Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

Superiniai kambariukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 02 09, 20:04)
mes pirkom is lono "denisa" trisluoksnis, vidurine dalis kokosinio pluosto plokste 2cm, krastiniai putu ppliuretanas. dydis panasus kaip jusu kainavo 400-500lt (nepamenu tiksliai)  ax.gif
mes patenkinti, o ir dukryte miega savo lovytej, neprostestuoja  smile.gif
bent jau tie grynai paroloniniai manau netinkami isviso, ne tik vaikui.


O sitas ciuzinys nera labai kietas?
Atsakyti
QUOTE(auxe @ 2009 02 15, 20:28)
na pasirodysim ir mes kaip isiruosem kambariuka biggrin.gif cia metinuko berniuko



šaunu thumbup.gif kai savom rankom kambariuką sumeistravot thumbup.gif

Pienes_puke, sveikinam su sesyte 4u.gif

O aš rodau savo mažosios šviestuvą.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2009 02 19, 14:42)
šaunu thumbup.gif  kai savom rankom kambariuką sumeistravot thumbup.gif

Pienes_puke, sveikinam su sesyte 4u.gif

O aš rodau savo mažosios šviestuvą.

user posted image


Smagus ir nematytas bigsmile.gif Tik va "auksą" perdažyčiau ax.gif
Atsakyti
agnesa labai grazus sviestuvas ir jei dera prie kambario tikrai nereikia perdazyti ax.gif
Atsakyti
ačiū už patarimą, pati išpradžių apie tai galvojau , bet dar nevėlu .

tegul kol kas pakaba kai nusibos dažysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 02 17, 18:04)
ji ir stoves prie rasomojo stalo smile.gif nes ja galima atreguliuot tiksliai pagal vaika(sedimoji dalis nusileidzia ir pasikelia kiek reikia ir issikisa i prieki kiek reikia,kad sedesena butu taisyklinga  blush2.gif o kol dar nesieks grindu sededama prie stalo dar yra ir vadinamos "grindys",kad vaikas jaustusi taip tarsi prie jo ugiui pritaikyto stalo  4u.gif

Mes uzsisakeme STOKKE kedute laukiame turi atsiusti, kaip jums ju ar patenkinti, ar vertejo tiek moket, ar kaina atitinka kokybe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucka13 @ 2009 02 19, 18:14)
Mes uzsisakeme STOKKE kedute laukiame turi atsiusti, kaip jums ju ar patenkinti, ar vertejo tiek moket, ar kaina atitinka kokybe? g.gif

as esu LAAABAI ja patenkinta... tiesa pamirsau,kad nusipirkau dirza,tai taip ir liko nepanaudotas blush2.gif kokybe thumbup.gif kaip ir visu stokke gaminiu... mazoji nuo pat pirmos dienos mielai joj sededavo,tai manau geriausias ivertinimas... dabar pati uzsilipa ir pusryciaujam visi kartu smile.gif o kai jau reikes sedet prie rasomojo stalo,tai nunesiu i jos kambary-kadangi ja panaudosiu vietoj dvieju keduciu,tai ir kaina man atrodo normali... juk maitinimo kedute apie kokius 400,o prie rasomojo stalo kokybiskos irgi ne centus kainuoja... nu zodziu-TIKRAI NESIGAILESIT smile.gif vienintelis minusas,kad keliaujant uztrunka laiko isardyt(atsukt kelis varztus),bet jei masina nemaza,tai galima sutalpint ir neisardzius mirksiukas.gif thumbup.gif
o jus ne BC perkat? mes man atrodo BC 129EUR mokejom uz pacia kedute + visi priedai... prie dirziuku reik pratint kol dar sedi su lanku... as pabandziau prisegt,kai buvo 1,5,tai jau buvo velu... daug pasipiktinimo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 19, 11:45)
O sitas ciuzinys nera labai kietas?

mums jis patinka ( ir sau noreciau tokio ax.gif )
pagal aprasa, tai 2 is 4 minkstumas; vidutinio minkstumo. mano nuomone, pats tas vaikams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucka13 @ 2009 02 19, 17:14)
Mes uzsisakeme STOKKE kedute laukiame turi atsiusti, kaip jums ju ar patenkinti, ar vertejo tiek moket, ar kaina atitinka kokybe? g.gif

As turiu tokia kedute- jau antras mano vaikas joje sedi, o daznai ir as arba dar kas nors ten prisedam- labai patogu bigsmile.gif Neatiduociau uz jokius pinigus tongue.gif Taigi tikrai atitinka smile.gif
Atsakyti
agnesa cia patys taip graziai isgrazinot?



kristik o gal zinai su kokiais dazais reiktu perdazyti, kaip tik svetaines noreziau perdazyti is sidabrines i varine spalva g.gif
Atsakyti
Likau suzaveta pienes puko vaiku kambariu wub.gif Man tai jis kaip is katalogu, viskas vietoje ir viskas tarpusavyje labai graziai dera. Kambarys gaivus, spalvos tinka tiek berniukui, tiek mergaitei, todel jei yra broliukas su sesute, pats tas thumbup.gif
Atsakyti