Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(*re* @ 2009 02 06, 00:26)
sveiki,
o čia mūsų vaiko kambarys, tiksliau kol kas darbo + žaidimų kambarys

user posted image

labai smagus kambarys, ir spalvingas, bet ne per daug 4u.gif ir skoningas, ir neperkrautas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2009 02 06, 17:46)
Yra atskira tema apie čiužinius, temoje apie parduotuves.

Mes užsisakėme Norką dukrytei, nes daug kas ją rekomendavo. Toje temoje taip pat  smile.gif



Visa beda, kad mums reikia ciuzinio aukscio 10-11cm. O NORKA 13cm. Cia ta vorestos lova tokio reikalauja, ten kazkaip jei bus aukstas, tai islys is uz atloso.
Atsakyti
Pabandykite Padvaiske paziureti,gal bus. Jei nera standarto,galima nestandarta uzsisakyti. Mes kazkada nestandartinio dydzio ciuzini pas juos uzsisakinejome ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 06, 17:43)

"Mazylio ratai" prekiauja Vorestos baldais. Kainos tokios pacios kaip pacioj Vorestoj kainos su atsiuntimu. Dar "Mazylio ratuose" nuolaida isprasykit ir tas pats gausis. Tiesiai i namus atveza kai buna pagaminta.
Jei isprasysit nuolaida pasakykit kiek dave smile.gif


iš Kauno.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 02 06, 20:24)
labai smagus kambarys, ir spalvingas, bet ne per daug  4u.gif  ir skoningas, ir neperkrautas biggrin.gif



gan idomus dizainas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 02 05, 22:01)
Gaila dėl nepavykusio pirkinuko  4u.gif  Mes turėjom nupirkę mažei žaislų dėžę iš panašios kolekcijos, tai su vyru apžiūrėjom, kad ji tikrai ne ilgalaikis pirkinys. Geriausiai vis dėl to  medinis komplektukas būtų. Aš ant mūsų iš "Vorestos" pirktų kėdučių pati drasiai sėdžiu, ir senelis buvo prisėdęs ir tikrai viskas tvarkoj ir niekas nesiruošia lūžti.


Siap tai per labiausiai as ir nepergyvenu. Nes iekojau pigaus varianto blush2.gif MB perdarys, sutvirtins viska ir bus gerai thumbup.gif O dar zinant kiek tas vaikas ten sedi, tai manau, kad tikrai bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2009 02 06, 10:30)
dėžėse spintoje ir ant grindų, nefotkinau. Šiaip tai pas mus pagrindinis judėjimas svetainėje, kur vietos tikrai netrūksta. O kambario plotas apie 15 kv.m
fototapetas. Pirkome domus galerijoje "Dubingiai"

superinis kambariukas, labai graziai ir skoningai irengtas thumbup.gif , kokia kaina fototapeto jei nepaslaptis?
jau radau kaina, nepigu, bet labai originalu, is karto matosi,kad prie kambario prikiso rankas dizainere wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitn: 07 vasario 2009 - 10:54
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 06, 12:29)
Jus man patarkit koki vaikui pirkti ciuzini. Lova 80x180. Vaikui 2m.
1) Ar porolonini ciuzini uz 160Lt.
2) Ar porolonini su oro tarpais (ar kazkas panasaus) uz 360Lt.
3) Ar kokosini uz 630Lt.

Ar verta moketi 600lt.uz ciuzini? Bet poroloninis... g.gif  ar jie geri ir dar mazam vaikui?
Kokie pas jusu vaikus ciuzinukai???
Aciu 4u.gif

O gal cia kazkur yra speciali tema apie ciuzinius?

mes pirkom is lono "denisa" trisluoksnis, vidurine dalis kokosinio pluosto plokste 2cm, krastiniai putu ppliuretanas. dydis panasus kaip jusu kainavo 400-500lt (nepamenu tiksliai) ax.gif
mes patenkinti, o ir dukryte miega savo lovytej, neprostestuoja smile.gif
bent jau tie grynai paroloniniai manau netinkami isviso, ne tik vaikui.
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2009 02 05, 17:11)
Nu tu matai  blink.gif
O as kai ziurejau ju pagamintu baldu pavyzdzius, tai labai man patiko  rolleyes.gif
Bet jei nesilaiko terminu, tai ne kas.
issistudijuokit sutarti ka jus ten pasiraset.
Manau reik juos papurtyt truputi, gal tada ims skaitytis su klijentais?  g.gif
Paziurekit ka galma is to isspaust.
Nu bet zmoniu atsakomybe kur pasidejo?
Dziaugtusi siais laikais zones, kad darbo dar turi, o cia ziurk ka sau leidzia  blink.gif


Sutartyje numatyti delspinigiai juokingi, apie 3 lt už parą. Aš dar tiek primokėčiau, kad tik laiku baldai būtų, labai jau norėjau dukrytei staigmeną gimtadieniui padaryti. unsure.gif Ach, dabar jau galvoju, kad apskritai tuos baldus pagamintu unsure.gif Prisiskambinau pagaliau gamybos direktoriui, tai aiškino kažką, kad blogai nudažė, kad viską iš naujo perdaryti reikia unsure.gif tai dabar jau ne terminai rūpi, o kad tik kokybiški baldai būtų.
Atsakyti
Pamačiau, kad diskutuojate apie čiužinius ir pagalvojau gal kas galėtų susidomėti mano pasiūlymu. Mes nupirkome vaikui lovele http://www.ltinterio...s/Sc 601-10.JPG ,į šią lovą nupirkome čiužinį iš www.ivo.lt Čiužinys kokosinis, iš abiejų pusių Climalatex Wawe sluoksnis 3 cm( kaip teigiama, padidinantis oro cirkuliaciją čiužinyje ir sumažinantis iki minimumo prakaitavimą miego metu), užvalkalas Bamboo (antialerginis, skalbiamas, su bambuko pluoštu, išgarinatis drėgmę ir t.t.). Čiužinys puikus, be to, iš dviejų dalių, nes šią lovą galima suskleisti kaip sofą (75x190 ir 33x190), kainavo labai brangiai, bet, deja, paaiskejo kad mums visai netinkamas nes vaikas alergiskas lateksui. doh.gif Jeigu kam nors įdomu, gal kas ketinote pirkti tokią lovelę, ar kitą panašių matmenų, parduotume šį prabangų čiužinį už pigiausio poroloninio čiužinio kainą. Prašome rašyti į AZ, galiu atsiusti nuotrauką.
Atsakyti
Noreciau paklaust jusu nuomones del tokiu baldu... vakar isgirdau apie juos labai neigiama nuomone, o buvau jau nusiteikus pirkt... tai idomu patikrinti, ka kitos mano...
Ar neatrodo jie "per pigiai"...

http://www.ollo.lt//...p...8&catalog=2


http://www.ollo.lt//...p...7&catalog=2

O gal dar zinote, kokiu trukumu turi baldai is naturalios pusies?
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 10, 10:30)
Noreciau paklaust jusu nuomones del tokiu baldu... vakar isgirdau apie juos labai neigiama nuomone, o buvau jau nusiteikus pirkt... tai idomu patikrinti, ka kitos mano...
Ar neatrodo jie "per pigiai"...

http://www.ollo.lt//...p...8&catalog=2
http://www.ollo.lt//...p...7&catalog=2

O gal dar zinote, kokiu trukumu turi baldai is naturalios pusies?

man tai labai faini baldukai

grazuciai smagus

o trukumu tai nezinau
man siaip patinka tokie is naturalaus medzio wub.gif
Atsakyti