Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(kristik @ 2009 02 25, 23:20)
Kas be ko, kad mažiukams smagiau gyventi kartu smile.gif Pas mane pametinukai, tai iki mokyklos jų miegamasis bus bendras, tačiau kambarius darėme du atskirus - vienas miegojimui, kitas žaidimams smile.gif

pametinukai tai panasu kaip dvynukai-jie nuo mazens kartu,bet kai skirtumas didesnis,tai jau ir interesai skirias ir draugai ir zaidimai (pvz.: vienas jau eina i mokykla ir atsiveda draugu klasioku,o kitas dar tik mokos vaiksciot ir tampo vyresniojo daiktus...)... o dar jei skirtingu lyciu vaikai blush2.gif is savo patirties sakau (pas mus 4 metu skirtumas),kad gyvent atskirai yra tikrai geriau nei kartu... aisku kai galimybes ta leidzia...
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2009 02 25, 13:40)
O man tas stalas cia prie baltu baldu is vis nedera ax.gif

o man grazu. tiksliau labai jauku wub.gif siaip derinti atrodo nederinamus dalykus yra beveik menas. mane tiesa sakant erzina lietuviu potraukis "komplektams", jokios kurybos, pashtampavai ir ramu.
Kita vertus juk ir neturi buti grazu visiems, tiesa mirksiukas.gif bet kad dera, tai faktas, gal tik toks derinimas ne visiems patinka smile.gif .
tiesa vakar uzmaciau dizaineriu kurtus baldus virtuveje, plokstiniai baldai (niu labai jau stiliovi, nei rankeneliu, nei stalciuku, niu ir t.t. ) ir salia valgomojo baldai: du mediniai suolai be atlosu, be nieko, labai minimalistiniai, ir toks pat stalas, kaip ir suolai. grubus tokie, na atrodo nieko bendro su virtuve, nei forma, nei medziaga. dera nuostabiai. (tik man uzkliuvo tie suolai, prisiminiau vestuves kazkodel, kai tenka kojas kilnoti per juos, kad visu ant koju nepastatyti biggrin.gif ). ir siaip, pilni zurnalai (ir ne lietuviki, ir ne rusiski) interjero pavyzdziu, kuriuose rasite tokiu baldu "issisokeliu" smile.gif .zinau, kad ne prie vaiku temos sis pasisakymas gal, bet jei jau kalbeti apie dera nedera, tai truputuka leidau sau pasisakyti sia tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 02 25, 22:20)
Kas be ko, kad mažiukams smagiau gyventi kartu smile.gif Pas mane pametinukai, tai iki mokyklos jų miegamasis bus bendras, tačiau kambarius darėme du atskirus - vienas miegojimui, kitas žaidimams smile.gif

drinks_cheers.gif mūsų bus 4 metų skirtumas, bet taip pat bus/yra miegamasis (kol kas dar tik vieno vaiko) ir žaidimų kambarys. kolėgė turi 3 vaikus 2-3 metų skirtumu susilaukusi, tai irgi visi bernai viename kambaryje miega, nenori atskirai.
na, būtų skirtingos lyties, tai gal kitaip būtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 26, 08:11)
drinks_cheers.gif mūsų bus 4 metų skirtumas, bet taip pat bus/yra miegamasis (kol kas dar tik vieno vaiko) ir žaidimų kambarys. kolėgė turi 3 vaikus 2-3 metų skirtumu susilaukusi, tai irgi visi bernai viename kambaryje miega, nenori atskirai.
na, būtų skirtingos lyties, tai gal kitaip būtų  unsure.gif

Pas mane berniukui 11 mergaitei 8 turi atskirus kambarius, bet patys susinešė lovas į vieną kambarį pasidarė ten miegamajį, o iš kito darbo-žaidimų kambarį. Jiems taip sakė smagiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 02 25, 22:40)
pametinukai tai panasu kaip dvynukai-jie nuo mazens kartu,bet kai skirtumas didesnis,tai jau ir interesai skirias ir draugai ir zaidimai (pvz.: vienas jau eina i mokykla ir atsiveda draugu klasioku,o kitas dar tik mokos vaiksciot ir tampo vyresniojo daiktus...)... o dar jei skirtingu lyciu vaikai  blush2.gif  is savo patirties sakau (pas mus 4 metu skirtumas),kad gyvent atskirai yra tikrai geriau nei kartu... aisku kai galimybes ta leidzia...


Visiškai sutinku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 02 26, 00:20)
Kas be ko, kad mažiukams smagiau gyventi kartu smile.gif Pas mane pametinukai, tai iki mokyklos jų miegamasis bus bendras, tačiau kambarius darėme du atskirus - vienas miegojimui, kitas žaidimams smile.gif

drinks_cheers.gif pas mus du metai skirtumas, bet irgi planuoju miegamajį ir žaidimų kambarį, nes darosi chebrantės abi, o vėliau jau galės išsiskirti, kai poreikis ateis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzio ziedai: 27 vasario 2009 - 10:21
[quote=Cobre,2009 02 26, 01:28]
Kita vertus juk ir neturi buti grazu visiems, tiesa mirksiukas.gif bet kad dera, tai faktas, gal tik toks derinimas ne visiems patinka smile.gif .
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(lulk@ @ 2009 02 25, 12:25)
drinks_cheers.gif  ir man truputi ne i tema...


Man labai grazu, idomiau nei viskas vienos spalvos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 02 25, 00:14)


Man būtų labai gražu, jei stalas būtų tokios spalvos kaip spintos viršutinė dalis ax.gif
Atsakyti
O vat mes bandysim kopijuoti šitą variantą:

user posted image
user posted image

su patobulinimais. Kas gausis - parodysiu (tik nežinau kada) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2009 02 27, 13:00)
O vat mes bandysim kopijuoti šitą variantą:

user posted image
user posted image

su patobulinimais. Kas gausis - parodysiu (tik nežinau kada)  biggrin.gif

idomus variantas, jauciu pirma kart matau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 02 27, 14:54)
idomus variantas, jauciu pirma kart matau  thumbup.gif  thumbup.gif


Tą variantą šitame forume užmačiau. Iškarto atšaukiau visą projektą, kuris jau buvo pradėtas kurti. Dabar MB galvą kaso ir techninius pakylos niuansus sprendžia biggrin.gif
Atsakyti