Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Will @ 2009 01 08, 22:20)
Iš palikimo buvo atliktas buto remontas, o išmoka juk buvo paminėta  unsure.gif 
Išmoka man tai visai normali, juk čia net ne "lubos", yra kas daugiau gauna  unsure.gif


Aš nelabai įdėmiai žiūrėjau, tai tie 7000 Lt per mėn. jos pašalpa??? Aš supratau, kad tokios jų pajamos buvo kartu su vyru iki darbo netekimo.
Berods, buvo paminėta, kad ji dirbo TEO klientų vadybininke ar pan. Tikrai nemanau, kad ten tokia alga gaunama...
Atsakyti
Nemažai apie taupymą yra www.taupymas.eu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 08, 22:20)
Aš skaičiau straipsny laikraštyje apie juos, tai jie minėjo, kad dabar jau žino, kad ir laptopą reikia išjungti ir mobiliųjų telefonų kroviklių nebepalikinėja rozetėse... Iš to spėju, kad viską gana smulkiai aiškino, tik nesuprantu kodėl nerodė  unsure.gif  Gal pagalvojo, kad kiti ir taip žino hihihi.gif

o kur cia rase apie juos?

QUOTE(kismet @ 2009 01 09, 08:32)
Aš nelabai įdėmiai žiūrėjau, tai tie 7000 Lt per mėn. jos pašalpa??? Aš supratau, kad tokios jų pajamos buvo kartu su vyru iki darbo netekimo.
Berods, buvo paminėta, kad ji dirbo TEO klientų vadybininke ar pan. Tikrai nemanau, kad ten tokia alga gaunama...

7000 gaudavo per abu, dabar gauna tik ismoka, kuri yra 4200 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 09, 01:42)

žinok man kažkokia nesusitupėjus ta šeima pasirodė  blush2.gif
aha man irgi užkluivo kad labai jau greitai atsirado darbas  g.gif 

drinks_cheers.gif Mes su vyru žiūrėjom, tai irgi tokios nuomonės likom. Labai keista, kad jis projekto vadovo pareigas gavo, o pats nemoka savo šeimos biudžeto susitvarkyti doh.gif MB sako, kad neblogai įmonės pinigus pašvaistys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 01 09, 09:44)
Nemažai apie taupymą yra www.taupymas.eu 4u.gif

Einu pasisemt idėjų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 09, 10:25)
o kur cia rase apie juos?

Lietuvos Ryte tongue.gif Dieną prieš laidą 4u.gif

Einu žiūrėti naujos nuorodos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2009 01 09, 07:32)
Aš nelabai įdėmiai žiūrėjau, tai tie 7000 Lt per mėn. jos pašalpa??? Aš supratau, kad tokios jų pajamos buvo kartu su vyru iki darbo netekimo.
Berods, buvo paminėta, kad ji dirbo TEO klientų vadybininke ar pan. Tikrai nemanau, kad ten tokia alga gaunama...

4000lt gauna zmona (augindama siuo metu kudiku)..kai dirbo vyras apie/virs 7000lt suma susidedavo 4u.gif Kai ieskojosi darbo,zmona pasakojo,jog vyras ieskosi uz 3000lt-4000lt atlyginimo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ledas @ 2009 01 09, 09:35)
drinks_cheers.gif  Mes su vyru žiūrėjom, tai irgi tokios nuomonės likom. Labai keista, kad jis projekto vadovo pareigas gavo, o pats nemoka savo šeimos biudžeto susitvarkyti doh.gif  MB sako, kad neblogai įmonės pinigus pašvaistys doh.gif

nemanau,kad svaistys ar kad nevertas tokiu pareigu..kai kurie zmones gaudami normalius atlyginimus ipranta gyventi laisviau..kaip pasakojo herojai..jie nori gyventi dabar,pirkti ka nori,valgyti ka nori,iseiti pasizmoneti su draugais..savaitgaliais pramogauja ax.gif paskaiciavus,kokia suma gauna ir taip leidziant tikrai nera dideli tie pinigai 4u.gif ir issileidzia greitai+paskola apie 2000lt moka,bezinas,kiti mokesciai,kas cia lieka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 01 09, 15:04)
4000lt gauna zmona (augindama siuo metu kudiku)..kai dirbo vyras apie/virs 7000lt suma susidedavo 4u.gif Kai ieskojosi darbo,zmona pasakojo,jog vyras ieskosi uz  3000lt-4000lt atlyginimo mirksiukas.gif


Ačiū abiems už detalų išaiškinimą, nes aš tik fone pasileidusi buvau, tos pašalpos sumos išvis neišgirdau, tik apytikriai spėjau. Anyway, mano nuomonė apie laidą ir šeimą nepasikeitė. Bet gal įsivažiuos? smile.gif

Dar man buvo juokinga, kad "panelė bankininkė su mersedesu" rimtu veiduku tam vyrui ir žmonai priekaištavo, kad jie nuėjo į kiną lotuliukas.gif Vietoj to galėjo pasiūlyti, kaip protingai dozuoti pramogas, kaip padaryti tam tikrą pramogą kuo pigesnę (pvz.,kine nepirkti dėžės popkorno) ir t.t. Nes žmonės negali vien kruopom gyventi ir teliką žiūrėti, apkars jiems toks taupymas po pirmo mėnesio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kismet: 09 sausio 2009 - 16:21
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 16:27)
Aš kaip Miaška po apsipirkimo vakare sėdu ir susivedu, taip laiko mažiau atima. Tiesa, turguje ar kokiam kioskely ne visada čekį gausi, tada mėnesio gale nesusiveda galai... taip gruodį kažkur 30lt praganiau, nes kelias dienas neturėjau laiko susivesti išlaidas. MB tai vis kaupia kaupia čekius visą mėnesį, o paskui sėdi kokias 2-3 val kol atrenka ką kada pirko  unsure.gif

Kaip sukatės kad gale mėnesio gautumėt mažesnę sąskaitą už telefoną? Ji ne paslaptis, kiek vidutiniškai per mėnesį prakalbat?


