek nebūtų davę g.gif

Nestukei butu. As kai laukiausi nuo pat nestumo pradzios turjau nedarbingumo lapeli, prastokai jauciausi.
Atsakyti
aš antrame nėštumo mėnesyje išėjau,tai tikrai nebūčiau gavusi 5mėn.nedarbingumo lapelio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 11, 17:35)
aš antrame nėštumo mėnesyje išėjau,tai tikrai nebūčiau gavusi 5mėn.nedarbingumo lapelio unsure.gif

As nuo 6 sav turejau nedarbingumo lapeli, o be to ginekologe gali parasyti pazyma, kad negalejote dirbti sunkaus darbo ir t.t. Bet nera ko aitrinti zaizdas, tik gaila , kad taip isejo...gaila, kad negaunat uz vaikuti pinigiuku. 4u.gif
Atsakyti