Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 02 25, 00:14)



kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 02 22, 01:36)
As galvoju priklauso nuo lango ir kambario, reik pamatyti tadu butu aiskiau. nes va musiskis labai jau mazas ir yra roletai o vietoj uzuolaidu bus ale lango dekoracija.


Na mūsų merginos kambarys labai didelis - jis su perspektyva dviems. Ot ant liežuvo - reiks su broliu dalintis. lotuliukas.gif . O dar net nesilaukiu lotuliukas.gif
Kambarys - 56m2. Jis suprojektuotas, kaip dvi zonos: poilsio ir aktyvioji. Langai irgi dideli. Plotis - 2.20m, iš dviejų dalių. Jie yra vienas priešais kitą.
Bandysiu vakare įdėti nuotraukas.
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 25, 11:28)
Na mūsų merginos kambarys labai didelis - jis su perspektyva dviems. Ot ant liežuvo - reiks su broliu dalintis.  lotuliukas.gif . O dar net nesilaukiu  lotuliukas.gif
Kambarys - 56m2. Jis suprojektuotas, kaip dvi zonos: poilsio ir aktyvioji. Langai irgi dideli. Plotis - 2.20m, iš dviejų dalių. Jie yra vienas priešais kitą.
Bandysiu vakare įdėti nuotraukas.


O kodėl nedarėte dviejų atskirų kambarių mastau.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 02 25, 01:14)

O man tas stalas cia prie baltu baldu is vis nedera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 25, 11:28)
Na mūsų merginos kambarys labai didelis - jis su perspektyva dviems. Ot ant liežuvo - reiks su broliu dalintis.  lotuliukas.gif . O dar net nesilaukiu  lotuliukas.gif
Kambarys - 56m2. Jis suprojektuotas, kaip dvi zonos: poilsio ir aktyvioji. Langai irgi dideli. Plotis - 2.20m, iš dviejų dalių. Jie yra vienas priešais kitą.
Bandysiu vakare įdėti nuotraukas.
Kaip man patinka tokios didelės erdves rolleyes.gif , deja, mūsų visas butas beveik tiek pat kvadratų kaip jūsų vaiko kambario doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 25, 11:28)

Bandysiu vakare įdėti nuotraukas.

Lauksim foto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2009 02 25, 12:40)
O man tas stalas cia prie baltu baldu is vis nedera ax.gif



drinks_cheers.gif ir man truputi ne i tema...
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 25, 12:28)
Na mūsų merginos kambarys labai didelis - jis su perspektyva dviems. Ot ant liežuvo - reiks su broliu dalintis.  lotuliukas.gif . O dar net nesilaukiu  lotuliukas.gif
Kambarys - 56m2. Jis suprojektuotas, kaip dvi zonos: poilsio ir aktyvioji. Langai irgi dideli. Plotis - 2.20m, iš dviejų dalių. Jie yra vienas priešais kitą.
Bandysiu vakare įdėti nuotraukas.

pazystamu sesiamete dukra is keliolikos kvadratu bendro kambario su metinuku broliu issikrauste i atskira keliu kvadratu tik jos kambary,tai sake toookia laiminga-geriau mazas,bet savo nei didelis,bet reik dalintis su kuo nors... as ir kokius 10 metu kambariu dalinaus su broliu... geriau sutart pradejom,kai pagaliau pradejom gyvent atskiruose smile.gif man ir patinka dideles erdves,bet turiu gal 65kv/m bendra svetaine ir valgomaji,tai vaikiskus padarem nedidukus(10-12) atskirus... nedidukus,kad maziau betvarkes butu smile.gif bet jokia problema is didelio padaryt mazesnius smile.gif tik gyvenanciam didelej erdvej bus sunku susitaikyt su mazesne... cia kaip is namo vel grizt gyvent i buta tikriausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2009 02 25, 11:40)
O man tas stalas cia prie baltu baldu is vis nedera ax.gif



o man kaip tik patiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 02 25, 13:36)
O kodėl nedarėte dviejų atskirų kambarių mastau.gif ?


Atsakymas paprastas. Kol kas turime vieną vaiką, antras - tik planuose. Norejome irgi daryti atskirus du, bet draugai paprotino. Sakoma, kad vaikai apie 9-10 metus nori atskirų erdvių. Iki to laiko jiems smagu kartu. Kitas argumentas - nežinia, kaip su tuo antru bus. Buvo sunkumų pirmo susilaukti, nesinori, kad tuščias kambarys taptų priekaištu. Šiaip mes padarėme tokią pertvarą, į kurią vėliau įmontuosime slankiojančias duris arba galutinai uždarysime tą sieną ir padarysime naujas duris.
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 25, 18:42)
Atsakymas paprastas. Kol kas turime vieną vaiką, antras - tik planuose. Norejome irgi daryti atskirus du, bet draugai paprotino. Sakoma, kad vaikai apie 9-10 metus nori atskirų erdvių. Iki to laiko jiems smagu kartu. Kitas argumentas - nežinia, kaip su tuo antru bus. Buvo sunkumų pirmo susilaukti, nesinori, kad tuščias kambarys taptų priekaištu. Šiaip mes padarėme tokią pertvarą, į kurią vėliau įmontuosime slankiojančias duris arba galutinai uždarysime tą sieną ir padarysime naujas duris.


Kas be ko, kad mažiukams smagiau gyventi kartu smile.gif Pas mane pametinukai, tai iki mokyklos jų miegamasis bus bendras, tačiau kambarius darėme du atskirus - vienas miegojimui, kitas žaidimams smile.gif
Atsakyti