Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(Redos @ 2009 02 27, 13:00)
O vat mes bandysim kopijuoti šitą variantą:

koks idomus variantas, gera ideja su tom lovom, kiek vietos susitaupo, tik kazin ar patogu ir praktiska g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 27, 15:10)
koks idomus variantas, gera ideja su tom lovom, kiek vietos susitaupo, tik kazin ar patogu ir praktiska g.gif

Aha rolleyes.gif O kur patalynę vaikų sudėt? g.gif
Atsakyti
Na, merginos, daugiau fantazijos mirksiukas.gif Visų pirma klausimas koks tos sienos, prie kurios bus lovos, plotis - jei didesnis nei nuotraukoj, galima padaryti šonuose ištraukiamus stalčius smile.gif , jei stalčiams vietos nelieka, galima padaryti lovoms didesnes nišas, kad lova tilptų pilnai paklota (t.y. tvarkingai patiesta patalynė, apklota užtiesalu - taip net patogiau vaikasm būtų, nes nereiktų patalynės kiekvieną kartą iš kažkur ištraukinėti ir kloti), kitas variantas (čia jau priklauso nuo lovos) - stalčius galėtų išsitraukti iš po čiužinio, na ir paprasčiausias variantas - spintos apačioje padaryti erdvesnius stalčius ir ten laikyti patalynę ax.gif
Atsakyti
as dar turejau galvoje ar patogu bus vaikams istraukineti tas lovas, dar ziurint kokiu metu vaikai ten gyvens. ax.gif bet ideja tikrai faina, lauksim tavuju nuotrauku, o po to ir komentaru is praktines puses biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 27 vasario 2009 - 16:24
Beje, dėl praktiškumo negalėčiau nieko pasakyti, nes pati nenaudojau (turėjau šią nuotrauką, kai dar galvojom perdarinėti buto kambarius), bet vieną pliusiuką įžvelgiu - toks variantas galėtų vaikus šiek tiek daugiau skatinti pasikloti lovas, nes nepaklotos lovos tiesiog neįšeis sustumti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 27, 16:24)
as dar turejau galvoje ar patogu bus vaikams istraukineti tas lovas, dar ziurint kokiu metu vaikai ten gyvens.  ax.gif  bet ideja tikrai faina, lauksim tavuju nuotrauku, o po to ir komentaru is praktines puses biggrin.gif


Kai vietos nėra daug, tai nemanau, kad turėtų sudaryti daugiau nepatogumų nei pvz. išskleidinėti tas sudedamas lovas, o dar jei klojama būtų "gražiai patiesta patalynė + užtiesalas", tai išvis vargo nematau - išsitraukei lovą, nuėmei užtiesalą ir šmurkšt į lovą rolleyes.gif

Redos, būtinai įdėk foto, kai turėsi rezultatą mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taitik vienas dalykas idomu, ar ten negyvens vienos dulkes, po ta pakyla uz tu lovu? Ideja labai grazi, tik va tas prakiskumas man nelabai pastebimas
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2009 02 27, 17:38)
Man taitik vienas dalykas idomu, ar ten negyvens vienos dulkes, po ta pakyla uz tu lovu? Ideja labai grazi, tik va tas prakiskumas man nelabai pastebimas


Vienos tai negyvens - kartu su lovomis biggrin.gif Šiaip tai nematau jokių tame problemų - ištraukei lovą, prasiurbliavai kaip ir visur kitur, išvalei ir viskas smile.gif Anga nemaža, tad neturėtų būti labai nepatogu. Arba lovų nišas reikia apkalti, kad šonuose nebūtų ertmių, tai iš vis bus paprasta rolleyes.gif Juk ir paprastas lovas reikia atitraukti, kad susitvarkyti, o čia dar su ratukais bigsmile.gif

