Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9


QUOTE
Ką manot apie tokį stalą vaikams?  Matmenys: 80x50x135cm


na as pasakysiu jums tiek, kad pati tokio, tai tiksliai nepirkciau.
Visu pirma jis be stalciu, be to tos lentynos uzgriozdina visa erdve.
Mes savo dukrai, kai darem is pradziu irgi mastem panasu, bet po to nupirkom normalu su stalcviais ir pakabinom knygoms dvi lentynas (gamino tas pats meistras).
Labai ir atrodo gerai ir dukra patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 10 vasario 2009 - 20:59

ir tas stalas ganėtinai aukštas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saula*: 11 vasario 2009 - 16:27
QUOTE(Saula* @ 2009 02 11, 16:26)
ir tas stalas ganėtinai aukštas  g.gif

Tai aš galvoju dar ir apie save, mat ant tų aukštų lentynėlių būtų mano dėžutės su karoliais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2009 02 11, 19:59)
Tai aš galvoju dar ir apie save, mat ant tų aukštų lentynėlių būtų mano dėžutės su karoliais biggrin.gif



hihihi.gif aaaa...

nors aš rašiau ne dėl lentynų aukščio, o dėl pačio stalo. Kaip supratau jo aukštis 80 cm., ir jis būtų perkamas vaikui.


Papildyta:
ai, nors bendrai čia gi kompo stalas, tai tada svarbu kur klaviatūrą, o ne bendras stalo aukštis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saula*: 11 vasario 2009 - 22:55
Baigineju ir as dukrytes kambari, bet dabar niekaip neissirenku tokio audinio romanetei, kad butu dar tinkamas ir uzkloti sofa- lova, nes katytei nagus pagalasti pats tas lovytes audinys doh.gif

http://s728.photobuc...t=IMGP06641.jpg

Gal galetumete patarti, zinau tik tiek, kad Maziuke nori sviesiai rozines spalvytes, nors man labai truksta sviesiai zalios g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratelexxx @ 2009 02 12, 00:58)
Baigineju ir as dukrytes kambari, bet dabar niekaip neissirenku tokio audinio romanetei, kad butu dar tinkamas ir uzkloti sofa- lova, nes katytei nagus pagalasti pats tas lovytes audinys  doh.gif

http://s728.photobuc...t=IMGP06641.jpg

Gal galetumete patarti, zinau tik tiek, kad Maziuke nori sviesiai rozines spalvytes, nors man labai truksta sviesiai zalios  g.gif

Man cia ir kaip tik tiktu sviesiai ruzavas lovos uztiesaliukas mirksiukas.gif . Cia turbut paaugles kambarys? Labai mielas. Tiesa norejau paklausti o kuo ta sofa patogi ax.gif ir kiek ji issitiesia?
Atsakyti
QUOTE(juratelexxx @ 2009 02 11, 22:58)
Baigineju ir as dukrytes kambari, bet dabar niekaip neissirenku tokio audinio romanetei, kad butu dar tinkamas ir uzkloti sofa- lova, nes katytei nagus pagalasti pats tas lovytes audinys  doh.gif

http://s728.photobuc...t=IMGP06641.jpg

Gal galetumete patarti, zinau tik tiek, kad Maziuke nori sviesiai rozines spalvytes, nors man labai truksta sviesiai zalios  g.gif


Man taip pat ružavas labiau tiktų smile.gif O pagyvinimui galima padėlioti žalsvų akcentų - vazelė, knyga, laikrodis, kilimėlis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 10, 14:22)
Paprasti? O ka reiskia paprasti, kame tas paprastumas, is ploksties ka, labiau prabangus?  4u.gif



paprasti reiskia paprasti. visiskai. nieko ypatingo. prie ko cia ta plokste. baisus jeigu taip labiau suprantama
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2009 02 10, 16:19)
kiek žmonių naudojosi tokiais stalais-lentynomis, po to vis svajoja jų atsikratyti... aš tokio tikrai nepirkčiau


Kodėl?
g.gif Galit ir į až, jei nenorit forume rolleyes.gif

QUOTE(Saula* @ 2009 02 11, 22:53)
ai, nors bendrai čia gi kompo stalas, tai tada svarbu kur klaviatūrą, o ne bendras stalo aukštis  bigsmile.gif

Mes turim kėdę su ratukais, pasikelia ten pati sėdynė pagal ž-mogų tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(juratelexxx @ 2009 02 11, 22:58)
Baigineju ir as dukrytes kambari, bet dabar niekaip neissirenku tokio audinio romanetei, kad butu dar tinkamas ir uzkloti sofa- lova, nes katytei nagus pagalasti pats tas lovytes audinys  doh.gif

http://s728.photobuc...t=IMGP06641.jpg



Užtiesalas tiktų ir šviesiai ružavos sp su kokiom smulkiom gėltytėmis, mažiau matysis dėmės..

Na bet tapetai kokie! bigsmile.gif thumbup.gif Kokie parametrai sienos? Čia tie vadinamieji fototapetai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(country girl @ 2009 02 05, 22:11)
as irgi galvoju apie kamstine. tik dar nesidomejau kaina ir apskritai nezinau, kokia sitos dangos ivairove. gal kas gali pakonsultuoti kokia butent rinktis ir kokios mazdaug kainos? (Vilniuje)

mes naudojam kamštinę dangą visame bute jau metus thumbup.gif Labai patenkinta, pirkom "gerose grindyse", rinkomės į kambarius skirtingas spalvas. Vaikai ypač įvertino, jiems smagu pasiaust basom, turbūt kitaip ir nelaksto g.gif aš ir pati dažnai šlepetes pamirštu biggrin.gif . Kamštis visgi yra minkštesnis produktas, tai lieka įspaudai nuo pvz. kėdžių (buvom papigiai maximkėj nusipirkę pradžiai sulankstomas), bet manęs tai nenervina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2009 02 12, 09:47)

Kodėl?
g.gif Galit ir į až, jei nenorit forume  rolleyes.gif


Na kiek žmonių turėjo, tai vis skundėsi, kad:
1. užima labai daug vietos.
2. kaupiasi daug dulkių ir netvarkingai sudėtų daiktų,
3. tikrai nepatogu prie tokio sėdėti.

O aš asmeniškai nepirkčiau, nes man patinka nedideli, funkcionalūs, tvarkingi baldai
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2009 02 12, 11:28)
Na kiek žmonių turėjo, tai vis skundėsi, kad:
1. užima labai daug vietos.
2. kaupiasi daug dulkių ir netvarkingai sudėtų daiktų,
3. tikrai nepatogu prie tokio sėdėti.

O aš asmeniškai nepirkčiau, nes man patinka nedideli, funkcionalūs, tvarkingi baldai

Ačiū 4u.gif Jau maniau,, kad dėl lūžimo ir nepatvarumo doh.gif Žinai, kai pas mane minimaliai vietos, tai toks staliukas gera išeitis rolleyes.gif
Atsakyti