Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(Žanė @ 2009 02 13, 12:48)
o kituose kambariuose irgi kamštį dėjot?

čia vis randu pagyras apie kamštį, tai galvoju gal vietoj parketlenčių jį dėti  g.gif  ir pigiau būtų...

Ne, kadangi, ji kaip ir paskutini remontavome, vienas buvo likes nuo viso buto remonto. Bet dabar deciau turbut visur, arba pagrindinej erdvej, (nezinau tu apie nama kalbi, ar apie buta?) deciau parketlentes, o miegamuosiuose kamsti. Nes pas mus salione irgi plaukiojancios tai saltoka vaikams gulinet ant ju
Kilimu niekur neturim.
Man asmeniskai kamstis labai labai patiko savo minkstumo ir sltumo savybem. Va dukra kai lovoj pradejo miegoti, gi ir krisdavo is jos kasknakt, nu bet jos gana minkstos tos grindys.
Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2009 02 12, 13:15)
sveikutės o aš taupydama pinigus perdažiau vaiko baldus ir papuošiau ax.gif

user posted image
buvo buko spalvos  spinta iš plokščių ax.gif
user posted image

buvo dviaukštė lova. blush2.gif

Šiuo metu baldai stovi dar nevaiko kambarį. Atrodo blankiai prie šviesios sienos

Labai grazu , o piešiai su tikrais dažais ar ten lipdukai? ax.gif

QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 02 13, 11:53)
Mūsų mažylio kambarys.
Dar iki galo nebaigtas, liko keletą nedidelių dalykėlių pakabinti/pasiūti.
Ten, iš kur fotkinta, stovi komoda, ir yra durys.
Tiesa, sienų dažyti neskubam smile.gif 
user posted image   user posted image

Pienės_pūke labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif

Musu vaiko kambarys dar tik fibo blokeliu sienomis, na bet manau metu begyje as ir galesiu ka nors parodyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 14 vasario 2009 - 16:21
Pienės pūko kambariukas labai labai gražus 4u.gif wub.gif Patinka man tokio stiliaus vaikų kambariai. Na žinant Ikea asortimentą, tai tikrai matosi, kad nemažai baldelių ir aksesuarų iš ten, bet patinka man Ikea stilius, patys nemažai ten pirkom, nes LT baldų asortimentas, stilius ir kaina kažkaip nžn.. na gerokai neradau pagal savo skonį..

Beje ir lovytė labai graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 10, 11:30)
Noreciau paklaust jusu nuomones del tokiu baldu... vakar isgirdau apie juos labai neigiama nuomone, o buvau jau nusiteikus pirkt... tai idomu patikrinti, ka kitos mano...
Ar neatrodo jie "per pigiai"...

http://www.ollo.lt//...p...8&catalog=2
http://www.ollo.lt//...p...7&catalog=2

O gal dar zinote, kokiu trukumu turi baldai is naturalios pusies?



Siaip man sio stiliaus baldai ir patinka, ir nepatinka. Priklauso, koks interjeras. Uzsienieciai tau pasakytu, kad jie yra labai brangus, nes naturali medziaga - grynas medis. Bet cia skonio reikalas. Svarbiausiai ziurek, kaip tau jie. Manau, kad jei tau sie baldai patinka, jais tikrai dziaugsies, nesvarbu, ka kiti sakys. Kiek zmoniu tiek nuomoniu.

Galiu pasidalinti savo sviezia patirtimi. Siuo metu irgi rengiame dukrytei kambari. Tapetuojame dviem spalvomis - zalia alyvuogiu spalva ir dramblio kaulo. Del pastatarosios galiu dabar pasakyti "tipo". Pasirodo nusipirkome daugiau sviesiai rusvos balzganos spalvos tapietus. Isklijavome kambari. Ir ka...? Na ta "drambline" spalva ziauriai atrodo. Kitiems patinka, o man ne pro kur. Nuvaziavau, nupirkau dazus ir perdazysime. Ir tegu sako, kas ka nori. Na negerai jauciuosi tokiame kambaryje. Na neatitinka mano dukrytes sirdeles, kambario vizijos wub.gif .
Papildyta:
QUOTE(agnesa @ 2009 02 12, 15:15)
sveikutės o aš taupydama pinigus perdažiau vaiko baldus ir papuošiau ax.gif

user posted image
buvo buko spalvos  spinta iš plokščių ax.gif
user posted image

buvo dviaukštė lova. blush2.gif

Šiuo metu baldai stovi dar nevaiko kambarį. Atrodo blankiai prie šviesios sienos



Saunuole, labai graziai atrodo. Gyvenu tokiomis paciomis mintimis tik virtuveje. Restauruojame nama, ir nauja virtuve svieciasi tik uz dvieju metu. Tad irgi planuoju pakeisti stalvirsius sename komplekte ir perdazyti spinteles. Dar dekupazo technika pagyvinsiu kai kurias spinteles.

