Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(country girl @ 2009 02 05, 23:11)
as irgi galvoju apie kamstine. tik dar nesidomejau kaina ir apskritai nezinau, kokia sitos dangos ivairove. gal kas gali pakonsultuoti kokia butent rinktis ir kokios mazdaug kainos? (Vilniuje)


Mes pirkom kamsti "gerose grindyse", rinkomes is katalogo (pasirinkimas tai tikrai nemazas, net neisivaizdavau kad kamscio gali buti ivairiausiu atspalviu ir ivairiausiu rastu)... Nenorejom tradicinio rudai rusvo atspalvio, kad netamsintu kambario, tad pasirinkom balinta, toki "pieninio" atspalvio kamsti. Mokejom 112 lt uz kvadrata.

Labai patiko re vaiko kambariukas - toks gaivus ir savitas... wub.gif labai kruopsciai suderintos spalvytes, idomiai apgalvotas apsvietimas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 06, 10:52)
Mielosios, vis dar laukiu jusu patarimu apie tai, kas gamina naturalius baldus vaikams (is pusies ar pan., ne is ploksties) uz priimtinas kainas  smile.gif . Kazkaip sunkiai man ieskosi internete...

jau anksčiau minėjau dagpasauliu.lt, jeigu tinka paprasti baldai
Atsakyti
*re* labai mielas ir šiltas kambariukas. Patiko spalvos, apšvietimas - širdies įdėta ir apmąstyta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 02 05, 23:02)
Iš po šito posto manau nepirksim nei su kaukolėm nei su drugeliais unsure.gif Beje pas mus senukuose tas komplektukas kainuoja 189 lt ax.gif


Vilniuje "Baldu rojuj" toks 250Lt. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 06, 10:52)
Mielosios, vis dar laukiu jusu patarimu apie tai, kas gamina naturalius baldus vaikams (is pusies ar pan., ne is ploksties) uz priimtinas kainas  smile.gif . Kazkaip sunkiai man ieskosi internete...


www.voresta.lt
bet ten brangiau nei "Daug pasauliu".
Papildyta:
Jus man patarkit koki vaikui pirkti ciuzini. Lova 80x180. Vaikui 2m.
1) Ar porolonini ciuzini uz 160Lt.
2) Ar porolonini su oro tarpais (ar kazkas panasaus) uz 360Lt.
3) Ar kokosini uz 630Lt.

Ar verta moketi 600lt.uz ciuzini? Bet poroloninis... g.gif ar jie geri ir dar mazam vaikui?
Kokie pas jusu vaikus ciuzinukai???
Aciu 4u.gif

O gal cia kazkur yra speciali tema apie ciuzinius?
Atsakyti
mes 3 m. vaikui irkom tokį:

čiužinys norka
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 06, 14:29)
Papildyta:
Jus man patarkit koki vaikui pirkti ciuzini. Lova 80x180. Vaikui 2m.
1) Ar porolonini ciuzini uz 160Lt.
2) Ar porolonini su oro tarpais (ar kazkas panasaus) uz 360Lt.
3) Ar kokosini uz 630Lt.

Ar verta moketi 600lt.uz ciuzini? Bet poroloninis... g.gif  ar jie geri ir dar mazam vaikui?
Kokie pas jusu vaikus ciuzinukai???
Aciu 4u.gif


rinkčiausi tiktai kokosinį (aišku jeigu galimybės leidžia), apie poroloną nenoriu nei kalbėt, manau vaikams tikrai netinkamas schmoll.gif mes patys turim kokosinį, labai patenkinti. bet aišku jis bus kietas, palyginti su poroloniniu.
QUOTE(muminukas @ 2009 02 06, 14:59)
mes 3 m. vaikui irkom tokį:

čiužinys norka


ar neprakaituoja vaikas ant tokio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Likka: 06 vasario 2009 - 13:10
QUOTE(Likka @ 2009 02 06, 13:07)
rinkčiausi tiktai kokosinį (aišku jeigu galimybės leidžia), apie poroloną nenoriu nei kalbėt, manau vaikams tikrai netinkamas  schmoll.gif mes patys turim kokosinį, labai patenkinti. bet aišku jis bus kietas, palyginti su poroloniniu.
ar neprakaituoja vaikas ant tokio?


"Norkos" ciuzinys pagamintas is putu poliretano. Cia tipo porolonas kazkaip suspaustas impregnuotas ar kazkas pan.
Skambinau i "Lonas" tai sake kokosinio ciuzinio vaikui tikrai nerekomenduoja. Nu dabar tai visai pasimeciau. Nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2009 02 06, 11:31)
jau anksčiau minėjau dagpasauliu.lt, jeigu tinka paprasti baldai


Na, o jie gamina pagal individualius uzsakymus, pritaiko pagal kliento pageidavimus? Ar yra tik tai, kas parodyta?

Baldai man faini, tik tarkim spintos ismatavimai netinka, ten ir lentynu mazai... Ir zaislams maciau tik atviras lentynas...

www.voresta.lt - irgi tas pats, nebus kur mums sudeti zaisliuku. Bet gal ir jie pritaiko pagal klienta?

