Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(Saula* @ 2009 01 12, 16:12)
O kur nupirkti berniukui rašoma stalą su kėde įdomesnį ir už normalią kainą?  Mačiau faina stalą  ,,Monoidėja'' nu bet kaina virš 1000 blink.gif o kėdė virš 600. Medinė kėdė blink.gif


O nenorit patus padaryti? Pigiau gausis mirksiukas.gif Mes kaip tik dabar užsisakėm naują stalą pagal mūsų pageidaujamus matmenis thumbup.gif Beliks nupirkti kojas rolleyes.gif

Daluzenik, o kur šviesos šaltinis g.gif Tai labai aktualu bus, kai vaikas pradės mokintis: tada reiks gero apšvietimo.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 01 12, 21:41)
na jau lipduku cia nereikia,gyvas,vaikiskas kambarys,ramios spalvos,grazu.


Aš irgi manau, kad lipdukų nereikia. Manajam 2,5 metų, kakada buvau priklijavusi pūkuotuką ant spintos, tai greit nuluptas buvo. Ačiū dievui neliko žymių jokių, o tokių lipdukų būna Jonelyje (kaune).

O dėl tų vaikiškų staliukų ir baldelių - SBA matėme kelis variantus - tai buvo ir "popierinių" stalų, ten manasis tik užliptų ant tokio staliuko - iškart sulūžtų, bet kitas visai neblogas buvo, tik spalvos ružava/žydra. Ir labai ružavos daug. Tai tik tokių spalvų ir teturėjo, nes tipo ir berniukui, ir mergaitei tinka, dabar pas mus kojos žydros, o stalviršis ružavas, viena kėdutė ružava, kita žydra. Bet dzin visai, tokios pastelinės spalvos, ramios. Kol kas išlaiko mūsų "drambliuką". bigsmile.gif

Atsakyti
Idėjų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Baigeme ir mes vaiku kambaryje remonta blush2.gif Kol vyko remontas, vis pas jus uzeidavau pasiskaityti, pasiziureti, ideju pasisemti
Siandiena perziurejau temele, cia tokios neutralios spalvos vyrauja, mano dabar pasirode per ryskus manasis kurinys blush2.gif Bet svarbiausiai vaikams labai patinka, ir realiai labai siltas gavosi, tik truksta keliu smulkmenu - kilio, ir kedes prie stalo blush2.gif
Jusu teismui( tik dar nenuimti pledukai su besmegeniais ( po svenciu) patys ciuzinukai taip pat zalsvi
cia mazosios lovyte:
user posted image
Cia ta puse, kur miega dicke mano
user posted image
cia nuo rasomojo stalo pratesimas - komoda
user posted image
O cia visa dickes puse:
user posted image
o cia musu langas smile.gif
user posted image
Nuotraukos nelabai kokybiskos, fotografuota telefonu, bet bandziau isgauti maximuma is to kas yra realiai mirksiukas.gif
Laukiu Jusu komentaru blush2.gif
Atsakyti
Dzanetuk labai mielas kambariukas wub.gif spalvos pastelinės ramios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 14, 14:57)
Jusu teismui( tik dar nenuimti pledukai su besmegeniais ( po svenciu) patys ciuzinukai taip pat zalsvi

svajonių kambariukas wub.gif tikrai labai gražu wub.gif baldeliai labai gražios spalvos 4u.gif lubos thumbup.gif
gal išduosit paslaptį, kiek baldeliai kainavo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 14 sausio 2009 - 14:34
Aciu, mergaites, uz pagyrimus aciuks.gif
Baldelius braiziau, projektavau, spalvas rinkau pati. labiausiai patenkinta likau, kaipavyko spava lubu su stalo spalva praktiskai visiskai atitaikyti lotuliukas.gif kai pasiklausiau imonese kiek kainuotu pagaminti - uzdainavo arti nuo 8500 iki 10000. Tada suradau imone, kuri jau prie bankroto slenkscio - rizikavau, bet vaiku kambari padare vos ne idealiai.
Broko, aisku, siek tiek yra. Bet visumoj rezultatu labai patenkinta. Ir sumokejome 6500 - cia numeciau uz visa broka ir t.t.
Kas man labiausiai patinka, kad vietos rubeliams yra daaaaauuuuuuggggg!!! Ir zaislus visus i lovos stalciukus galima sukrauti - jie yra didziuliai.
Gal but siuo momentu pasiryzciau sumoketi tais 3000-4000 daugiau, bet butu kokybiskiau.
Atsakyti
QUOTE(Faustyte @ 2009 01 11, 18:39)
o kur ta portugaliska kamsti isijgijote? as irgi vaiku kambarį noriu iškloti kamstine danga 4u.gif


Kaune iš Ferimpex pirkom. yra nete jų tinklalapis.
Atsakyti
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 14, 15:49)
Aciu, mergaites, uz pagyrimus aciuks.gif


bigsmile.gif
labai mielas mergyciu sesyciu kambariukas
toks tikrai mergaitiskai jaukus siltas ir smagus
tikrai tikra svajone
man labai grazu wub.gif

labai labai grazu
viska labai suaniai padaret wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 14, 15:57)
Laukiu Jusu komentaru blush2.gif


tikrai labai jaukus ir šiltas kambariukas drinks_cheers.gif Šaunuolė thumbup.gif gerai padirbėjai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 14, 15:57)
Sveikos 4u.gif
Baigeme ir mes vaiku kambaryje remonta blush2.gif Kol vyko remontas, vis pas jus uzeidavau pasiskaityti, pasiziureti, ideju pasisemti
Siandiena perziurejau temele, cia tokios neutralios spalvos vyrauja, mano dabar pasirode per ryskus manasis kurinys blush2.gif  Bet svarbiausiai vaikams labai patinka, ir realiai labai siltas gavosi, tik truksta keliu smulkmenu - kilio, ir kedes prie stalo blush2.gif
Jusu teismui( tik dar nenuimti pledukai su besmegeniais ( po svenciu) patys ciuzinukai taip pat zalsvi
cia mazosios lovyte:
user posted image
Cia ta puse, kur miega dicke mano
user posted image
cia nuo rasomojo stalo pratesimas - komoda
user posted image
O cia visa dickes puse:
user posted image
o cia musu langas smile.gif
user posted image
Nuotraukos nelabai kokybiskos, fotografuota telefonu, bet bandziau isgauti maximuma is to kas yra realiai mirksiukas.gif
Laukiu Jusu komentaru blush2.gif

Viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tik vieno daikto vaiku kambaryje atsisakyciau - televizoriaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Nei prideti, nei atimti, mielas kambarelis wub.gif 4u.gif
Atsakyti