Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 20, 19:40)
O kiek IKEJOJ toks staliukas su kedutem kainuotu?

stalas - 79,95 zl., o kedes kaina - 39,99 zl. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jolanty @ 2009 02 21, 13:59)
Turiu klausimuką  blush2.gif Kaip geriau puošti vaikų kambario langus. Romanetes, ar paprastos kabančios užuolaidos?

Laukiu jūsų patarimų. Iš anksto ačiū.

as uz romanetes, o jei nera poreikio (nemato kaimynai) tai visai be nieko langus palikciau, kuo daugiau saules ir sviesos tuo fainiau ax.gif
Atsakyti
mes svarstėm visokius variantus, bet galiausiai pasirinkom paprastas kabančias. tas vadinamas naktines. užtraukiam tik nakčiai. visai niekuo neuždengt lango neišeina mums.. žiemą kiemo lempos šviečia, vasarą išvis nesutemsta.. o prisitamsinti norisi smile.gif
ir man dar tos paprastos užuolaidėlės jaukumo suteikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 21, 16:40)
stalas - 79,95 zl., o kedes kaina - 39,99 zl.  mirksiukas.gif
Papildyta:

as uz romanetes, o jei nera poreikio (nemato kaimynai) tai visai be nieko langus palikciau, kuo daugiau saules ir sviesos tuo fainiau  ax.gif


pas mus su kaimynais problema. na tokie cekauni zosiai gyvena... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
tiesa, dar mačiau labai fainą variantą. Kai yra romanetės, iš lauko pusės prie pačių romanečių pritvirtintos dieninės užuolaidos: romanetes pakeli, o dieninės plevesuoja.
Maniškis dar labai jautrus atviriems langams blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 21, 14:59)
Turiu klausimuką  blush2.gif Kaip geriau puošti vaikų kambario langus. Romanetes, ar paprastos kabančios užuolaidos?

Laukiu jūsų patarimų. Iš anksto ačiū.

As deciau romanetes del patogumo, o ir grozis wub.gif
patogu, jei ka nors padet ant palanges nori, ar prie lango prieit, nereikia traukinet i sonus, kaip uzuolaidu
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 21, 13:59)
Turiu klausimuką  blush2.gif Kaip geriau puošti vaikų kambario langus. Romanetes, ar paprastos kabančios užuolaidos?

Laukiu jūsų patarimų. Iš anksto ačiū.


Romanetės patogiau, o vaizdas - skonio reikalas smile.gif Langų tuščių tikrai nepalikčiau, nes man tokie kambariai visiškai nejaukūs (ką jau kalbėti apie kambarį vaikui). Aš kol kas planuoju kabinti lengvas dienines užuolaidas, o nuo kaimynų "slėpsimės" roletais, kurie įmontuojami prie lango rėmo ax.gif
Atsakyti
pienės_pūkas, na ir grožis bigsmile.gif iš pradžių pamaniau, kad čia kokia reklaminė nuotrauka ax.gif
Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Mes tai dar nebaigėm įsirenginėti ir Mažylės kambaryje stovi jos lovytė ir... mūsų lova doh.gif Pasirinkom labai ryškias spalvas, kad būtų žaismingiau (žalia ir citrininė). Kai atsibos - bus galima perdažyti. Roletai irgi tokie pat ryškūs. Tai kai užsisakinėjom, labai kreivai į mus žiūrėjo lotuliukas.gif . Kai įsirengsim, įdėsiu foto (jei nepamiršiu...) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 21, 16:35)
pas mus su kaimynais problema. na tokie cekauni zosiai gyvena... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
tiesa, dar mačiau labai fainą variantą. Kai yra romanetės, iš lauko pusės prie pačių romanečių pritvirtintos dieninės užuolaidos: romanetes pakeli, o dieninės plevesuoja.
Maniškis dar labai jautrus atviriems langams  blush2.gif .

