Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

Pienes_puke, labai grazus kambariukas wub.gif mano skonio ax.gif Dabar dar karta isitikinau, kad sviesios sienos graziausia, baltos irgi puiku wub.gif Sviesuuuu rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pienes_pukas parode kambariuka ir dingo, o kiek neatsakytu klausimu liko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 16, 10:31)
Pienes_pukas parode kambariuka ir dingo, o kiek neatsakytu klausimu liko  cool.gif


drinks_cheers.gif ypač dėl tos ikeos g.gif
Atsakyti
O man tas pienes_puko kambariukas kažkoks netikras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 02 15, 22:15)
spalvinga  thumbup.gif O baldus gaminotes ar pirkot?


kadangi krize ir su pinigeliais riesta doh.gif tai patys darem tongue.gif is senos sekcijos tetis ispjove ir pagamino ko mama paprase lotuliukas.gif tada abu teveliai nudaze ax.gif ir ant galo dar mama is lipnaus popieriaus iskarpe traukinuka ir priklijavo ax.gif stai ir viskas biggrin.gif o tos dezes zasilams is senuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sorriso @ 2009 02 16, 11:48)
O man tas pienes_puko kambariukas kažkoks netikras blush2.gif

kaip suprasti? pertvarkingas ar maketuotas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 16, 11:38)
drinks_cheers.gif ypač dėl tos ikeos  g.gif

Dėl IKEA - mes jau porą kartų per šio buto įsirengimą važiavome į Ikea, patys. pirmą kartą su savo mašina, nes pakankamai talpi, antrą kartą išsinuomojome mikroautobusą, nes važiavome ne vieni. Yra www.baldasikeja.lt, kurie už tam tikrą sumą veža.

Dėl kambariuko netikrumo g.gif labai keistas pastebėjimas - na jei nuotrauka kokybiška, labai puikiai ir skoningai įrengtas kambarys, tai nejau negali būti tikras?? g.gif Pienes_pukas turi labai puikų skonį thumbup.gif

Aš labai mėgstu baltas sienas rolleyes.gif man labai gražu, o ir tada nereikia nieko per daug derinti prie sienų spalvos..
Atsakyti
auxe - puikiai pasidarbavot thumbup.gif
labai smagiai atrodo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pupeliuk, o važiavote į varšuvą ar gdanską, ar kur?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 16, 13:38)
Pupeliuk, o važiavote į varšuvą ar gdanską, ar kur?

Važiavome į Varšuvą, ten didesnės parduotuvė nei Gdanske, ir yra dvi, jei tarkim ko nebūtų vienoje, yra tikimybė, kad bus kitoje.
Atsakyti
Man Saulės pienės irgi labai mielas kambariukas, o nuotrauka kaip paveiksliukas.

Pupeliuk, o tu buvai įdėjus savo kamb. foto? nepamenu. Tik atsimenu, kad foto skyrelyje buvai įdėjus foto su gražiais tapetais baltais-juodais. Vis norėjau klaust iš kur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2009 02 16, 12:20)


Dėl kambariuko netikrumo g.gif labai keistas pastebėjimas - na jei nuotrauka kokybiška, labai puikiai ir skoningai įrengtas kambarys, tai nejau negali būti tikras?? g.gif Pienes_pukas turi labai puikų skonį thumbup.gif



Kambariukas tai tikras ir labai mielas wub.gif O jos visos foto labai grazios, matosi kad igudusi ranka paveiksluoja thumbup.gif
Atsakyti