Man su turgum irgi bėda. Nuėjus į turgų išsileidžia kažkaip labai daug. doh.gif Nemoku aš apsipirkinėti. Nusprendžiau, kad eidama į turgų įsidėsiu konkrečią suma pinigų, pvz. 100 Lt.

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 17:31)
Aš telefonui per mėnesį išleidžiu 15lt abonentas + 7lt Pildyk. MB įvairiai, bet 50lt per mėnesį neviršija  ax.gif  Būna kad telpa ir į 30lt/mėn. turim ir fiksuoto ryšio telefoną, nes antraip liktume be interneto... Šitas gėris su internetu per mėnesį išeina 60lt.

stengiamės kam galim naudotis skambindami į fiksuotą ryšį, nes turim daug nemokamų pokalbių mokėdami abonentinį fiksuoto ryšio, taip pat naudojamės skype.

Planuoju pereiti iš Bitės į Tele2, su tikslu kad sutaupysiu, bet jau keli mėnesiai nesiryžtu susitvarkyti šito reikalo...  doh.gif


O aš tai prieš metus blush2.gif pasiėmiau TELE2 abonentą, nors turėjau BITĖ. Bet užėjo kažkoks bizas. Tai dabar dar plieksiu po 18 Lt iki 2010 m.Su telefonais tai bėda, BITĖJ prakalbu iki 30 Lt, TELE - 18 Lt neviršiju. Vyras kažkaipvisada prakalba mažai po 20 Lt.




QUOTE(kismet @ 2009 01 08, 19:04)
Žiūriu tą laidą, kažkokia nerealistinė ji man...
Butas paskolinis, vaikiukas mažas, vyras nedirba ir šypsodamasis aiškina "leidžiam nesusimąstydami".
Na, nebent tas gautas palikimas tikrai didelis buvo ir jo vis dar yra... Arba mamytė iš Sodros "pagerintą" išmoką gauna.


Juk vaikas neturi dar metukų, tai jei ji iki dekreto uždirbo 4200 Lt, tai ir gauna savo atlyginimą 100 proc. Po metų bus prasčiau.Man tai irgi juokingai pasirodė,kad taip greitai susirado darbą.

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 08, 20:29)

Šiandien visų reikalingų produktų apsiprekinom ir tilpom į 40lt. user posted image Sakyčiau visai neblogai  unsure.gif


bigsmile.gif blink.gif Nu ir šaunuoliai. Mums nepavyko tai. Mes išleidom kažkur netoli 60 Lt.

QUOTE(Sophi @ 2009 01 08, 23:20)
Ikišimas į rozetę gal labiau dėl saugumo svarbus, dėl saugumo ir taupumo - jokių budėjimo (stand by) režimų schmoll.gif Krovikliai rozetėse taip pat eikvoja elektrą ax.gif


Paaiškinkit man blondinei, kaip tai palieka kroviklius rozetėje? Tai tipo pasikrauna ir telefoną atjungia, o pakrovėjas lieka rozetėje. Aš tai niekad taip nedarau. Pakrovėją įdedu tik tada,kai kraunamas telefonas,pakrovus telefoną pakrovėja iškart išimu.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 09, 18:33)
Man su turgum irgi bėda. Nuėjus į turgų išsileidžia kažkaip labai daug. doh.gif Nemoku aš apsipirkinėti. Nusprendžiau, kad eidama į turgų įsidėsiu konkrečią suma pinigų, pvz. 100 Lt.

aš irgi taip darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 09, 20:33)

Paaiškinkit man blondinei, kaip tai palieka kroviklius rozetėje? Tai tipo pasikrauna ir telefoną atjungia, o pakrovėjas lieka rozetėje. Aš tai niekad taip nedarau. Pakrovėją įdedu tik tada,kai kraunamas telefonas,pakrovus telefoną pakrovėja iškart išimu.

Mano vyras su savo sese taip daro, tik pasima telefona, ir neistraukia is rozetes, jau kaip nervuoja mane tokie dalykai ir niekaip negaliu ju atpratinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 01 09, 19:57)
aš irgi taip darau smile.gif



QUOTE(joliteee @ 2009 01 09, 20:15)
Mano vyras su savo sese taip daro, tik pasima telefona, ir neistraukia is rozetes, jau kaip nervuoja mane tokie dalykai ir niekaip negaliu ju atpratinti g.gif



blush2.gif Aš net nežinojau,kad taip galima. Bet rozetėje juk lieka pašalinis daiktas. Gal mano rozetės labai jau matomoj vietoj. g.gif
Atsakyti