Paskutiniu metu tenka ziureti daug amerikietisku interjero zurnalu. Nezinia, kaip is tikruju, bet is ju atrodo, kad cia mados reikalas restauruoti senus baldus.
Realiai esu macius kelis tokius butus. Na man labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pienės pūke, o į IKEA patys važiavot? varšuvą?
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 02 14, 16:19)
Labai grazu , o piešiai su tikrais dažais ar ten lipdukai?  ax.gif
Pienės_pūke labai grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Musu vaiko kambarys dar tik fibo blokeliu sienomis, na bet manau metu begyje as ir galesiu ka nors parodyti  ax.gif



Ačiū ax.gif Mano varijantas kainavo 5 litus lotuliukas.gif tai popierinės servėtėlės. ax.gif

Jomis dabar dekoravau lempą vaikišką .

Ir vyriasnios dukrytės lovą ,


prie progos įkelsiu foto.

Tai vadinasi Dekupažas, kai daiktai puošiami popierinėmis servėtėlėmis bigsmile.gif


Manau greitu laiku ir jūs gėrėsitės savo vaiko kambariuku.



Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2009 02 13, 14:51)


Fotkinau, kai buvo nesutvarkytą, šiaip planuoju paslėpt daugelį minkštų žaislų, nes nepakenčiu to perkrauto vaizdo  schmoll.gif

Taigi rezultatas jūsų teismui  blush2.gif 

http://public.fotki....liaus-kambarys/

Prieš atnaujindama baldus, labiausiai netikėjau, kad galiu panaudot raudoną spalvą  ir apklijuot sieną mašinėlėm lotuliukas.gif


Sauniai pasidarbavai, labai neblogas vaizdas.Tik as ismesciau ta rozini, nuotraukose purvinai atrodanti kilima. ax.gif Man jis cia visai netinka .Pvz, kad ir Maximose dabar pilna kilimuku nedideliu po 7-10lt.

Atsakyti
na pasirodysim ir mes kaip isiruosem kambariuka biggrin.gif cia metinuko berniuko kambarys tik lovos dar nera nes pakolkas teveliu miegamajame lovyte stovi ax.gif
ir duris dar reik lamperkomis apkalti doh.gif
user posted image]va tokia zaislu deze pasidarem[/URL]
user posted image]langas[/URL]
user posted image]pliusinuku kampelis[/URL]
user posted image]musu medis[/URL]
user posted image]musu spinta smile.gif[/URL]
user posted image
ta nama tai vasarai i kiema nupirkom bet kol lovos nera kambari pastatem tai mazius galetu buti ir buti ten rolleyes.gif labai jau patinka jam jame sleptis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auxe: 15 vasario 2009 - 20:31
Jums leidus, įsiterpsiu su tokiu žemišku klausimėliu - kur Vilniuje kiek didesnis vaikiškų tapetų pasirinkimas? Turiu omenyje ne juosteles, lipdukus ir pan. mandrybes, bet kad pats tapetas būtų su vaikiškais paveikslėliais, ne itin "rėkiančių" spalvų. Visokiuose "Senukuose", "Ermitaže" asortimentas, sakyčiau, graudokas... g.gif Net ir jų kataloguose ne kažin kas (jau neskaitant kainos).
Atsakyti
QUOTE(auxe @ 2009 02 15, 20:28)

user posted image]musu spinta smile.gif[/URL]
user posted image
ta nama tai vasarai i kiema nupirkom bet kol lovos nera kambari pastatem tai mazius galetu buti ir buti ten rolleyes.gif  labai jau patinka jam jame sleptis lotuliukas.gif

spalvinga thumbup.gif O baldus gaminotes ar pirkot?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 02 15, 21:37)
Jums leidus, įsiterpsiu su tokiu žemišku klausimėliu - kur Vilniuje kiek didesnis vaikiškų tapetų pasirinkimas? Turiu omenyje ne juosteles, lipdukus ir pan. mandrybes, bet kad pats tapetas būtų su vaikiškais paveikslėliais, ne itin "rėkiančių" spalvų. Visokiuose "Senukuose", "Ermitaže" asortimentas, sakyčiau, graudokas... g.gif Net ir jų kataloguose ne kažin kas (jau neskaitant kainos).


Mes vaikiškus tapetus rinkomės iš IRIS parduotuvės katalogų, tiesa, Klaipėdoj, bet ir Vilniuj turėtų ta parduotuvė būt g.gif
Atsakyti
Bene didžiausias vaikiškų tapetų pasirinkimas yra Dubingiuose, kataloguose reikia žiūrėti. Ten radom ir savuosius.
Atsakyti