Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Sophi @ 2009 01 10, 13:53)
Toku atveju turbūt tikrai matyt reikia galvoti apie pajamų didinimą unsure.gif

pas vyrą varo nemokamų atostogų,o tuos,kuriuos palieka dirbt minimumą temokės,(vyras statybininkas)ieškosi nelegalaus darbo,bet deje skelbimų laikraščiuose nėra.bus tėvystės atostogose gaus 85%,vis geriau,nei be jokių pajamų būti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 10, 13:54)
Nu taip tikrai sunku, bet gyvenk ta viltimi, kad gi kažkada prašviesės. Svarbu būtumėt sveiki. 4u.gif

tas ir yra,kad pastoviai sergam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 16:04)
pas vyrą varo nemokamų atostogų,o tuos,kuriuos palieka dirbt minimumą temokės,(vyras statybininkas)ieškosi nelegalaus darbo,bet deje skelbimų laikraščiuose nėra.bus tėvystės atostogose gaus 85%,vis geriau,nei be jokių pajamų būti unsure.gif
Papildyta:

tas ir yra,kad pastoviai sergam ax.gif


pas mus panaši situacija, vyras mano ne statibininkas, bet irgi atkeidžia pas ji daug žmoniu atliginima numušė iki minimumo verysad.gif ir tai dabar su baime kad tik neatleistu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 10, 16:38)
Mokesčiai suprantu - neišvengiama. Gal galima plačiau kas nuomojama ir už ką paskola?
drinks_cheers.gif

nuomuojamas butas,o paskolą mes paėmėm,nes pradėjom nuo šaukšto gyventi,ir pirkom tik būtinus baldus,buitinę techniką,iš tų pačių ir vaikui viską supirkom.paskola 4m.liko dar 2m. ax.gif teko imti,nes neradom kur būtą išsinuomoti,o mūsų paprašė už metus sumokėti.Kas galėjo pagalvoti,kad taip nutiks doh.gif vyras dar dirbo papildomus darbus,dabar jau niekur nebėra darbų schmoll.gif
anksčiau dar ir anyta padėdavo,mėsa,daržovės,dabar žiūri,kad pačiai liktų,nes ir kiti jos vaikai iš jos vežasi.beje padeda kažkiek mano mama.
nu gal pagerės kada,nepuolam dar į panika,tik tiek,kad sau nieko leisti nebegalim. doh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 10, 18:10)
pas mus panaši situacija, vyras mano ne statibininkas, bet irgi atkeidžia pas ji daug žmoniu atliginima numušė iki minimumo  verysad.gif  ir tai dabar su baime kad tik neatleistu  doh.gif

baisu,o ir darbų nėra doh.gif aš pati sužinojusi,kad laukiuosi išėjau iš darbo,nes fizinis darbas,o aš turiu problemų su sveikata,o kitur neradau,nes besilaukiančios niekas nenorėjo priimti.tai atsistojau į darbo biržą,gavau 6mėn.pašalpą.tai vat pajamų jokių iš mano pusės blush2.gif
kai pagalvoju,jei dabar vyras važiuotų į komandiruotes,išvažiuodavo dviem savaitėm,tai jam reiktų gyventi ir man su vaiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 17:25)
nuomuojamas butas,o paskolą mes paėmėm,nes pradėjom nuo šaukšto gyventi,ir pirkom tik būtinus baldus,buitinę techniką,iš tų pačių ir vaikui viską supirkom.paskola 4m.liko dar 2m. ax.gif teko imti,nes neradom kur būtą išsinuomoti,o mūsų paprašė už metus sumokėti.Kas galėjo pagalvoti,kad taip nutiks doh.gif vyras dar dirbo papildomus darbus,dabar jau niekur nebėra darbų schmoll.gif
anksčiau dar ir anyta padėdavo,mėsa,daržovės,dabar žiūri,kad pačiai liktų,nes ir kiti jos vaikai iš jos vežasi.beje padeda kažkiek mano mama.
nu gal pagerės kada,nepuolam dar į panika,tik tiek,kad sau nieko leisti nebegalim. doh.gif  blush2.gif
Papildyta:

baisu,o ir darbų nėra doh.gif aš pati sužinojusi,kad laukiuosi išėjau iš darbo,nes fizinis darbas,o aš turiu problemų su sveikata,o kitur neradau,nes besilaukiančios niekas nenorėjo priimti.tai atsistojau į darbo biržą,gavau 6mėn.pašalpą.tai vat pajamų jokių iš mano pusės blush2.gif
kai pagalvoju,jei dabar vyras važiuotų į komandiruotes,išvažiuodavo dviem savaitėm,tai jam reiktų gyventi ir man su vaiku doh.gif
Kokiame mieste gyvenat? Man reikia smulkiu statybiniu paslaugu, bet nerandu zmogaus, kuris uzsiimtu smulkme. Tai gal Jus pagelbetumet man ir siek tiek prisidurtumet.
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2009 01 10, 18:30)
Kokiame mieste gyvenat? Man reikia smulkiu statybiniu paslaugu, bet nerandu zmogaus, kuris uzsiimtu smulkme. Tai gal Jus pagelbetumet man ir siek tiek prisidurtumet.

panevėžyje ax.gif bet vyras pagrinde betonuoja,jo ir specialybė dailydė-betonuotojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 10 sausio 2009 - 16:37
QUOTE(Sophi @ 2009 01 09, 09:44)
Nemažai apie taupymą yra www.taupymas.eu 4u.gif



kažkaip neteko girdėti apie pilstomus kremus ir šampūnus g.gif g.gif o gal yra kur nors? listen.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vasaros lietus* @ 2009 01 10, 17:35)
kažkaip neteko girdėti apie pilstomus kremus ir šampūnus g.gif  g.gif o gal yra kur nors? listen.gif

Kirpyklose galima nusipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 01 10, 17:41)
Kirpyklose galima nusipirkt ax.gif


Galima, tik kažin ar pigius ten pilsto g.gif
Man tada jau geriau visokie rusiški iš mažų parduotuvėlių ar kokio Drogo.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 10, 17:47)
Galima, tik kažin ar pigius ten pilsto g.gif
Man tada jau geriau visokie rusiški iš mažų parduotuvėlių ar kokio Drogo.

Nežinau, pati neperku. Turbūt nuo kirpyklos prestižiškumo priklauso ir kokius šampūnus ten naudoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 17:36)
panevėžyje ax.gif bet vyras pagrinde betonuoja,jo ir specialybė dailydė-betonuotojas.

Gaila, bet esat per toli
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 10:38)
gal kažkam ir atrodo,bet kai viską susimoki(nuoma,mokesčiai,paskola) ir lieka pragyvenimui 100-200lt.trims asmenims,tai ne tik,kad nėra iš ko taupyti,bet dar ir į skolas lendi doh.gif  blush2.gif

kaip jus isgyvnenat blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 01 11, 00:03)
kaip jus isgyvnenat blink.gif

mama mano dar paremia,gyvena ne LT,bet kiek paremia,viskas vaikui išeina blush2.gif taip ir gyvenam ax.gif
Atsakyti