Pasidalink info kur matei tolias dvigubas romanetes.Cia butu man idealus variantas uzdengti virtuves ir vaiku langus,kaimynu langai priesais tai nesinori uzsitamsinus gyventi,o ir pati matau kad nejauku ir jiems kad taip galim vieni kitus stebeti
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 02 21, 16:17)
mes svarstėm visokius variantus, bet galiausiai pasirinkom paprastas kabančias. tas vadinamas naktines. užtraukiam tik nakčiai. visai niekuo neuždengt lango neišeina mums.. žiemą kiemo lempos šviečia, vasarą išvis nesutemsta.. o prisitamsinti norisi smile.gif
ir man dar tos paprastos užuolaidėlės jaukumo suteikia mirksiukas.gif


man kabancios irgi jaukiau... pas mus kaimynu kolkas ner,tai pakabinau tik dienines,o kai atsiras,tai roletus uzdesiu,kad per daug nebutu... bet romanetes manau patogiau vaiku kambariui... ypac berniuku... blush2.gif

turiu jums klausima-issirinkau foteliukus is IKEA i darbo kambari,bet netinka siulomos spalvos-lenkai sako NOT POSSIBLE kita gobelena uzdet,o drauge gyvenus norvegijoj sake,kad sutinka IKEA tokius dalykus padaryt. pastebejau,kad pas jus supamas kreslas yra geltonas,o siulomas internete yra tik dramblio kaulo,tai gal svedijoj irgi sutinka apvilkt kitu gobelenu? wub.gif

QUOTE(Žanė @ 2009 02 21, 20:31)
turiu klausimuką, čia kažkuri mamytė rašė, kad naudoja tokią kėdutę sau, kai ruošia valgį, prisėsti. o čia kažkokia speciali? nes ieškojau jų puslapyje ir neradau daikto suaugusiam.


ji pasidaro kaip baro kede,bet padas nelygus,todel tiesiai nestovi-gaminant galima atsisest ir kojom vairuot kur nori smile.gif
user posted image
o va sitas kas per daiktas 4u.gif bet ir vietos uzima,kad ne bet kuriuos namuos yra tiek laisvos doh.gif
user posted image
o ir kainos nejuokingos tokiu daiktu...
Atsakyti
QUOTE(arturiene @ 2009 02 22, 00:07)
Pasidalink info kur matei tolias dvigubas romanetes.Cia butu man idealus variantas uzdengti virtuves ir vaiku langus,kaimynu langai priesais tai nesinori uzsitamsinus gyventi,o ir pati matau kad nejauku ir jiems kad taip galim vieni kitus stebeti


tokį variantą buvau pati sugalvojusi, bet paskui ir kavinėje mačiau. Ji randasi Šiaurės miestelyje, prie Senukų banginio yra "Gedimino smuklė". Įdėja tokia: pasiuvamos romanetės ir tokio pačio pločio dieninės užuolaidos. Pastarosios gali būti šifoninės, organzinės, šilkinės. Dieninės tvirtinamos prie romanečių, virš kėlimo mechanizmo, iš lango pusės. Romanetes pakeli, o dieninės plaikščioja.
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 21, 15:59)
Turiu klausimuką  blush2.gif Kaip geriau puošti vaikų kambario langus. Romanetes, ar paprastos kabančios užuolaidos?

Laukiu jūsų patarimų. Iš anksto ačiū.

As galvoju priklauso nuo lango ir kambario, reik pamatyti tadu butu aiskiau. nes va musiskis labai jau mazas ir yra roletai o vietoj uzuolaidu bus ale lango dekoracija.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 02 21, 19:31)
turiu klausimuką, čia kažkuri mamytė rašė, kad naudoja tokią kėdutę sau, kai ruošia valgį, prisėsti. o čia kažkokia speciali? nes ieškojau jų puslapyje ir neradau daikto suaugusiam.


As kalbejau apie ta Stokke, Tripp Trapp kedute- nuemus kudikiui skirta lanka, lieka labai patogi kede su atrama kojoms- ir labai tvirta smile.gif Labiausiai man patinka tai, kad, vaikui augant, galima keisti sedynes ir pakojos auksti. Va taip ji atrodo, nuemus lanka kudikiui:
user posted image


Del uzuolaidu vaiku kambariui- mums taip pat nori nenori reikejo kazka deti ant langu, tai vaikai issirinko audini ir dejom labai zaismingus roletus, o sonuose pakabinau tik del vaizdo, jaukumo nedideles uzuolaideles ir surisau jas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J'adore: 22 vasario 2009 - 21:06
QUOTE(Žanė @ 2009 02 21, 19:31)

man tik įdomu, ar tie dažai ne toksiški, kaip vaiko kambariui...  g.gif
oi, kaip būtų gerai, jei tie ispanai dar ir anglišką puslapį iį tikro įjungų biggrin.gif


vaikų kambarį nedažiau tai tikrai nesiodomėjau ir nežinau ax.gif o jei reikėtų tai naudočiau akrilinius , po to nulakuočiau. ax.gif
Atsakyti