Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

sveikutės o aš taupydama pinigus perdažiau vaiko baldus ir papuošiau ax.gif

user posted image


buvo buko spalvos spinta iš plokščių ax.gif



user posted image

buvo dviaukštė lova. blush2.gif

Šiuo metu baldai stovi dar nevaiko kambarį. Atrodo blankiai prie šviesios sienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnesa: 12 vasario 2009 - 13:17
QUOTE(agnesa @ 2009 02 12, 13:15)
sveikutės o aš taupydama pinigus perdažiau vaiko baldus ir papuošiau ax.gif


Gražiai papuošei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 02 12, 01:22)
Man cia ir kaip tik tiktu sviesiai ruzavas lovos uztiesaliukas mirksiukas.gif . Cia turbut paaugles kambarys? Labai mielas. Tiesa norejau paklausti o kuo ta sofa patogi ax.gif ir kiek ji issitiesia?


Taip, mano dukrytei jau 14m. Si sofa-lova labai patogiai isisitiesia ir susilanksto. Jos miegamos dalies matmenys 140x190. Dvigule lova thumbup.gif Kadangi kambariukas nera net 6m2 (is 1-no kambario buto virtuveles) blush2.gif, tai sulankstyta uzima tikrai labai mazai vietos. Beje kai viena miega, tai lovos net netiesia ax.gif
Rozinio uztiesalo as nelabai noriu, nes visas kambarys jau paskes, noriu svelnesnes zalsvos spalvos, bet rinkimosi laisve palieku savo Vienintelei smile.gif
Papildyta:
QUOTE(R.A. @ 2009 02 12, 10:47)

Kodėl?
g.gif Galit ir į až, jei nenorit forume  rolleyes.gif
Mes turim kėdę su ratukais, pasikelia ten pati sėdynė pagal ž-mogų tongue.gif
Papildyta:
Užtiesalas tiktų ir šviesiai ružavos sp su kokiom smulkiom gėltytėmis, mažiau matysis dėmės..

Na bet tapetai kokie!  bigsmile.gif  thumbup.gif Kokie parametrai sienos? Čia tie vadinamieji fototapetai?  rolleyes.gif


Taip cia yra fototapetas, o priekines sienos matmenys L2,27xH2,6m. Kaip jau minejau, tai buvusi virtuve 1-no kambario bute mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=agnesa,2009 02 12, 14:15]
sveikutės o aš taupydama pinigus perdažiau vaiko baldus ir papuošiau ax.gif



Labai nuostabiai ir originaliai atrodo baldeliai thumbup.gif
dar kai papuosti ir atnaujinti savomis rankomis, jie dar mielesni wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratelexxx: 12 vasario 2009 - 14:43
QUOTE(agnesa @ 2009 02 12, 13:15)
sveikutės o aš taupydama pinigus perdažiau vaiko baldus ir papuošiau ax.gif


gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratelexxx @ 2009 02 11, 22:58)
Baigineju ir as dukrytes kambari, bet dabar niekaip neissirenku tokio audinio romanetei, kad butu dar tinkamas ir uzkloti sofa- lova, nes katytei nagus pagalasti pats tas lovytes audinys  doh.gif
Gal galetumete patarti, zinau tik tiek, kad Maziuke nori sviesiai rozines spalvytes, nors man labai truksta sviesiai zalios  g.gif

labai grazus fototapetas

as irgi rinkciaus zalsvo atspalvio uzklota mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lidija @ 2009 02 12, 10:59)
mes naudojam kamštinę dangą visame bute jau metus  thumbup.gif Labai patenkinta, pirkom "gerose grindyse", rinkomės į kambarius skirtingas spalvas. Vaikai ypač įvertino, jiems smagu pasiaust basom, turbūt kitaip ir nelaksto  g.gif aš ir pati dažnai šlepetes pamirštu  biggrin.gif . Kamštis visgi yra minkštesnis produktas, tai lieka įspaudai nuo pvz. kėdžių (buvom papigiai maximkėj nusipirkę pradžiai sulankstomas), bet manęs tai nenervina  biggrin.gif

Mes irgi vaiku kambary sudejom kamsti. Esu beglo patenkinta. Desiu ir i miegamaji kai remontuosime. Tikrai siltos ir malonios grindys.
Ir tfu, tfu, tfu, pas mus nelieka nei jokiu atspaudu, nei ibresimu, nos vaikai ten daro ka nori, zaislu milijonai ten duodasi kartu.
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2009 02 12, 17:48)
Mes irgi vaiku kambary sudejom kamsti. Esu beglo patenkinta. Desiu ir i miegamaji kai remontuosime. Tikrai siltos ir malonios grindys.
Ir tfu, tfu, tfu, pas mus nelieka nei jokiu atspaudu, nei ibresimu, nos vaikai ten daro ka nori, zaislu milijonai ten duodasi kartu.


o kokios kainos? kur nebrangiai galima pasirinkti? nes kaip anksciau kazkas minejo arti 100 lt uz kv m, tai man per brangu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2009 02 10, 13:41)
Vaikams - geriausias kambarys
Šios dienos straipsnelis, nors šiaip nieko naujo neparašyta  rolleyes.gif.

cituoju: Pagal energetines taisykles, vaikų negalima auginti kambariuose, kuriuose:
a) išsikišusios lubų sijos;

cool.gif prieš langą yra objektų su aštriais kampais;

c) prieš kambario langą auga medis;

d) labai žemos lubos.

meeedis trukdo energetikai??? blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif o jei namai pušyne, tai nusišauk???? tipo geriau betoninis stulpas? lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 02 12, 20:33)
cituoju: Pagal energetines taisykles, vaikų negalima auginti kambariuose, kuriuose:
a) išsikišusios lubų sijos;

cool.gif prieš langą yra objektų su  aštriais kampais;

c) prieš  kambario langą auga medis;

d) labai žemos lubos.

meeedis trukdo energetikai???  blink.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  o jei namai pušyne, tai nusišauk???? tipo geriau betoninis stulpas?  lotuliukas.gif


Manau, čia turima omeny, kai medis auga prie pat lango smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2009 02 12, 15:15)
sveikutės o aš taupydama pinigus perdažiau vaiko
buvo dviaukštė lova. blush2.gif
Šiuo metu baldai stovi dar nevaiko kambarį. Atrodo blankiai prie šviesios sienos

Labai sauniai atrodo, o lova pamacius net suabejojau kad atnaujinta kol neperskaiciau thumbup.gif

Man kaip sitas kambariukas patiko is straipsnio My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 12 vasario 2009 - 21:10
Agnesa, labai gražiai baldukai atrodo thumb_yello.gif šaunuolė.

Jurateleee, nerealiai gražus pavasaris dukrytės kambariuke bigsmile.gif aš pataikaučiau ir rinkčiau jos norimas spalvas biggrin.gif Mano trimetukas ir tai savo jau diktuoja - lentyną nusidažė pats, užuolaidas irgi išsirinko, tai derint jau darosi vis sunkiau doh.gif bet užtat PATS.
Atsakyti