Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Sophi @ 2009 01 09, 09:44)
Nemažai apie taupymą yra www.taupymas.eu 4u.gif


einu cekavitis biggrin.gif

QUOTE(Ledas @ 2009 01 09, 10:35)
drinks_cheers.gif  Mes su vyru žiūrėjom, tai irgi tokios nuomonės likom. Labai keista, kad jis projekto vadovo pareigas gavo, o pats nemoka savo šeimos biudžeto susitvarkyti doh.gif  MB sako, kad neblogai įmonės pinigus pašvaistys doh.gif


lotuliukas.gif


na va apsipirkau ir 100 lt palikau blink.gif ir nieko gero nepirkau verysad.gif na galima atmesti 40 lt pampersams tai kaip ir 60 lt gaunasi g.gif bet va užtai kavai 22 proc nuolaida pasinaudojau biggrin.gif ir dar samsono dešrytei 20 proc blush2.gif
Atsakyti
O as pradedu ismokti taupyti ko niekada gyvenime nemokejau. I parduotuve tik su sarasiuku
Atsakyti
norėčiau ir aš taupyti,bet nėra iš ko taupyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 00:02)
norėčiau ir aš taupyti,bet nėra iš ko taupyti doh.gif

Gal tik taip atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 00:02)
norėčiau ir aš taupyti,bet nėra iš ko taupyti doh.gif

Jeigu nėra iš ko taupyti, tuomet gal pravartu būtų išmokti racionaliai leisti pinigus ir galbūt ateis ta diena kai liks pinigų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 01:02)
norėčiau ir aš taupyti,bet nėra iš ko taupyti doh.gif

Kartais taip būna, tada taupome, kad išgyvent 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 01 10, 12:00)
Gal tik taip atrodo mirksiukas.gif

gal kažkam ir atrodo,bet kai viską susimoki(nuoma,mokesčiai,paskola) ir lieka pragyvenimui 100-200lt.trims asmenims,tai ne tik,kad nėra iš ko taupyti,bet dar ir į skolas lendi doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 11:38)
gal kažkam ir atrodo,bet kai viską susimoki(nuoma,mokesčiai,paskola) ir lieka pragyvenimui 100-200lt.trims asmenims,tai ne tik,kad nėra iš ko taupyti,bet dar ir į skolas lendi doh.gif  blush2.gif

Toku atveju turbūt tikrai matyt reikia galvoti apie pajamų didinimą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 11:38)
gal kažkam ir atrodo,bet kai viską susimoki(nuoma,mokesčiai,paskola) ir lieka pragyvenimui 100-200lt.trims asmenims,tai ne tik,kad nėra iš ko taupyti,bet dar ir į skolas lendi doh.gif  blush2.gif



Nu taip tikrai sunku, bet gyvenk ta viltimi, kad gi kažkada prašviesės. Svarbu būtumėt sveiki. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 10, 11:54)
Nu taip tikrai sunku, bet gyvenk ta viltimi, kad gi kažkada prašviesės. Svarbu būtumėt sveiki. 4u.gif

Savaime, mažai tikėtina, kad kažkada prašviesės. Reikia jau šiandien pradėti dėti pastangas, kad prašviesėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 11:38)
gal kažkam ir atrodo,bet kai viską susimoki(nuoma,mokesčiai,paskola) ir lieka pragyvenimui 100-200lt.trims asmenims,tai ne tik,kad nėra iš ko taupyti,bet dar ir į skolas lendi doh.gif  blush2.gif

Mokesčiai suprantu - neišvengiama. Gal galima plačiau kas nuomojama ir už ką paskola?

QUOTE(Sophi @ 2009 01 10, 11:58)
Savaime, mažai tikėtina, kad kažkada prašviesės. Reikia jau šiandien pradėti dėti pastangas, kad prašviesėtų ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 00:02)
norėčiau ir aš taupyti,bet nėra iš ko taupyti doh.gif


pas mane irgi nėra už ka taupyti, aš taupau kita prasme, peku mažiau kad sutilpčiau į to mėnesio pajamas, žiūriu kad užtektu sumokėti paskolas, mokesčius ir maistui , bei kitiems būtiniems dalikams blush2.gif ,
Atsakyti