Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(Gardenija @ 2009 01 05, 17:55)

Va, kokia elegantiška lovukė :4u



wub.gif
elegantiška, bet nesaugi ax.gif
Atsakyti
Maciau senukuose naujenu(gal ir ne,bet anksciau tikrai nemaciau)vaikiski staliukai su kedutemis,mergaitem su gelytemis,o berniukam su piratais
piratai
gelytes
realiai daug graziau atrodo wub.gif Man tai labai patiko,ir kainos geros thumbup.gif
Mergaitem dar kitu baldu yra,supama kedute rolleyes.gif medine deze dekoruota wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibri @ 2009 01 06, 08:42)
Maciau senukuose naujenu(gal ir ne,bet anksciau tikrai nemaciau)vaikiski staliukai su kedutemis,mergaitem su gelytemis,o berniukam su piratais
piratai
gelytes
realiai daug graziau atrodo wub.gif Man tai labai patiko,ir kainos geros thumbup.gif
Mergaitem dar kitu baldu yra,supama kedute rolleyes.gif medine deze dekoruota wub.gif


Mes jau isigijom is sios kolekcijos supama kede ir deze zaislams, tikrai labai grazus baldeliai tik stalas su dviem kedem jau mums per mazas ah kaip gaila 4u.gif (dar buvom siems baldeliams 40 proc nuolaida kai zaislams buvo tai kaina tikrai gera gavosi)
Atsakyti
QUOTE(rut79 @ 2009 01 06, 09:54)
Mes jau isigijom is sios kolekcijos supama kede ir deze zaislams, tikrai labai grazus baldeliai tik stalas su dviem kedem jau mums per mazas ah kaip gaila  4u.gif (dar buvom siems baldeliams 40 proc nuolaida kai zaislams buvo tai kaina tikrai gera gavosi)

bigsmile.gif
sitie fainuciai
bet jau visai pypliukam wub.gif

a kas ten per supama kede bigsmile.gif g.gif nemaciau vaikiskos lyg tais bigsmile.gif na reiks prie progos pasiziureti
nes pati labai tokias megstu biggrin.gif
Atsakyti
Na stai parodysiu baldelius, tiesiog neatsilaikiau juos pamacius wub.gif ,cia bus mano mazajai i nauja kambari blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rut79 @ 2009 01 06, 10:36)
Na stai parodysiu baldelius, tiesiog neatsilaikiau juos pamacius  wub.gif ,cia bus mano mazajai i nauja kambari  blush2.gif


Nu laabai simpatiški, žaismingi, liuks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rut79 @ 2009 01 06, 09:54)
Mes jau isigijom is sios kolekcijos supama kede ir deze zaislams, tikrai labai grazus baldeliai tik stalas su dviem kedem jau mums per mazas ah kaip gaila  4u.gif (dar buvom siems baldeliams 40 proc nuolaida kai zaislams buvo tai kaina tikrai gera gavosi)
g.gif kodėl per mažas, jei jums tik 3 metukai g.gif Iki 5 metų manau tiktų unsure.gif Baldeliai labai mieli, nors dekoro galėtų būt kiek mažiau
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2009 01 06, 09:48)
g.gif  kodėl per mažas, jei jums tik 3 metukai  g.gif  Iki 5 metų manau tiktų  unsure.gif Baldeliai labai mieli, nors dekoro galėtų būt kiek mažiau


kur stalas su dviem kedem sitie mazoki, maniski truputi prie aukstesniu, o te kedes zemesnes negu sita supamoji, ir kai jau atsiseda prie stalo tai keliai remiasi i stalo apacia 4u.gif
Atsakyti
nu fainuole deze ir ta kedute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rut79 @ 2009 01 06, 11:36)
Na stai parodysiu baldelius, tiesiog neatsilaikiau juos pamacius  wub.gif ,cia bus mano mazajai i nauja kambari  blush2.gif



wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nupirkom toki stala su kedutemis ir mes savo pupai, labai patinka jai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuukai @ 2009 01 01, 17:08)
stai musu fantazijos  wub.gif  biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



QUOTE(dvynuukai @ 2009 01 01, 18:08)
Aciu smile.gif turiu viena dizainere, piesem visi kartu , ji trafaretus priveze  thumbup.gif  tai pasidarbavom  mirksiukas.gif


Gal galėtum apšviesti ant ko jūs su dizainere piešėt, jei nuotraukos darytos 2007.01 mėn., o 2007.04 mėn. tu rašei, kad namą dar tik statotės ax.gif ?
Atsakyti