Tas ir blogiausia, kad man reikia pilno komplekto baldu vaiku kambariui... is naturalaus medzio smile.gif

Taigi, man reikia arba firmos, kuri gamina pagal individualius uzsakymus (bet tada gali but brangoka), ar kur butu didesnis pasirinkimas - lovu, spintu, komodu, spinteliu zaislams... smile.gif . Turto tai daug turim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida: 06 vasario 2009 - 13:50
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 06, 12:29)
Vilniuje "Baldu rojuj" toks 250Lt. doh.gif
Papildyta:
www.voresta.lt
bet ten brangiau nei "Daug pasauliu".
Papildyta:
Jus man patarkit koki vaikui pirkti ciuzini. Lova 80x180. Vaikui 2m.
1) Ar porolonini ciuzini uz 160Lt.
2) Ar porolonini su oro tarpais (ar kazkas panasaus) uz 360Lt.
3) Ar kokosini uz 630Lt.

Ar verta moketi 600lt.uz ciuzini? Bet poroloninis... g.gif  ar jie geri ir dar mazam vaikui?
Kokie pas jusu vaikus ciuzinukai???
Aciu 4u.gif

O gal cia kazkur yra speciali tema apie ciuzinius?

o nenorit kokio paprasto spyruoklinio? Mes tai kol kas poroloninį pirkome, kadangi dabar kaip tik pratinamės miegoti be sauskelnių, tai visko pasitaiko. Pirkome, kad negaila būtų išmesti po kokių metų...

QUOTE(Atlantida @ 2009 02 06, 13:44)
Na, o jie gamina pagal individualius uzsakymus, pritaiko pagal kliento pageidavimus? Ar yra tik tai, kas parodyta?

Baldai man faini, tik tarkim spintos ismatavimai netinka, ten ir lentynu mazai... Ir zaislams maciau tik atviras lentynas...

www.voresta.lt - irgi tas pats, nebus kur mums sudeti zaisliuku. Bet gal ir jie pritaiko pagal klienta?

Tas ir blogiausia, kad man reikia pilno komplekto baldu vaiku kambariui... is naturalaus medzio  smile.gif

Taigi, man reikia arba firmos, kuri gamina pagal individualius uzsakymus (bet tada gali but brangoka), ar kur butu didesnis pasirinkimas - lovu, spintu, komodu, spinteliu zaislams...  smile.gif . Turto tai daug turim...

na mes kreipėmės į atstovus, kurie Skrajos antrame aukšte dirba, tai sakė, kad lovos tikrai tiktai tokios, kaip parodyta pas juos. Dėl kitų baldų nesidomėjau. Visados galite kreiptis ir paklausti, gal jeigu didesnis užsakymas, jie kažką ir paderina.
Dar siūlau pažiūrėti čia http://www.monoideja.lt/
Jie ne lietuviškus berods siūlo, bet vis vien man patiko. Gal kiek brangiau.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 03, 13:09)
teisingai tb sako smartass.gif: aš niekada nesusimąstydavau, bet pasirodo, kad vaikams kėdes rreikia pirkti be ratukų, siekiant išsaugoti laikyseną, stuburą. kėdės aukštis gali kilnotis, bet be ratukų turi būti.
Papildyta:
kaip tik gavau ats iš vorestos  thumbup.gif
Gaminai siunciami nesurinkti. Kainos be pristatymo su pristatymu.

1. Komoda Marta 1balinta- be lentos- 601,86/691,11 Lt.

2. Lentyna su dezemis – balinta- 693,65/782,90 Lt + spalva 100 Lt.

3. Komplektas Marta balinta- balinta 262,76/316,31 Lt. jei spalva 353,29 Lt.

trečia pozicija - staliukas su 2 kėdutėm.


ėrėkitės atvežimą nemokamą mirksiukas.gif


QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 06, 12:29)
Vilniuje "Baldu rojuj" toks 250Lt. doh.gif
Papildyta:
www.voresta.lt
bet ten brangiau nei "Daug pasauliu".
Papildyta:
Jus man patarkit koki vaikui pirkti ciuzini. Lova 80x180. Vaikui 2m.
1) Ar porolonini ciuzini uz 160Lt.
2) Ar porolonini su oro tarpais (ar kazkas panasaus) uz 360Lt.
3) Ar kokosini uz 630Lt.

Ar verta moketi 600lt.uz ciuzini? Bet poroloninis... g.gif  ar jie geri ir dar mazam vaikui?
Kokie pas jusu vaikus ciuzinukai???
Aciu 4u.gif

O gal cia kazkur yra speciali tema apie ciuzinius?


Pas mus taip pat "Norka" - esame patenkinti smile.gif Jo užvalkalas plaunamas, be to yra kažkoks antibakterinis smile.gif

Kokosinis čiužinukas nebeturi tokių pliusų, kokie yra guldant ant jo kūdikėlį ax.gif Mes planavom pirkti spyruoklinį, apie poroloninį nebuvo net minties kol nepasidomėjau apie juos daugiau - paprasto poroloninio už 160 Lt tikrai nepirkčiau, o tokio tipo kaip "Norka" manau vaikui labai super smile.gif
Atsakyti
Atlantida, as irgi ilgai ieskojau, nes Vorestos siuloma komplektacija pasirode gerokai per maza,tai galu gale radau ir nupirkome si komplekta Cinderella
http://www.fsfavorit...alog.php?idk=19
Jis is pusies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2009 02 06, 00:26)
sveiki,
o čia mūsų vaiko kambarys, tiksliau kol kas darbo + žaidimų kambarys



super kambarys thumbup.gif labai orginalus ir jaukus wub.gif

QUOTE(*re* @ 2009 02 06, 09:30)
fototapetas. Pirkome domus galerijoje "Dubingiai"


mums kaip tik tiktų zebriukas bigsmile.gif O kokia jo kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saula*: 06 vasario 2009 - 15:18