Redos, dar viena idėja kilo man - jei kambariukas pas jus labai mažas, tai laiptukus galima padaryti pristumiamus, o toje vietoje galima įkomponuoti ištraukiamą stalčių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 27 vasario 2009 - 18:09
QUOTE(kristik @ 2009 02 27, 16:30)
.....bet vieną pliusiuką įžvelgiu - toks variantas galėtų vaikus šiek tiek daugiau skatinti pasikloti lovas, nes nepaklotos lovos tiesiog neįšeis sustumti  biggrin.gif

tai ir nestums smile.gif

QUOTE(Sigitano @ 2009 02 27, 17:38)
Man taitik vienas dalykas idomu, ar ten negyvens vienos dulkes, po ta pakyla uz tu lovu? Ideja labai grazi, tik va tas prakiskumas man nelabai pastebimas

acha ar irgi pagalvojau kaip ten su dulkem ir ju valymu, kaip is viso ta mechanizma padaryti, kad blokuotusi lovos, bet galima butu istraukti jas isvalyti ir kaip padaryti, kad nuo tu ratuku nesusibraizytu grindys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 27, 19:32)
tai ir nestums smile.gif
acha ar irgi pagalvojau kaip ten su dulkem ir ju valymu, kaip is viso ta mechanizma padaryti, kad blokuotusi lovos, bet galima butu istraukti jas isvalyti ir kaip padaryti, kad nuo tu ratuku nesusibraizytu grindys g.gif


Priekabių rasti visada galima mirksiukas.gif Aš esu labai priekabi, bet šiuo atveju minusiukai mano požiūriu tikrai nėra dideli smile.gif Stums ar nestums, tvarkys ar netvarkys - tai priklauso nuo konkretaus vaiko ir šeimos, todėl nematau čia didesnių minusų nei įprastais atvejais smile.gif Šis variantas puiki išeitis, kai kambariukai nėra dideli, aš geriau rinkčiausi tokį nei apkrautą variantą, kur nei praeiti normaliai nėra kur, o kiekvienas papildomas daiktas prideda chaoso rolleyes.gif

Dėl ratukų, tai viskas priklauso nuo lovos, kurią pasirinksit, bet kiek teko matyti, tai lovose ratukai būna gan masyvūs ir guminiai, todėl nematau jokios apibraižymo grėsmės smile.gif Žinoma, svarbu, kad ratukai būtų su stabdžiais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 28 vasario 2009 - 01:10
Na šitas variantas yra tik mintis, kuri bus su pataisymais. Bus patalynės dėžės šonuose lovų, kurios tarnaus ir kaip sienelė, kai lovos bus ištraukiamos. Pertvara nuo pakylos bus toks ale stelažiukas, ne tokia sienelė, kurią matote. Pas mus lubos aukštesnės, todėl nuo pakylos iki lubų gaunasi pakankamai daug vietos. Po ta pakyla normaliai išsisiurbs viskas, nes ji nėra tokia jau plati. Lovas vaikams teks pasikloti, kitu atveju jie neturės kur žaisti (piktybiškai dėl to džiaugiuosi biggrin.gif ).

Visada norėjau kažkaip atskirti tą kambarį, kad jis būtų "kvadratiškesnis". Ir taip dėliojau, ir kitaip, bet sunkiai gavosi. Dviaukštės lovos niekada nenorėjau, o su 2 atskirom lovom kambarys gaunasi "vagoninis". Todėl ir prilipo šitas variantas. Kai pasidarysim, tikiu, kad matysiu minusus, kuriuos galėsiu čia surašyti, kad kiti mūsų tam tikrų klaidų nedarytų. Bet pati idėja man geresnė už labai daug apsvarstytų kitų variantų. Na, greitai tai to kambario nebus dar, nes tik dažus vaikų kambaryje nulupom, bet kai bus - būtinai parašysiu kas prie ko biggrin.gif .

Tiesa, ne toks jau mažas kambarys vaikų, tiesiog visada siekiu, kad kiek įmanoma visko būtų minimum, o tuščios erdvės būtų kuo daugiau. Tai man jau vien tik 2 lovos, 2 stalai paniką kelia lotuliukas.gif . Žiūrėsim, kolkas aš spirgu dėl to kambario, o ateitis parodys kas prie ko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redos: 28 vasario 2009 - 10:47
Pasirodom ir mes smile.gif
Sveiki atvyke pas Stebukliukus smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

kambari dar truksta spinteliu,kurias dekupazinu blush2.gif stoves ten kur dabar zaislai
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 02 28, 07:40)
Pasirodom ir mes smile.gif


Man asmeniskai labai patinka tokios ryskios spalvos, ypac vaiku kambaryje thumbup.gif Tik galvoju, ar vaikams nebus sunku tame kambaryje. Ta prasme, kad ryskumo ir margumo dar zaislai ir aksesuarai prideda g.gif
Atsakyti