Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(muminukas @ 2009 01 09, 08:06)
beje, gal kas nors esate pirkę šiuos stalus?

bigsmile.gif
yra fainuoliu
tas zebrinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 01 09, 09:51)
bigsmile.gif
yra fainuoliu
tas zebrinis  wub.gif


bet įdomu, kokios kainelės? kažkaip įtariu, kad labai aukštos g.gif vakar vaikų mieste kinų gamybos stalą žiūrinėjom, su pakeliamu stalviršiu, tai 1700 kainavo, o čia vokiškas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 09 sausio 2009 - 11:09
QUOTE(muminukas @ 2009 01 09, 11:06)
bet įdomu, kokios kainelės? kažkaip įtariu, kad labai aukštos  g.gif vakar vaikų mieste kinų gamybos stalą žiūrinėjom, su pakeliamu stalviršiu, tai 1700 kainavo, o čia vokiškas  g.gif


Labai tiksliai nepasakysiu, reiktų ieškoti bukleto, bet sukomplektavus pilnai, su stalčių bloku, kėde, gaunasi virš 5 t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 01 09, 12:06)
bet įdomu, kokios kainelės? kažkaip įtariu, kad labai aukštos  g.gif vakar vaikų mieste kinų gamybos stalą žiūrinėjom, su pakeliamu stalviršiu, tai 1700 kainavo, o čia vokiškas  g.gif

Tikrai nepigu, pernai pati domėjausi, tai vien trumpesnis stalas be stalčių konteinerio kainavo 1700Lt doh.gif ir tai dar, man atrodo, kažkokia nuolaida buvo. Kėdė irgi panašiai...Pirkom Kettler firmos, pigesnį , bet tikrai neprastą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2009 01 09, 11:49)
Labai tiksliai nepasakysiu, reiktų ieškoti bukleto, bet sukomplektavus pilnai, su stalčių bloku, kėde, gaunasi virš 5 t. 4u.gif


eina sau blink.gif iki 2000 dar mokėtume, vis tiek svarbu laikysena, patogumas, bla bla bla... bet 5000... blink.gif
Papildyta:
QUOTE(ziogiux @ 2009 01 09, 12:55)
Tikrai nepigu, pernai pati domėjausi, tai vien trumpesnis stalas be stalčių konteinerio kainavo 1700Lt doh.gif ir tai dar, man atrodo, kažkokia nuolaida buvo. Kėdė irgi panašiai...Pirkom Kettler firmos,  pigesnį , bet tikrai neprastą mirksiukas.gif


o kur kettler rasti? dabar per googlą man vien teniso stalus meta g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 01 09, 13:26)
o kur kettler rasti? dabar per googlą man vien teniso stalus meta  g.gif


Man rodos per otto katalogą bandyk, esu kažkada žiūrėjusi smile.gif
Papildyta:
Pvz. http://www.otto.de/i...p;ProductPage=7 yra ir pigesnių ir brangesnių .
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2009 01 09, 13:40)
Man rodos per otto katalogą bandyk,  esu kažkada žiūrėjusi  smile.gif
Papildyta:
Pvz. http://www.otto.de/i...p;ProductPage=7 yra ir pigesnių ir brangesnių .


aciuks.gif
ta vokiečių kalba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 01 09, 13:41)
aciuks.gif
ta vokiečių kalba  doh.gif

Nėra už ką biggrin.gif
dar čia pažiūrėk http://www.vadasiga....ugantys_baldai/ Jie kiek pamenu taivaniečių, pigesni nei mollai.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 01 09, 14:26)
eina sau  blink.gif iki 2000 dar mokėtume, vis tiek svarbu laikysena, patogumas, bla bla bla... bet 5000...  blink.gif
Papildyta:
o kur kettler rasti? dabar per googlą man vien teniso stalus meta  g.gif

laikysena reik stebet ir taisyt jei blgai sedi
svarbiausai reikiamo aukscio stalas ir kede
man tai ir 2000 atrodo daug doh.gif blush2.gif

kazkaip mes patys uzaugom prie paprastu ir nei kuproti nei kreivi biggrin.gif

nupirkom mes paprastuti dideli - tai sedi tiesiai graziai ir liuks rolleyes.gif ir kainavo juokingai smile.gif
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 01 09, 14:41)
aciuks.gif
ta vokiečių kalba  doh.gif

Aš iš Otto ir užsakinėjau, gavosi pigiau nei Fibiuroj. Ir aprašymą man išvertė, tik užsakymo laukėm gal 2 mėnesius. Šiaip tai gal ir nebūčiau tokio pirkus, bet vaikiui stuburo problemos išlindo, tai ir giebėmės, ko galėjom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogiux @ 2009 01 09, 13:55)
Aš iš Otto ir užsakinėjau, gavosi pigiau nei Fibiuroj. Ir aprašymą man išvertė, tik užsakymo laukėm gal 2 mėnesius. Šiaip tai gal ir nebūčiau tokio pirkus, bet vaikiui stuburo problemos išlindo, tai  ir giebėmės, ko galėjom  blush2.gif


o iš otto kaip užsisakinėjai? per sm tarpininkę? nieko vokiškai nesuprantu doh.gif bet įdomių dalykų radau aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 01 09, 15:27)
o iš otto kaip užsisakinėjai? per sm tarpininkę? nieko vokiškai nesuprantu  doh.gif bet įdomių dalykų radau aciuks.gif

Užsisakinėjau per "Baltposta" atstovybę savo mieste. Susirašiau visus kodus iš interneto, nusinešiau, tada man išvertė aprašymą, paskaičiavo kainą. nereikėjo net priedo už svorį mokėti (kažkaip to stalo už baldą nelaikė biggrin.gif ), sumokėjau avansiuką ir laukiau rolleyes.gif tikrai nieko sudėtingo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogiux: 09 sausio 2009 - 14:39