Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(julija4ever @ 2009 02 28, 16:49)
Man asmeniskai labai patinka tokios ryskios spalvos, ypac vaiku kambaryje thumbup.gif  Tik galvoju, ar vaikams nebus sunku tame kambaryje. Ta prasme, kad ryskumo ir margumo dar zaislai ir aksesuarai prideda g.gif

tiesa sakant kai rinkau spalvas, jos ant paletes buvo blankesnes... gavosi tokios. Bet spinteles bus sviesios... bandysim gesint kazkiek ta ryskuma.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 02 28, 15:40)
Pasirodom ir mes smile.gif
Sveiki atvyke pas Stebukliukus smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

kambari dar truksta spinteliu,kurias dekupazinu blush2.gif stoves ten kur dabar zaislai

grazu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 28 vasario 2009 - 16:20
Nu fainai. thumbup.gif Tiesa, sienos kiek per ryškios, bet jeigu nugesinti pavyks, tai tada išvis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 02 28, 07:55)
tiesa sakant kai rinkau spalvas, jos ant paletes buvo blankesnes... gavosi tokios. Bet spinteles bus sviesios... bandysim gesint kazkiek ta ryskuma.


Vis tiek grazu ir jauku 4u.gif
O su dazais taip daznai buna. Man parduotuveje daze ant didesnio ploto (ant popieriaus), kad parodyti kaip atsrodys ryski spalva ir ar nebus per riskiai.
Noriu ne i tema paklausti: Kodel kambary nera plintusu? O gal ju tiesiog neturi buti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 02 28, 18:38)
Vis tiek grazu ir jauku 4u.gif
O su dazais taip daznai buna. Man parduotuveje daze ant didesnio ploto (ant popieriaus), kad parodyti kaip atsrodys ryski spalva ir ar nebus per riskiai.
Noriu ne i tema paklausti: Kodel kambary nera plintusu? O gal ju tiesiog neturi buti? blush2.gif


O man labai gražu tos ryškios spalvos smile.gif Ir atrodo liuks variantas. Kaip vaikai jausis tame kambaryje priklauso nuo jų būdo. Šiaip, jei vaikas ramus, uždaras, jam net rekomenduojama ryškiai dažyti kambarį, o jei vaikas - hiperiukas, jautrus, irzlus- tada pastelinės.
O atsakymas nuotraukose smile.gif. Man atrodo, kad mažyliai ten puikiai jaučiasi wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Redos @ 2009 02 28, 12:36)
Na šitas variantas yra tik mintis, kuri bus su pataisymais. Bus patalynės dėžės šonuose lovų, kurios tarnaus ir kaip sienelė, kai lovos bus ištraukiamos. Pertvara nuo pakylos bus toks ale stelažiukas, ne tokia sienelė, kurią matote. Pas mus lubos aukštesnės, todėl nuo pakylos iki lubų gaunasi pakankamai daug vietos. Po ta pakyla normaliai išsisiurbs viskas, nes ji nėra tokia jau plati. Lovas vaikams teks pasikloti, kitu atveju jie neturės kur žaisti (piktybiškai dėl to džiaugiuosi  biggrin.gif ).

Visada norėjau kažkaip atskirti tą kambarį, kad jis būtų "kvadratiškesnis". Ir taip dėliojau, ir kitaip, bet sunkiai gavosi. Dviaukštės lovos niekada nenorėjau, o su 2 atskirom lovom kambarys gaunasi "vagoninis". Todėl ir prilipo šitas variantas. Kai pasidarysim, tikiu, kad matysiu minusus, kuriuos galėsiu čia surašyti, kad kiti mūsų tam tikrų klaidų nedarytų. Bet pati idėja man geresnė už labai daug apsvarstytų kitų variantų. Na, greitai tai to kambario nebus dar, nes tik dažus vaikų kambaryje nulupom, bet kai bus - būtinai parašysiu kas prie ko  biggrin.gif .

