Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

kad paprasti baldai tik zaislu prideta. mano subjektyvi nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrenas @ 2009 02 10, 11:25)
kad paprasti baldai tik zaislu prideta. mano subjektyvi nuomone  ax.gif


Paprasti? O ka reiskia paprasti, kame tas paprastumas, is ploksties ka, labiau prabangus? 4u.gif
Atsakyti
Vaikams - geriausias kambarys
Šios dienos straipsnelis, nors šiaip nieko naujo neparašyta rolleyes.gif.
Atsakyti
Sveikos,

patarkit, kur ieškoti apklotų vaikų lovoms... kad būtų spalvingi ir iš natūralaus pluošto???? 4u.gif smile.gif Kaune? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 10, 13:22)
Paprasti? O ka reiskia paprasti, kame tas paprastumas, is ploksties ka, labiau prabangus?  4u.gif


Ar man tik pasirodė, kad karštai sureagavai mastau.gif ?
Šiaip tai ir man tokie baldai nelabai... Tokius statyčiau nebent sodyboj rolleyes.gif Bet juk čia skonio reikalas ir ne kam kitam su tais baldais gyventi, o jums patiems mirksiukas.gif
O kokią neigiamą nuomonę tu apie tuos baldus girdėjai?
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 02 10, 14:34)
Ar man tik pasirodė, kad karštai sureagavai mastau.gif ?
Šiaip tai ir man tokie baldai nelabai... Tokius statyčiau nebent sodyboj  rolleyes.gif Bet juk čia skonio reikalas ir ne kam kitam su tais baldais gyventi, o jums patiems  mirksiukas.gif
O kokią neigiamą nuomonę tu apie tuos baldus girdėjai?


Ne, nekarstai, as tik TIKRAI nesuprantu, kame tas paprastumas, todel ir noriu gerai issiaiskinti... 4u.gif Girdejau nuomone, kad "viskas is lentu sukalta pliam pliam" lotuliukas.gif

Azuoliniu prabangiu baldu tai vaikui i kambari juk neuzsisakysi...

Beje, biski man sios kolekcijos Greta ismatavimai netinka (ten baldai skaitosi iki 14 metu), tai dabar pereinu prie rimto monoidejos Mini kolekcijos svarstymo... (ji siaip panasi)

O ka apie ja - t.y. MONOIDEJA - galit pasakyt, geriau ar blogiau atrodo uz ta mano pirmaji varianta? (jie beje turi dar keleta komodu ir lentynu, kurie neitrauke i savo internetini puslapi)...

http://www.monoideja...index.php?id=62
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida: 10 vasario 2009 - 15:17
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 10, 15:16)
Ne, nekarstai, as tik TIKRAI nesuprantu, kame tas paprastumas, todel ir noriu gerai issiaiskinti...  4u.gif Girdejau nuomone, kad "viskas is lentu sukalta pliam pliam"  lotuliukas.gif

Azuoliniu prabangiu baldu tai vaikui i kambari juk neuzsisakysi...

Beje, biski man sios kolekcijos Greta ismatavimai netinka (ten baldai skaitosi iki 14 metu), tai dabar pereinu prie rimto monoidejos Mini kolekcijos svarstymo... (ji siaip panasi)

O ka apie ja - t.y. MONOIDEJA - galit pasakyt, geriau ar blogiau atrodo uz ta mano pirmaji varianta? (jie beje turi dar keleta komodu ir lentynu, kurie neitrauke i savo internetini puslapi)...

http://www.monoideja...index.php?id=62


Aš jau kažkada rašiau - draugai turi lova ir kiek žinau patenkinti smile.gif Asmeniškai man mediena per tamsi, nes man tokio tipo baldai patinka nebent labai šviesūs ax.gif Bet gal su gamintojais galima tartis parenkant lako spalvą rolleyes.gif

Lyginant su prieš tai rodytais, tai anuose matosi mažau šakų (bent jau pirmoj foto) smile.gif
Atsakyti
Ką manot apie tokį stalą vaikams? g.gif Matmenys: 80x50x135cm


user posted image
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2009 02 07, 10:44)
superinis kambariukas, labai graziai ir skoningai irengtas, kokia kaina fototapeto jei nepaslaptis?
jau radau kaina, nepigu, bet labai originalu, is karto matosi,kad prie kambario prikiso rankas dizainere


tai kokia ta kaina ?

g.gif
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 10, 09:30)
Noreciau paklaust jusu nuomones del tokiu baldu... vakar isgirdau apie juos labai neigiama nuomone, o buvau jau nusiteikus pirkt... tai idomu patikrinti, ka kitos mano...
Ar neatrodo jie "per pigiai"...



man atrodo, kad čia ne pigumo ar prabangos klausimas, o skonio. Aš manau, kad naturalus medis visada yra geriau nei plokštė, bet va kas gražiau tai klausimas. Man asmeniškai natūralus medis gražu tada, kai buna tonuotas. smile.gif Bet jau čia kiekvieno asmeninis skonis ir jei jums gražu, tai nematau jokių minusų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2009 02 10, 15:53)
Ką manot apie tokį stalą vaikams? g.gif Matmenys: 80x50x135cm
user posted image


Mano atrodo, kad nepatogu, jei ant stalo dar lenteneles... vaikui nebus vietos apsisukt... Mano dukros stalas didziulis (140sm ilgio, normalaus plocio), bet vietos jai vis vien ne per daugiausiai...

Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 10, 16:13)
Mano atrodo, kad nepatogu, jei ant stalo dar lenteneles... vaikui nebus vietos apsisukt... Mano dukros stalas didziulis (140sm ilgio, normalaus plocio), bet vietos jai vis vien ne per daugiausiai...

Tai šis stalas nėra didelis, stovėtų kampe. O vaikams turiu naują rašomąjį stalą, su stalčiais abiejuose pusėse smile.gif
Man tik įdomu, ar šis stalas patogus kompui g.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2009 02 10, 16:17)
Tai šis stalas nėra didelis, stovėtų kampe. O vaikams turiu naują rašomąjį stalą, su stalčiais abiejuose pusėse smile.gif
Man tik įdomu, ar šis stalas patogus kompui g.gif

kiek žmonių naudojosi tokiais stalais-lentynomis, po to vis svajoja jų atsikratyti... aš tokio tikrai nepirkčiau
Atsakyti