Tiesa, ne toks jau mažas kambarys vaikų, tiesiog visada siekiu, kad kiek įmanoma visko būtų minimum, o tuščios erdvės būtų kuo daugiau. Tai man jau vien tik 2 lovos, 2 stalai paniką kelia  lotuliukas.gif . Žiūrėsim, kolkas aš spirgu dėl to kambario, o ateitis parodys kas prie ko.


noriu tik padrąsinti tave daryti šį variantą. Daug pliusų matau. Pirmiausiai erdvės sutaupysi. Tikrai tos lovos patogios. Dirbu darželyje ir mūsų grupėse tokių lovų daug. Auklėtojos ir šeiminkutės džiaugiasi. Kitas pliusas - kambarys nestandartiškas. Abėjingų jam nebus smile.gif.
Mes irgi padareme nestandrtišką kambarį dukrai. Daug kas ant manęs rėkė, kvailino, sukiojo pirštus prie smilkinio. Ypač meistrai thumbup.gif . Bet kaip gavosi esame patenkinti.
Tikiuosi šiandien arba ryt įdėsiu nuotraukas. Kol kas dar grindys nesudėtos. Apie baldus kalbos nėra. Bet man vis tiek smagu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanty: 28 vasario 2009 - 17:33
QUOTE(Redos @ 2009 02 27, 14:00)
O vat mes bandysim kopijuoti šitą variantą:

user posted image
user posted image

su patobulinimais. Kas gausis - parodysiu (tik nežinau kada)  biggrin.gif


man sitas variantas irgi istrigo kaip puikus pvz,kai neturint dideliu galimybiu galima vistiek isspaust daug... dabar visiems draugams gyvenantiems butuose siulau taip taupyt vieta smile.gif

QUOTE(kristik @ 2009 02 28, 02:09)
Priekabių rasti visada galima  mirksiukas.gif Aš esu labai priekabi, bet šiuo atveju minusiukai mano požiūriu tikrai nėra dideli smile.gif Stums ar nestums, tvarkys ar netvarkys - tai priklauso nuo konkretaus vaiko ir šeimos, todėl nematau čia didesnių minusų nei įprastais atvejais smile.gif Šis variantas puiki išeitis, kai kambariukai nėra dideli, aš geriau rinkčiausi tokį nei apkrautą variantą, kur nei praeiti normaliai nėra kur, o kiekvienas papildomas daiktas prideda chaoso  rolleyes.gif

Dėl ratukų, tai viskas priklauso nuo lovos, kurią pasirinksit, bet kiek teko matyti, tai lovose ratukai būna gan masyvūs ir guminiai, todėl nematau jokios apibraižymo grėsmės smile.gif Žinoma, svarbu, kad ratukai būtų su stabdžiais  drinks_cheers.gif


thumbup.gif viskas tiesa 4u.gif va balionas smile.gif

QUOTE(Stebukle @ 2009 02 28, 16:40)
Pasirodom ir mes smile.gif
Sveiki atvyke pas Stebukliukus smile.gif
user posted image

kambari dar truksta spinteliu,kurias dekupazinu blush2.gif stoves ten kur dabar zaislai


pradine mano mazosios kambario spalvu gama buvo beveik tokia(na gal ne tokio ryskumo) smile.gif bet ji spirguliukas,tai permasciau daryt labiau pastelinius situ spalvu atspalvius ir dazyt ne visas sienas(dabar jos baltos),o jei truks pridesiu detaliu-kilimas+sedmaisiai...dar kokios ryskios lentyneles... manau,kad baldai sugers dali ryskumo,bet vaikams spalvu reik smile.gif
Atsakyti
Aciu visiems uz nuomones.

QUOTE(julija4ever @ 2009 02 28, 17:38)
Vis tiek grazu ir jauku 4u.gif
O su dazais taip daznai buna. Man parduotuveje daze ant didesnio ploto (ant popieriaus), kad parodyti kaip atsrodys ryski spalva ir ar nebus per riskiai.
Noriu ne i tema paklausti: Kodel kambary nera plintusu? O gal ju tiesiog neturi buti? blush2.gif

Zinokit labai skiriasi tie dazai... Miegamaji daze 3 kartus, tai su kiekvienu nudazymu, spalva gavosi sviesesne. Vaiku kambari, su kiekvienu nudazymu spalva isryskejo ir patamsejo doh.gif
Kolkas nededam plintusu, nes juos irgi dekupazinsiu smile.gif Ant pacio galo jie bus pritaikyti atsizvelgiant i visuma smile.gif

Atsakyti
man grazus vaiku kambarys ryskus, pati pasirinkau zalia spalva vaiku miegamajam, labai idomu kaip nusidazys atrodys g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti